(JuoedhO80UQ) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

Slnečný pozemok (402 m²) záhrada s murovanou chatou / Košice - Kavečany / Vitalina

Budanová
Košice-Kavečany • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

69,000 € 172 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
402 m²
Info
Slnečný pozemok – záhrada s murovanou chatou, sa nachádza na začiatku záhradkárskej osady Kavečany – Vitalina a vďaka výbornému prístupu po novej asfaltovej ceste – len cca 80 m od autobusovej zastávky a hlavnej cesty – ponúka pohodlný prístup autom a teda aj možnosť výstavby chato-domu na denné dochádzanie.

Miesto je ideálne pre oddych v prírode, no zároveň len pár minút od centra mesta.

ZÁHRADA

– Výmera pozemku: 402 m²
– Rozmery pozemku: cca 25 m × 16 m

Pozemok je v osobnom vlastníctve a prislúcha k chate. Má mierny svahovitý terén so slnečnou južnou orientáciou. Ponúka kombináciu okrasnej aj úžitkovej záhrady s pôvodnými odrodami viniča a ovocnými stromami.

Vďaka dobrej dostupnosti a napojeniu na hlavnú cestu je pozemok vhodný aj na výstavbu alebo rozšírenie chato-domu pre celoročné bývanie, ako je tomu pri viacerých okolitých nehnuteľnostiach.

DOSTUPNOSŤ

Z centra mesta sa k záhrade dostanete približne: do 5 minút autom (1 zastávka od vyhliadkovej veže) po hlavnej ceste smerom na obec Kavečany, s odbočkou na panelovú cestu pri zastávke Vitalina.

CHATA

Chata je postavená z pórobetónových tvárnic, má plechovú strechu (nedávno natretú) a nachádza sa vo veľmi dobrom stave.

Chata disponuje súpisným číslom a na dvoch podlažiach ponúka úžitkovú plochu 25 m².

– obytná miestnosť: 13 m²
– podpivničenie s dvoma miestnosťami: 12 m²

DISPOZÍCIA CHATY

– krytá veranda
– viacero úložných priestorov na náradie
– suché chemické WC za chatou

Chatu je možné okamžite využívať bez nutnej rekonštrukcie.

MOŽNOSŤ VÝSTAVBY

– Max. podiel zastavanej plochy objektom: 10 % bez plochy terás a prístreškov
– Maximálna výška zástavby 10 m / 1 nadzemné podlažie + podkrovie

ENERGIE A VODA

– Elektrina: zavedená v chate
– Vykurovanie: piecka alebo elektrické radiátory
– Voda: úžitková voda je riešená zberom dažďovej vody do nádrží / Pitnú vodu je potrebné si priniesť.
– V prípade celoročného bývania je možné vybudovať vlastnú studňu a kúpeľňu s WC, ako je to riešené pri okolitých chatách.

Orientácia okien: Juh / Východ

Chata aj pozemok sú bez tiarch = Kúpou ihneď voľné.

Výhody:
—————–

– murovaná chata
– južná orientácia pozemku
– ovocná aj okrasná záhrada
– veľmi dobrý stav = bez nutnej rekonštrukcie
– celoročná výborná dostupnosť autom aj autobusom

———————–
CENA: 69.000,-€
———————–

Nezmeškajte túto slnečnú záhradu s chatou na skok od mesta.

Viac INFO Vám rád poskytne:

Andrej ĎURICA / Senior maklér – CassaReal

0911078864

Plocha pozemku:
402 m²

Šírka pozemku:
25 m

Dĺžka pozemku:
16 m

Prístupová komunikácia:
Asfaltová

Elektrina:
Pri pozemku - 400 V, Na pozemku - 230 V

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Andrej Ďurica

CassaReal s.r.o.

CassaReal s.r.o.

Mäsiarska 50 • 04001, Košice-Staré Mesto (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

69,000 € 172 €/m²

Kontakt na predajcu

Andrej Ďurica

CassaReal s.r.o.