Novostavba 4-izbového rodinného domu vo Vrábľoch

Reality Vráble

Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²

Realitné centrum MI_REAL, s.r.o Vám ponúka na predaj novostavbu 4- izbového rodinného domu vo

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Vráble

210,000 € 2561 €/m²

Prenájom obchodného priestoru vo Vrábľoch

Reality Vráble

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 60 m²

V zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na prenájom priestranný obchodný

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Objekty na prenájom Vráble

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Obchodný priestor v centre mesta Vráble na prenájom

Reality Vráble

Administratívny objekt | Hlavná | 32.25 m²

V zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na prenájom obchodný priestor v c

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Objekty na prenájom Vráble

260 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj 87 500m2 poľnohospodárskej pôdy v území kde prebiehajú pozemkové úpravy

Reality Opoj

Orná pôda | Nezadaná | 87,500 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj pozemok- po

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Opoj

10.5 €/m2 11 €/m2

Predaj 1- izbového modulového domu

Reality Vráble

Rodinný dom | Hlavná | 36 m²

REZERVOVANÉ!!! Realitné centrum MI_REAL, s.r.o Vám ponúka na predaj nový modulový 1- izbový ro

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Vráble

47,000 € 1306 €/m²

Budova v centre mesta Vráble na predaj

Reality Vráble

Rodinný dom | 1. mája | 71 m²

Realitné centrum MI_REAL, s.r.o Vám ponúka na predaj novostavbu budovy v centre mesta Vráble (

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Vráble

130,000 € 1831 €/m²

Ponúkame Vám na PRENÁJOM krásny 3- izbový byt vo Vrábľoch

Reality Vráble

3 izbový byt | 83 m²

Realitná kancelária MI_REAL, s.r.o Vám ponúka na prenájom krásny kompletne zariadený 3-izbový b

Publikované: 15.11.2022 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Vráble

670 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rodinný dom vo Vrábľoch na predaj

Reality Vráble

Rodinný dom | 60 m²

V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o Vám ponúkame na predaj rodinný dom vo Vrábľoch I

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Vráble

45,000 € 750 €/m²

Prenájom 2- izbového bytu vo Vrábľoch (sídl.Žitava)

Reality Vráble

2 izbový byt | 55 m²

V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na prenájom čiastočne zariadený 2- i

Publikované: 20.02.2023 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Vráble

560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok s možnou výstavbou RD pri Vrábľoch na predaj (obec Nevidzany) - pozemok D

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 625 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj pozemok vho

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Vráble

28,125 € 45 €/m²

3-izbový byt v centre mesta Zlaté Moravce na prenájom (deti sú vítané)

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | 57 m²

Realitná kancelária MI_REAL, s.r.o Vám ponúka na okamžitý prenájom priestranný 3-izbový byt na

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Zlaté Moravce

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Vidiecky dom pri Vrábľoch na predaj

Reality Vráble

Vidiecky dom | 0 m²

V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o. vám ponúkame NA PREDAJ vidiecky dom v obci Tajná

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Domy na predaj Vráble

65,000 €

**EXKLUZÍVNA PONUKA – POZEMKY PRI OBCHVATE V MARTINE IDEÁLNE NA REKLAMU**

Reality Martin

Pozemok pre reklamu | 1,136 m²

Ponúkame na predaj dva atraktívne pozemky nachádzajúce sa v katastrálnom území Martin, s výborn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Martin

15 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

Lukratívny investičný pozemok na predaj - Kopa Myslava

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | Na kope | 3,353 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokalite Myslava - Kopa o výmere 3353 m2 vcelku. Cen

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

135 €/m2 135 €/m2

Predaj| Luxusná novostavba celoročne obývateľného 4i domu s priamym vstupom do Malého Dunaja, MADARÁSZ-Blahová| Gofar| Exkluzívne

Reality Blahová

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 134.72 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú 4-izbovú novostavbu rodinného domu –

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Blahová

415,000 € 3080 €/m²

PREDAJ 3-izb byt po rekonštrukcii -komfort a priestor Vrútky

Reality Martin

3 izbový byt | 85 m²

Ponúkam na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 85 m², nachádzajúci sa n

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

polyfunkčný objekt so 4-izbovým bytom v obci Pavlice

Reality Pavlice

Rodinný dom | Pavlice | 113 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj polyfunkčný objekt so 4-izbovým bytom na poschodí v obci Pavlic

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Pavlice

269,000 € 2381 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA záhradná chatka v Šali za strelnicou

Reality Šaľa

Chalupa, rekreačný domček | Šaľa | 20 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj záhradnú chatku v Šali za strelnicou LOKALITA Záhradkárska obl

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šaľa

22,000 € 1100 €/m²

Novinka
Novinka

Komfort a priestor: PREDAJ 3-izb byt po rekonštrukcii,Vrútky

Reality Vrútky

3 izbový byt | Nábrežná | 85 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vrútky

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Predaj moderného rodinného domu s vyhrievaným bazénom

Reality Kostolište

Rodinný dom | Hliníky | 112 m²

Aston Waldner Vám ponúka exkluzívne na predaj štýlový 4 izbový rodinný dom s bazénom v obci Kos

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kostolište

Info v RK

člen NARKS

Priestranný 3-izbový byt na začiatku Petržalky | 69 m2 | 2x klimatizácia | loggia | čiast. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 69 m²

ALMOND Reality – Bunček vám ponúka príležitosť vlastniť 3-izbový byt v obľúbenej lokalite v Pet

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

247,900 € 3593 €/m²

Novinka
Novinka

Štýlové bývanie so súkromnou záhradkou a parkovaním * 2-izb. byt Nová Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Pivovarská ulica | 49 m²

Hľadáte útočisko, kde si po práci vychutnáte kávu na vlastnej terase, no pritom chcete mať tep

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Nitra

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok v Malinove

Reality Malinovo

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 939 m²

Chcete bývať v blízkosti parku Apponyiho kaštieľa v Malinove? Ponúkame vám na predaj ideálny ro

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malinovo

225,360 € 240 €/m²

Novinka
Novinka

Čiastočne zrekonštruovaný domček na kraji horskej dedinky Ratkovské Bystré

Reality Ratkovské Bystré

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj dom na okraji obce Ratkovské Bystré. Dom má predsieň, dve izby, kuchyňu, kúpeľňu a šp

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ratkovské Bystré

79,000 € 988 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23070)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie