4 izbový byt | Kondrótova | 105.16 m²
Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj praktický a štýlový 4-izbový byt v rodinnom dome, k
274,990 € 2615 €/m²
Rodinný dom | Kondrótova | 92.03 m²
274,990 € 2988 €/m²
1 izbový byt | Moyzesova | 31.48 m²
Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 1-izbový byt v blízkosti centra Pezinka na Moyzesov
149,900 € 4762 €/m²
1 izbový byt | Bytčická | 49 m²
Lokalita : Žilina - Bytčická Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 1 + kk Plocha : 49 m²
505 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Garáž | 13 m²
Ponúkam na predaj vonkajšie parkovacie miesto na ulici Na Hore 12 v mestskej časti Sídlisko Dar
15,999 € 1231 €/m²
2 izbový byt | Mlynské nivy | 55 m²
Ponúkame na prenájom EXKLUZÍVNY 2-izbový byt s loggiou v modernom rezidenčnom projekte DISCOVER
950 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 100 m²
Prenájom skladového priestoru (čistý, suchý, temperovaný) na Starej Vajnorskej: zvýšené prízem
800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Tatranská | 81 m²
Exkluzívne v realitnej kancelárii REALTA ponúkame na predaj priestranný tehlový 3-izbový byt s
149,000 € 1840 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Traktorová | 56.6 m²
Realitná kancelária REALTA ponúka na prenájom príjemné kancelárske priestory nachádzajúce sa v
565.8 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hlavná | 125 m²
Exkluzívne v ponuke realitnej kancelárie REALTA vám predstavujeme nehnuteľnosť s výnimočným pot
74,000 € 592 €/m²
Garáž | Námestie Svätého Egídia | 12 m²
Pohodlné a bezpečné parkovanie priamo v centre mesta. Mesačná platba: 100,-€ + DPH / mesiac Zv
100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 662 m²
Predstavte si domov, kde sa každé ráno zobúdzate s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier… Slneč
Info v RK
2 izbový byt | Pod lesom | 55.5 m²
Exkluzívne v realitnej kancelárii REALTA ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt situovaný v p
134,000 € 2414 €/m²
Rodinný dom | SNP | 92 m²
Exkluzívne v REALTA ponúkame na predaj rodinný dom v obci Štrba, situovaný v centrálnej časti o
164,800 € 1791 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 100 m²
Exkluzívne v realitnej kancelárii REALTA ponúkame na predaj kompletne zariadený rodinný dom v o
208,000 € 2080 €/m²
Záhrada | 1,803 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj investičný pozemok určený (podľa územného plánu) na zástavbu
Info v RK
Rekreačný pozemok | 2,462 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok v obci Šumiac. Celková výmera parcely je 2462 m2 a má
24,000 € 10 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lidická | 34,000 m²
Hľadáte pozemky v rastúcej lokalite s výhľadom do budúcnosti? Realitná kancelária REALTA vám ex
65 €/m2 65 €/m2
Objekt pre obchod | Traktorová | 152.9 m²
Realitná kancelária REALTA ponúka na prenájom priestranné obchodné a skladové priestory nachádz
984 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,706 m²
Pozemky s dušou Tatier • 2706 m² spolu • božské výhľady • priestor pre 4 rodinné domy V realitn
Info v RK
Rodinný dom | Budovateľská | 140 m²
Exkluzívne v realitnej kancelárii REALTA ponúkame na predaj rodinný dom v obci Ľubica, ktorá pa
257,500 € 1839 €/m²
Apartmán | Nezadaná | 51 m²
* Nie je to len apartmán. Je to miesto, kam sa vraciate. A zároveň investícia, ktorá pracuje za
359,000 € 7039 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 5,409 m²
Pozemky s dušou Tatier • 5409 m² spolu • božské výhľady • priestor pre 8 rodinných domov, zníže
95 €/m2 95 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 1,100 m²
Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj pozemok o výmere 1 100 m² v tichej a vyhľadá
115,000 € 105 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.