Na predaj 3-izbový byt vhodný na rekonštrukciu v Čadci

Reality Čadca

3 izbový byt | Okružná | 62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt v Čadci, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Čadca

127,900 € 2063 €/m²

Novinka
Novinka

Atraktívny smart byt na prenájom, Nábrežie, 2-izbový, Liptov

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 4. apríla | 50 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v atraktívnej lokali

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

630 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3D / EXKLUZÍVNE / PRIESTORY NA PRENÁJOM, SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Reality Spišská Nová Ves

Obchodné priestory | Nábrežie Hornádu | 54 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na PRENÁJOM obchodné (nebytové) priestory na Náb

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Spišská Nová Ves

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

3D / EXKLUZÍVNE / NEBYTOVÝ PRIESTOR, SPIŠSKÁ NOVÁ VES, 54m2

Reality Spišská Nová Ves

Obchodné priestory | Nábrežie Hornádu | 54 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na PREDAJ OBCHODNÉ (NEBYTOVÉ) PRIESTORY na ulici

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Spišská Nová Ves

90,000 € 1667 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

RADO I Stavebný pozemok 698 m2 pre Rodinný dom I Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Liesková | 698 m²

RADO Reality ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 698 m², nachádzajúci sa v pokojnej a v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

223,360 € 320 €/m²

Novinka
Novinka

RenHub | 2i byt | parkovanie | balkón | Jégeho Alej |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 51 m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom, 2x klimatizáciou a garážovým státím – Jégého Alej, Bratislava

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RADO | Rodinné sídlo s pozemokom 7919m2 | Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Rodinný dom | Jedľové Kostoľaný | 379 m²

RADOReality Vám ponúka na predaj výnimočné rodinné sídlo s veľkým potenciálom využitia, nachádz

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Jedľové Kostoľany

435,100 € 1148 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 4,5 izbový rodinný dom v blízkosti centra Žitnoostrovská ul.

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Žitnoostrovská | 144 m²

AVE estate ponúka na predaj priestranný samostatne stojací rodinný dom s výmerou 144m2 na oplot

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,900 € 1735 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ - 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite, vyhrievaná terasa, povala, parkovanie, dokončenie na kľúč

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | 124 m²

AVE estate ponúka na predaj jedinečný dvoj-dom v tichej lokalite Dunajský Klátov. Dom disponuje

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

199,900 € 1612 €/m²

Investičný apartmán priamo pri lanovke na Chopok – 65 m², balkón s výhľadom na hory a hotovým prenájmovým manažmentom!

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

AVE estate Vám s radosťou ponúka na predaj investičný apartmán v jednej z najatraktívnejších lo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Horná Lehota

228,700 € 3518 €/m²

Priestranný 5,5-izbový rodinný dom s garážou, záhradou a vínnou pivnicou na Zdravotníckej ulici v Rusovciach

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Zdravotnícka | 171 m²

AVE estate Vám ponúka na predaj priestranný 5,5-izbový rodinný dom na Zdravotníckej ulici – na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

649,000 € 3795 €/m²

IHNEĎ K DISPOZÍCII - 5 izbový skolaudovaný rodinný dom

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

AVE estate Vám ponúka na predaj nadštandardný 5 izbový rodinný dom s krytým parkovaním v tichej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

239,900 € 1714 €/m²

NOVINKA - Príjemná rekreačná chata (2013) v centre Rusoviec - VIS, Terasa, Pozemok

Reality Bratislava-Rusovce

Chalupa, rekreačný domček | Kovácsova | 39 m²

AVE estate Vám s radosťou predstavuje rekreačnú chatu v obľúbenej záhradkárskej oblasti „Za gló

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rusovce

119,000 € 3051 €/m²

Byty s vlastným pozemkom a terasou v novom projekte – Veľký Meder

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Józsefa Nagy Rátza | 98 m²

AVE estate Vám s radosťou ponúka na predaj 3 izbové byty s vlastným pozemkom, terasou a parkova

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

139,900 € 1428 €/m²

Novinka
Novinka

SKOLAUDOVANÉ - 4 izbové rodinné domy v štandarde, oplotenie, tepelné čerpadlo, 2x kúpeľňa, špajza

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | 90 m²

AVE estate ponúka na predaj 4 izbové rodinné domy, ktoré sú súčasťou obľúbených dvoj-domov v no

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

185,000 € 2056 €/m²

Novinka
Novinka

5-izbová vila priamo pri Rusovskom kaštieli – Villa Condominium, Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 153 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu 5-izbovej vily v komornom rezidenčnom projekte

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

660,000 € 4314 €/m²

Novinka
Novinka

Dom bez starostí: Penthouse na Kolibe, ktorý vám vráti slobodu

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vtáčnikom | 247 m²

Mnoho rodín stále verí, že skutočný priestor a súkromie nájdu len v rodinnom dome. No s ním pri

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,350,000 € 5466 €/m²

Novinka
Novinka

Prémiovo zrekonštruovaný byt so záhradou (150 m²) a garážou (30 m²) vo výbornej lokalite

Reality Galanta

3 izbový byt | Vodárenská | 73 m²

Predstavte si moderný, kompletne zrekonštruovaný byt, ktorý vám ponúka všetky benefity rodinnéh

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Galanta

230,000 € 3151 €/m²

TOP PONUKA - Kompletne zrekonštruovaný byt na začiatku Petržalky, Vilová ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Vilová | 25 m²

Hľadáte moderné štartovacie bývanie alebo ideálnu investičnú príležitosť na prenájom? AVE Estat

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6400 €/m²

Zrekonštruovaný a vkusný byt v príjemnom prostredí - loggia, pivnica, kočikáreň

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 71 m²

AVE Estate Vám ponúka kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v príjemnom a tichom prostredí D

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

267,000 € 3761 €/m²

Priestranný trojizbový byt v bytovke s veľkorysým vnútroblokom | veľká pivnica a balkón - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dobrovského | 97 m²

AVE Estate Vám s radosťou ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt na Dobrovského ulici – v abso

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

707,000 € 7289 €/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA 4-izbový rodinný dom s tepelným čerpadlom a terasou v novej tichej lokalite Zálesie – Jazerná ul.

Reality Zálesie

Rodinný dom | Jazerná | 128 m²

AVE estate ponúka na predaj 4 izbové rodinné domy v tichej lokalite obľúbenej obce Zálesie – Ja

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zálesie

345,000 € 2695 €/m²

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 25 m²

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6400 €/m²

Dizajnový rodinný dom so záhradnou dokončením na kľúč, oplotenie, parkovanie a trasa

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Centrálna ulica | 97 m²

AVE estate Vám ponúka rodinný dom, ktorý je súčasťou troj - domu s vlastným pozemkom. Výmera po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

303,000 € 3124 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23092)
Upresniť hľadanie