Na prenájom nebytový - obchodný priestor v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Nové Zámky | 80 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na prenájom nebytový priestor, ktorý je vhodný na kancelárske alebo

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 664 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok v meste Nové Zámky. Nachádza sa na novo o

Publikované: 16.02.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

115,000 € 173 €/m²

Znížená cena ! Na predaj vyčistený stavebný pozemok v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | Centrum | 1,133 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1133m2, ktorý sa nachádza pri centre v obci Čechy.

Publikované: 21.04.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čechy

25,500 € 23 €/m²

Rezervované - Na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou v obci Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | Gbelce | 150 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Gbelce. Nachádza sa v

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Gbelce

Cena dohodou

Na predaj podlažný a priestranný penzión v obci Podhájska

Reality Podhájska

Hotel, penzión, ubytovňa | Podhájska | 320 m²

Ponúkame na predaj podlažný a priestranný penzión v obci Podhájska. OBJEKT - výmera 227m2 príz

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Podhájska

295,000 € 1028 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v ovci Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | Tvrdošovce | 140 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom, ktorý sa nachádza v kľudnej lokalite

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

118,000 € 843 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Dedinka

Reality Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Dedinka | 887 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza skoro v centre obce Dedinka. POZEMOK -

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dedinka

19,900 € 22 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Andovciach

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Andovce | 250 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebný pozemok v obci Andovce. Nachádza sa vo vyhľadáva

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

53,300 € 213 €/m²

Na predaj ocelová opláštená hala v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Výrobný objekt | Nové Zámky | 800 m²

Ponúkame na predaj oceľovú opláštenú HALU, ktorá sa nachádza v Nových Zámkoch. Výhodou je lokal

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

799,900 € 1000 €/m²

NA PRENÁJOM - kancelárske priestory v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | centrum | 20 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory priamo v centre mesta Nové Zámky. Prie

Publikované: 24.10.2020 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

140 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou a zimnou záhradou v obci Bajč

Reality Bajč

Rodinný dom | Bajč | 177 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj 4-izbový rodinný dom s garážou a zimnou záhradou v obci Ba

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bajč

284,000 € 1605 €/m²

Na predaj Apartmánový dom - penzión v obci Podhájska

Reality Podhájska

Hotel, penzión, ubytovňa | Belek | 260 m²

Ponúkame na predaj Apartmánový dom - Penzión, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej obci Podhájska,

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Podhájska

268,900 € 1073 €/m²

Znížená cena ! Na predaj invetičný rozsiahly pozemok v obci Pozba

Reality Pozba

Pozemok pre rodinné domy | Pozba | 3,000 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny investičný pozemok, ktorý sa nachádza v obci Pozba. POZEMOK - vý

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pozba

37,000 € 12 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Podhájska nad kúpaliskom

Reality Podhájska

Pozemok pre rodinné domy | Podhájska | 515 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v obci Podhájska. Jedná sa o predaj 7 - pozemkov. Možnosť k

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

28,250 € 55 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná | 64.81 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2- izbový byt s balkóno

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

123,000 € 1898 €/m²

Na predaj pozemok v širošom centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | širšie centrum | 964 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v širšom centre mesta Nové Zámky. POZEM

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

570,000 € 591 €/m²

NA PREDAJ BUDOVA NA INVESTÍCIU / PODNIKANIE, BLÍZKO CENTRA

Reality Košice-Juh

Polyfunkčný objekt | Holubyho | 500 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj obchodné priestory v centr

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

506,500 € 1013 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, ulica Sama Czabana, Rožňava

Reality Rožňava

3 izbový byt | Sama Czabána | 72 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom na ulici Sama Czabana. Ponúkame na predaj

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Rožňava

94,990 € 1319 €/m²

Na predaj Investičný pozemok, Košice , Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | 2,293 m²

Investičný pozemok v Košiciach – Krásna, 2293 m² – Ideálna príležitosť pre budúcu výstavbu Pon

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

95 €/m2 95 €/m2

Na predaj zrekonštruovaný rodinný dom, obec Osuské.

Reality Osuské

Rodinný dom | nemá | 357 m²

Na predaj zrekonštruovaný dom, obec Osuské. Rekonštrukcia prebehla v roku 2025. Dom je na pozem

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Osuské

103,000 € 289 €/m²

Na predaj garáž, Za Kalváriou, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Garáž | Nemá | 14 m²

EXKLUZÍVNE VÁM PONÚKAME NA PREDAJ: GARÁŽ NA SEVERE V KOŠICIACH – ZA KALVÁRIOU. Poloha: Ul. Za

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

25,500 € 1821 €/m²

Na predaj rodinný dom Jelšovce

Reality Jelšovce

Rodinný dom | Jelšovce | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Jelšovce na pozemku veľkosti 927 m2. Zast

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

146,000 € 1460 €/m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ stavebný pozemok v obci Sľažany NEPREMEŠKAJTE!!!

Reality Sľažany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Sľažany | 594 m²

Ponúkame na predaj POSLEDNÝ VOĽNÝ stavebný pozemok v obci Sľažany s ideálnou výmerou 20 m na ší

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sľažany

39,000 € 66 €/m²

Na prenájom luxusný rodinný dom s nádherným výhľadom Nitra - Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame na prenájom luxusný rodinný dom nachádzajúci sa v Nitre na Zobori. Dom sa nachádza na

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Nitra

1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Rodinné domy na predaj (23071)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Upresniť hľadanie