RADO | Staré Mesto | 4i byt 175 m² + 4 balkóny + možnosť 2× parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čapkova | 175 m²

Veľkorysý 4-izbový byt s atmosférou vilovej štvrte a Horského parku Predstavte si bývanie, kde

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

899,000 € 5137 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Staré Mesto | 5i byt 175 m² + 4 balkóny + možnosť 2× parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Čapkova | 175 m²

Veľkometrážny byt v srdci Starého Mesta s atmosférou vilovej štvrte a Horského parku Predstavu

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | IBA U NÁS! Na predaj RD s pozemkom 503 m² | Trenč. Biskupice

Reality Trenčín

Rodinný dom | Biskupická | 105 m²

Hľadáte miesto, kde spojíte pokoj prírody s pohodlím mesta? Práve ste ho našli. RADO Reality

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trenčín

162,900 € 1551 €/m²

PREDANÉ | RADO | 3i byt v tehlovom dome so záhradou a parkovaním

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Perličková | 71 m²

Hľadáš bývanie, ktoré spája komfort rodinného domu s rýchlou dostupnosťou do centra? Miesto, kd

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

295,000 € 4155 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Priestranný slnečný | 2-izbový byt | 70 m² |

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Šustekova | 70 m²

Na prenájom 2-izb. byt na začiatku Petržalky. Začnite novú kapitolu v štýlovom 2-izbovom byte v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

RADO | Prenájom 16,63m2 kancelárie | ul. Radlinskeho |Pieštany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 16.63 m²

RADO Reality ponúka kancelárske priestory v administratívnej budove v širšom centra kúpeľného m

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

176.28 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | moderný | podkrovný | 4-izbový | garáž | Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 100 m²

RentHub | 4-izbový podkrovný byt 100 m² | Vajnorská | Kuchajda | VIVO | Nové Mesto Ponúkame na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok 849 m² | Trenč. Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 849 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

239,900 € 283 €/m²

RADO | Predaj stavebný pozemok na výstavbu | Trenčianske Biskupice

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Biskupická | 1,352 m²

RADO Reality vám ponúka stavebný pozemok s investičným potenciálom v najobľúbenejšej časti Tren

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

359,900 € 266 €/m²

RADO | Výhľad na Bratislavu z 26. poschodia 2-izbový byt v Sky Park II

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 49 m²

Bývanie nad mestom – výnimočný 2-izbový byt na 26. poschodí v Sky Park III Predstavte si bývan

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

387,000 € 7898 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO I Stavebný pozemok 698 m2 pre Rodinný dom I Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Liesková | 698 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 698 m², nachádzajúci sa v pokojnej a v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

223,360 € 320 €/m²

Novinka
Novinka

RADO | Stavebný pozemok pre developerov | 4205 m² | Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 4,205 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj cenovo výhodný stavebný pozemok na parcele 75/1 s výmerou 420

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

756,900 € 180 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | IBA U NÁS! RD s pozemkom 531 m2, Omšenie

Reality Omšenie

Rodinný dom | Omšenie | 66 m²

RADO Reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom s pozemkom 531 m² v O

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Omšenie

81,900 € 1241 €/m²

RADO | 2 byty v 1 už s nájomníkmi | okamžitý príjem 1770€/mes | 4.08%

Reality Bratislava-Vrakuňa

5 a viac izbový byt | Čiližská | 105.75 m²

Hľadáš investičný byt, ktorý ti bude ihneď zarábať? Čo keby si kúpil byt, ktorý už má nájomník

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

519,750 € 4915 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izbový samostatne stojaci dom s garážou | Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Jonatánová | 163 m²

Chceš bývať v rodinnom dome, no nechceš dochádzať do Bratislavy? RADO Reality ti ponúka na pre

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

545,000 € 3344 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Exkluzívny stavebný pozemok so stavbou Ružinov Prievoz 760 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Varínska | 220 m²

„Investičný stavebný pozemok so stavbami v atraktívnej rohovej polohe Ružinova - PRIEVOZ (Varín

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 3632 €/m²

RADO | Na predaj garsónka 34m2 v Trenčíne na Ul. Opatovská

Reality Trenčín

Garsónka | Opatovská 651/33 | 34 m²

RADO Reality exkluzívne ponúka na predaj garsónku s balkónom na ulici Opatovská v Trenčíne. Te

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

95,000 € 2794 €/m²

RADO | Sklad na prenájom 380m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | K výstavisku | 380 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných skladových priestorov rôznych

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1,109.6 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

RADO | Stavebný pozemok 882 m² | Gajary

Reality Gajary

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 882 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 882 m² v obľúbenej obci Ga

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Gajary

119,600 € 136 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 3 izbový byt s lodžiou Galanta centrum

Reality Galanta

3 izbový byt | Revolučná štvrť | 63 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s lodžiou, situovaný na 7. poschodí zo 7

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Galanta

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt Trenčín na predaj, Soblahovská ul.

Reality Soblahov

3 izbový byt | Soblahovská | 74 m²

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt vo výbornej lokalite Trenčína na Soblahovskej ul. Byt s c

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Soblahov

Cena dohodou

2 izbový byt Trenčín, na prenájom, ul. P. Bezruča, parkovanie

Reality Trenčín

2 izbový byt | Bezručova | 50 m²

Ponúkame na prenájom pekný, útulný 2 izbový byt v Trenčíne, ul. P. Bezruča. Byt s úžitkovou pl

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 1 izbový byt, Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

1 izbový byt | Pribinove sady | 29 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný, zariadený 1 izbový byt v Novej Dubnici na ul. Pribinove Sady. B

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

83,000 € 2862 €/m²

REKONŠTRUKCIA / 2i byt BB / FONČORDA / MOSKOVSKÁ ulica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Moskovská | 54 m²

Ponúkame na predaj KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 2 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

167,000 € 3093 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Reality v Martine (737)
Upresniť hľadanie