ASSENZIO – PRENAJOM – 3 IZBOVÝ BYT – HOLÍČSKA – PETERŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Holíčska | 68 m²

Assenzio ponúka na dlhodobý prenájom príjemný a kompletne zariadený 3-izbový byt so zasklenou l

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

ASSENZIO - PRENÁJOM - GASTRO PRIESTOROV - MLYNSKE NIVY - RUZINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Mlynské nivy | 30 m²

Assenzio Property ponúka: zariadený do 30 m² nebytový priestor na ulici Mlynské nivy v Ružinove

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,400 €/mesiac 47 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2 - izbový moderný a komplet zariadený byt

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 51 m²

Ponúkame Vám do nájmu kompletne zariadený byt nachádzajúci sa v lokalite Košice – Západ (Terasa

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj priestranný rodinný dom s veľkou záhradou - Banská Bystrica D009VB

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Laskomerská | 1,227 m²

OVERENÉ REALITY - PRIPRAVUJEME NA PREDAJ rodinný dom v tichej lokalite len pár minút od centra

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

1 € 0 €/m²

Novinka
Novinka

VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + doplatok za 2 alebo 3 izb. byt v blízkosti Centra

Reality Košice-Ťahanovce

2 izbový byt | Bukureštská | 53 m²

VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + DOPLATOK ..... za 2 alebo 3 izb. byt v bl

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 09.06.2025
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

Cena dohodou

Útulný 1-izbový byt pri Novej nemocnici, TOP lokalita – Terasa, Ondavská ulica

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Ondavská | 27 m²

Ponuky na nájom prosíme zasielať výhradne na email: antol@seznam.cz Ďakujeme, budeme Vás násle

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

530 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Atraktívny, veľký 4 izb. byt, Sídlisko II., M. Čulena, OV, 2 x Lodžia, 2p, 90m2, pivnica, GARÁŽ

Reality Prešov

4 izbový byt | Marka Čulena | 90 m²

EXKLUZÍVNE – Atraktívny 4-izbový byt v jednej z najlepších lokalít Prešova – Sídlisko II., ul.

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Prešov

198,900 € 2210 €/m²

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Bukureštská | 53 m²

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 09.06.2025
Byty na výmena Košice-Sídlisko Ťahanovce

Cena dohodou

Pozemok v lone prírody, Košice – Sever (smer Kavečany)

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Kavečianska cesta | 793 m²

Pozemok v lone prírody, Košice – Sever (smer Kavečany) Ing. Juraj Antol – ANTE REALITY (viac a

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

118,900 € 150 €/m²

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT V BLÍZKOSTI CENTRA KOŠÍC | TICHÁ LOKALITA | IDEÁLNY AJ PRE ŠTUDENTOV

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Branisková | 56 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rovinatá záhrada o veľkosti 395 m² v Košiciach, kat. územie Košická Nová Ves (záhradkárska lokalita Géder)

Reality Košice-Košická Nová Ves

Záhrada | Ulica ku Gederu | 395 m²

Rovinatá záhrada o veľkosti 395 m² v Košiciach, kat. územie Košická Nová Ves (záhradkárska loka

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Košická Nová Ves

39,100 € 99 €/m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-izbový byt

Reality Košice-Nad jazerom

1 izbový byt | Levočská | 50 m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-i

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,900 € 3298 €/m²

Moderný, rekonštruovaný 2-izbový byt na prenájom v blízkosti Centra (ul. Boženy Němcovej)

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Boženy Němcovej | 58 m²

PONUKY NA NÁJOM PROSÍM ZASIELAŤ MAILOM: antol@seznam.cz ....ĎAKUJEME, BUDEME VÁS NÁSLEDNE KONT

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3-izbový byt NA PRENÁJOM – TOP lokalita blízko HISTORICKÉHO CENTRA, Kuzmányho ulica, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kuzmányho | 68 m²

Záujemcov prosíme o kontaktovanie výhradne e-mailom, následne Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Moderný 1-izbový byt s terasou v novostavbe pri centre – Strojárenská ul., s parkovaním

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 35 m²

Moderný 1-izbový byt s terasou v novostavbe pri centre – Strojárenská ul. V prípade záujmu

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom pekný 5 izbový byt RODINNÝ DOM v mestskej časti Košice- Barca, 14 ročná NOVOSTAVBA

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Pekný 5 izbový rodinný dom, 14 ročná NOVOSTAVBA, Košice – Barca Ing. Juraj Antol

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na prenájom Košice-Barca

2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Pozemok s chatou, Košice – Sever (smer Kavečany, časť Vitalina), k.ú. Čermeľ, cca 10 á, možné delenie na dva, s vydaným aktuálnym stavebným povolením

Reality Košice-Kavečany

Rekreačný pozemok | Budanová | 1,009 m²

Pozemok s chatou, Košice – Sever (smer Kavečany, časť Vitalina), k.ú. Čermeľ, cca 10 á, možné d

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

130,000 € 129 €/m²

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Levočská | 50 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,900 € 3298 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v „novostavbe BOROVICOVÝ HÁJ – Košice, Terasa, 2 x parkovanie

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 83 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,000 € 3120 €/m²

Štýlový 2-izbový byt v srdci historického centra – Kováčska ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kováčska | 50 m²

Realitná kancelária Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY (viac ako 26 rokov skúseností, člen Realitne

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Neibrs | predaj (4) izbový veľkometrážny byt v obci Hodruša - Hámre okres Žarnovica

Reality Hodruša-Hámre

4 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Na predaj veľkometrážny 4 - izbový byt v Hodruši Hámroch okres Žarnovica. BYT: + Úžitková plo

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Hodruša-Hámre

119,500 € 1457 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom: 3+kk byt Žilina - Staré Mesto

Reality Žilina

3 izbový byt | Hollého | 55 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom tento krásny čerstvo kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt o r

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Žilina

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Neibrs | (4) izbový byt v štandarde s parkovacím miestom v projekte LIGET – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Krasovského | 112.09 m²

Na predaj výnimočný (4) - izbový byt v projekte LIGET, jednom z najžiadanejších rezidenčných pr

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

637,000 € 5683 €/m²

Neibrs | 3 izbový svetlý byt s balkónom (8m2) a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Žltá | 74.96 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte Slnečnice – Viladomy, Žltá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

324,900 € 4334 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Upresniť hľadanie