Prenajmeme kancelárie, 174,25 m², Žilina – Bytčická ulica, R2 SK.

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bytčická | 174.25 m²

Lokalita : Žilina – Bytčická ulica Sekcia : prenájom Druh : sídlo firmy - 5 kancelárii + WC, ku

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na prenájom Žilina

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ponúkame na predaj zariadený 2 izbový byt, Žilina - Hliny VII, Hlinská ulica, LEN V R2 SK!

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlinská | 56.5 m²

Lokalita : Žilina - Hliny VII, Hlinská ul. Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 2+1 Plocha

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Žilina

165,000 € 2920 €/m²

Prenajmeme 3 izbový byt s terasou, Žilina - centrum, ul. Predmestská / Vojtecha Spanyola
, LEN V R2 SK!

Reality Žilina

3 izbový byt | Vojtecha Spanyola | 83.65 m²

Lokalita : Žilina - centrum, ul. Predmestská / Vojtecha Spanyola
 Sekcia : prenájom
 Druh : byt

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenajmeme byt 2+kk, Hodruša - Hámre, LEN V R2 SK!

Reality Hodruša-Hámre

2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

Lokalita : Hodruša – Hámre, okr. Žarnovica, Dolné Hámre
 Sekcia : prenájom Druh : byt 
Počet iz

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na prenájom Hodruša-Hámre

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predáme 1 izbový výhľadový apartmán, Veľká Lomnica - Tatragolf Mountain Resort, LEN V R2 SK!

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | Termálna | 27.14 m²

Lokalita : Veľká Lomnica - Tatragolf Mountain Resort Sekcia : predaj Druh : apartmán, byt Počet

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

99,999 € 3685 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj výhľadový 2 izbový apartmán Veľká Lomnica - Tatragolf Mountain Resort, LEN V R2 SK!

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | Termálna | 40 m²

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 08.02.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

142,000 € 3550 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na prenájom obchodný priestor, Žilina – Hliny, Komenského ul., Bulvár Rezidencia, R2 SK.

Reality Žilina

Obchodné priestory | Hlinská | 147.5 m²

Lokalita : Žilina – Hliny, Komenského ul., Bulvár Rezidencia Sekcia : prenájom Druh : obchodný

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na prenájom Žilina

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predáme 3 izbový byt, možnosť kúpy garáž. státia, Žilina - Vlčince, ARBOREUM, LEN V R2 SK!

Reality Žilina

3 izbový byt | 91 m²

Lokalita : Žilina - Vlčince II, Arboreum
 Sekcia : predaj
 Druh : byt 
Počet izieb : 3+kk
 Ploc

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

319,999 € 3516 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj záhradná chatka, Žilina - Považský Chlmec, LEN U NÁS!

Reality Žilina

Záhradná chatka | Pod Skalkou | 43 m²

Lokalita : Žilina - Považský Chlmec Sekcia : predaj Druh : záhradná chatka Počet miestností : 3

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

64,999 € 1512 €/m²

Prenajmeme veľký 2+kk mezonetový byt, 78,78 m², Žilina - Bytčická ul., R2 SK.

Reality Žilina

2 izbový byt | Bytčická | 78.78 m²

Lokalita : Žilina - Bytčická Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 2 + kk Plocha : 78,78

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Žilina

680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 2+kk mezonetový byt, 58,5 m², Žilina - Bytčická ul., R2 SK.

Reality Žilina

2 izbový byt | Bytčická | 58.5 m²

Lokalita : Žilina - Bytčická Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 2 + kk Plocha : 58,5 m

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Žilina

585 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 3+kk byt, 65 m², Žilina - Bytčická ulica, R2 SK.

Reality Žilina

3 izbový byt | Bytčická | 65 m²

Lokalita : Žilina - Bytčická ulica Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 3 + kk Plocha :

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Žilina

585 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenajmeme priestory vhodné na výrobu alebo sklad, Žilina - Stráňavy, R2 SK.

Reality Stráňavy

Priestor pre sklad | 100 m²

Lokalita : Žilina - Stráňavy Sekcia : prenájom Druh : sklad, výroba Plocha haly : 100 m² (možno

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Stráňavy

500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Predáme rodinný dom, Žilina - Stráža, LEN V R2 SK.

Reality Stráža

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Lokalita : Žilina – Stráža Sekcia : predaj Druh : dom Počet izieb : 3+1 Plocha pozemku : 347 m²

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Stráža

290,000 € 2900 €/m²

Prenajmeme apartmánový dom s troma bytovými jednotkami, Žilina - centrum, ul. Predmestská / Vojtecha Spanyola
, LEN V R2 SK!

Reality Žilina

Apartmánový dom | Vojtecha Spanyola | 276.29 m²

 Sekcia : prenájom
 Druh : apa

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Objekty na prenájom Žilina

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenajmeme kancelárske priestory na poschodí, Žilina - Širšie centrum, 91 m², R2 SK.

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 91 m²

Lokalita : Žilina - Širšie centrum Sekcia : prenájom Druh : kancelárie - sídlo firmy Plocha : 9

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Priestory na prenájom Žilina

690 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenajmeme 4+1 byt vhodný aj na firemné účely, Žilina – Námestie A. Hlinku, R2 SK.

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Andreja Hlinku | 164 m²

Lokalita : Žilina – centrum, Námestie A. Hlinku Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 4+1

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

900 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj výhľadový 3 izbový apartmán s parkovacím státím, Veľká Lomnica - Tatragolf Mountain Resort, R2 SK!

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | Termálna | 59.69 m²

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

185,000 € 3099 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenajmeme 2+kk byt, Žilina - centrum, Kálov, s parkovaním, LEN U NÁS!

Reality Žilina

2 izbový byt | Kálov | 35 m²

Lokalita : Žilina - centrum, Kálov Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 2+kk Poschodie :

Publikované: 05.11.2020 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Žilina

620 €/mesiac 500 €/mesiac/m²

Prenajmeme skladové + kancelárske priestory, Žilina - Kamenná ulica, LEN U NÁS!

Reality Žilina

Priestor pre sklad | Kamenná | 144 m²

Lokalita : Žilina - Kamenná ulica Sekcia : prenájom Druh : sklad Plocha : 103 m² hala + kancela

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenajmeme obchodno - kancelársky priestor, Žilina - centrum, Námestie A. Hlinku.

Reality Žilina

Obchodné priestory | Námestie Andreja Hlinku | 42 m²

Lokalita : Žilina – centrum, Nám. Námestie A. Hlinku Sekcia : prenájom Druh : obchodný priestor

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predáme 2 izbový apartmán, Veľká Lomnica - Tatragolf Mountain Resort, LEN V R2 SK!

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | Termálna | 42.36 m²

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

139,999 € 3305 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj byt 4+kk s terasou, Žilina - širšie centrum, LEN U NÁS!

Reality Žilina

4 izbový byt | 117.76 m²

Lokalita : Žilina – širšie centrum, Radlinského ul. Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 4

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Žilina

293,000 € 2488 €/m²

Predaj zrubového 4+kk rodinného domu, Rajecké Teplice - Kunerad, LEN V R2 SK!

Reality Kunerad

Rodinný dom | 417.71 m²

Lokalita : Rajecké Teplice - Kunerad Sekcia : predaj Druh : rodinný dom, zrubový dom Počet izie

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Domy na predaj Kunerad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie