RADO | NA PREDAJ 3 izbový byt Nové Mesto nad Váhom – 65 m2 + balkón

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Zelená ulica | 65 m²

RADO | NA PREDAJ 3 izbový byt Nové Mesto nad Váhom – 65 m2 + balkón IBA U NÁS! RADO Reality po

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

147,500 € 2269 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RentHub | Prenájom - Butikový 1,5i apartmán s balkónom |

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 43 m²

Nie každá adresa v meste ponúka výnimočnosť. Mestské vily majú niečo, čo novostavby nikdy nepon

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | PRIESTRANNÝ 2,5-IZBOVÝ APARTMÁN | VIENNA GATE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 82 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a nadštandardnou výmero

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 4134 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.1B), 1i byt 46 m2 s predzáhradkou 70 m2

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 46.04 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj elegantný 1-izbový byt s označením D.1B – ideálna voľb

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

219,445 € 4766 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1E), 2i byt 60 m2 s predzáhradkou 74 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 60 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt C.1E v bytovom dome C, v jedinečnom rezid

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

285,720 € 4762 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.1B, 2i byt 56,9m2 s predzáhradkou 48,8m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.1B, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

252,709 € 4441 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2C), 2i byt 63 m2 s loggiou 6,7 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 63.3 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.2C v bytovom dome C, s inte

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

252,841 € 3994 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2E), 2i byt 60 m2 s loggiou 6 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 60 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.2E v bytovom dome C, s inte

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

255,033 € 4251 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.1F, 2i byt 55,9m2 s predzáhradkou 93,6m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 55.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.1F, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

282,722 € 5058 €/m²

RADO | Pozemok so staveb. povolením a projektom Dolné Motešice 1680m2

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Motešice | 1,680 m²

RADO Reality Vám ponúka zaujímavý pozemok s projektom a stavebným povolením v obci Dolné Moteši

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

69,000 € 41 €/m²

RADO | 2i RD s pozemkom 2347m2 | Horné Držkovce

Reality Veľké Držkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 773 m²

IBA U NÁS! RADO Reality vám ponúka na predaj 2-izbový rodinný dom z roku 1890, Horné Držkovce.

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Držkovce

150,000 € 194 €/m²

RADO | Na prenájom - skladová hala | Tureň, Senec

Reality Tureň

Priestor pre sklad | Nezadaná | 216 m²

RADO Reality vám ponúka na prenájom skladové/výrobné priestory nachádzajúce sa v obci Tureň, le

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Tureň

Cena dohodou

RADO | 6-izbový rodinný dom s pozemkom 2218m2 | Horňany

Reality Horňany

Rodinný dom | 220 m²

IBA U NÁS! RADO Reality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, dvojpodlažný 6-izbový r

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Horňany

199,900 € 909 €/m²

RADO | 3i RD s pozemkom 1083m2 | Dolná Poruba

Reality Dolná Poruba

Rodinný dom | Dolná Poruba | 130 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v obci Dolná Po

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dolná Poruba

120,000 € 923 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.3A, 3i byt 79,3m2 s terasou 6,7 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 79.3 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.3A, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

333,144 € 4201 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.3E, 2i byt 56,9m2 s terasou 5,6 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.3E, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

230,607 € 4053 €/m²

RADO | Rekreačná chata | Trenčianske Teplice - 1995 m2 pozemok

Reality Trenčianske Teplice

Chalupa, rekreačný domček | 122 m²

RADO | Na predaj rekreačná chata s vlastnou studňou a veľkou terasou | Trenčianske Teplice RAD

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčianske Teplice

114,900 € 1065 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2G), 3i byt 87 m2 s loggiou 13 m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 87.1 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením C.2G v bytovom dome C, s veľk

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

365,253 € 4193 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.3E), 2i byt 60 m2 s loggiou 6 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 59.8 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.3E v bytovom dome C, nachád

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

255,033 € 4265 €/m²

RADO | Staré Mesto | 4i byt 175 m² + 4 balkóny + možnosť 2× parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čapkova | 175 m²

Veľkorysý 4-izbový byt s atmosférou vilovej štvrte a Horského parku Predstavte si bývanie, kde

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

899,000 € 5137 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Na predaj 3i byt 78.72m2 ul. Liptovská | Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 78.72 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Liptovská, Trenčín.

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

209,000 € 2655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Exkluzívny stavebný pozemok Ružinov - Prievoz 760 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Varínska | 760 m²

„Investičný stavebný pozemok so stavbami v atraktívnej rohovej polohe Ružinova - PRIEVOZ (Varín

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 1051 €/m²

RADO | Kancelárie na prenájom 65m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | K výstavisku | 65 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných kancelárskych priestorov rôzn

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

271.05 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

RADO | NA PRENÁJOM reprezentatívne priestory 400 m2 + parkovanie

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Zlatovská | 400 m²

Prvý rok je cena nájmu zvýhodnená !!!! RADO reality ponúka na prenájom samostatnú budovu s úži

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (737)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie