Stavebný pozemok 522 m² v Zichyho table, Čunovo – všetky siete okrem plynu, ÚPI k dispozícii

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | Záhumenná | 522 m²

AVE Estate Vám ponúka atraktívny stavebný pozemok v jednej z najobľúbenejších častí Čunova – v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

260,000 € 498 €/m²

Novinka
Novinka

RADO | PRIPRAVUJEME 2-izbový byt +parkovanie, ul. Liptovská | Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 62 m²

RADO Reality pripravuje do ponuky 2-izbový byt o rozlohe 62m2 na ul. Liptovská v Trenčíne. Byt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj výhľadový 3 izbový apartmán s parkovacím státím, Veľká Lomnica - Tatragolf Mountain Resort, R2 SK!

Reality Veľká Lomnica

3 izbový byt | Termálna | 59.69 m²

Lokalita : Veľká Lomnica - Tatragolf Mountain Resort Sekcia : predaj Druh : apartmán, byt Počet

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

185,000 € 3099 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

‼️✳️ Prenajmeme dom, sídlo firmy, kancelársky objekt, Žilina - Pri Celulózke, LEN V R2 SK. ✳️📌

Reality Žilina

Administratívny objekt | 90 m²

Lokalita : Žilina - Pri Celulózke Sekcia : prenájom Druh : podnikateľské priestory, sídlo firmy

Publikované: 17.01.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Objekty na prenájom Žilina

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenajmeme obchodný priestor, Žilina - centrum, Maránske námestie, R2 SK.

Reality Žilina

Obchodné priestory | Mariánske námestie | 38 m²

Lokalita : Žilina – centrum, Mariánske námestie Sekcia : prenájom Druh : obchodný priestor Poče

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Priestory na prenájom Žilina

1,600 €/mesiac 42 €/mesiac/m²

Predáme stavebný pozemok, Kotrčiná Lúčka, R2 SK.

Reality Kotrčiná Lúčka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,097 m²

Lokalita : Kotrčiná Lúčka Sekcia : predaj Druh : stavebný pozemok Plocha : 1097 m², 38x29m + po

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Pozemky na predaj Kotrčiná Lúčka

99,999 € 91 €/m²

Predáme záhradnú chatku, Žilina - Lietavská Lúčka, LEN U NÁS!

Reality Lietavská Lúčka

Záhradná chatka | Na Pleš | 54 m²

Lokalita : Žilina - Lietavská Lúčka Sekcia : predaj Druh : chatka Počet miestností : 2 Pivnica

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lietavská Lúčka

45,000 € 833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj atypický 4 izbový byt po rekonštrukcii s výhľadom na Martinské hole, Martin – Sever, LEN U NÁS!

Reality Martin

4 izbový byt | 103.63 m²

Lokalita : Martin – Sever Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 4 Plocha : 103,63 m² Poschod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Martin

255,000 € 2461 €/m²

Predáme zariadenú rekreačnú chatu, Martin - Podstráne, R2 SK!

Reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | 180 m²

Lokalita : Martin - Podstráne Sekcia : predaj Druh : rekreačná chata Počet miestností : 7+kk Ba

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

439,000 € 2439 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predáme pozemok so stavebným povolením, Varín - IBV ROZBEHOV, R2 SK.

Reality Varín

Pozemok pre rodinné domy | 808 m²

Lokalita : Varín - Rozbehov Sekcia : predaj Druh : pozemok Plocha : 808 m² Typ terénu : mierny

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Varín

120,999 € 150 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenajmeme veľko-metrážny staromestský 4+1 byt, Žilina - Námestie A. Hlinku, R2 SK.

Reality Žilina

4 izbový byt | Námestie Andreja Hlinku | 164 m²

Lokalita : Žilina – centrum, Námestie A. Hlinku Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 4+1

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Žilina

990 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenajmeme klimatizovaný priestor vhodný ako kancelária, Centrum - Mariánske námestie, R2 SK.

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 43 m²

Lokalita : Žilina – Centrum, Mariánske námestie Sekcia : prenájom Druh : kancelársky priestor -

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

290 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

‼️✳️ Na predaj 2 izbový apartmán, Veľká Lomnica - Tatragolf rezort, LEN V R2 SK. ‼️✳️

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | Termálna | 40 m²

Publikované: 19.04.2023 Aktualizované: 29.12.2025
Byty na predaj Veľká Lomnica

145,000 € 3375 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predáme 2 izbový apartmán, Veľká Lomnica - Tatragolf Mountain Resort, LEN V R2 SK!

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | Termálna | 42.36 m²

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

139,999 € 3305 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenajmeme 3 izbový byt s terasou, Žilina - centrum, ul. Predmestská / Vojtecha Spanyola
, LEN V R2 SK!

Reality Žilina

3 izbový byt | Vojtecha Spanyola | 99.79 m²

Lokalita : Žilina - centrum, ul. Predmestská / Vojtecha Spanyola
 Sekcia : prenájom
 Druh : byt

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Žilina

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predáme 3 izbový byt, Martin - Záturčie, LEN V R2 SK.

Reality Martin

3 izbový byt | Kozmonautov | 72.46 m²

Lokalita : Martin - Záturčie, ul. Kozmonautov Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 3+1 Ploc

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 2070 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

!!! REZERVOVANÝ !!! kancelársky priestor, Žilina – Centrum, Mariánske námestie, R2 SK.

Reality Žilina

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Žilina

290 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

‼️✳️ Prenajmeme 2+kk, Žilina - Závodie, Kvačalova ulica, LEN V R2 SK ‼️✳️

Reality Žilina

2 izbový byt | Kvačalova | 50.19 m²

Lokalita : Žilina – Závodie, Kvačalova ulica Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 2+kk Pl

Publikované: 17.12.2022 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Žilina

676.5 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

‼️✳️ Prenajmeme garónový byt, Žilina - centrum, Farská ulička, LEN V R2 SK ‼️✳️

Reality Žilina

Garsónka | Farská ulička | 20 m²

Lokalita : Žilina - centrum, Farská ulička Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 1 + kk Pl

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na prenájom Žilina

400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenajmeme dvoj-kanceláriu, Žilina - Bytčická ul., R2 SK.

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bytčická | 43 m²

Lokalita : Žilina – Bytčická ulica Sekcia : prenájom Druh : dvoj-kancelária Plocha : 43 m² Posc

Publikované: 06.12.2023 Aktualizované: 29.07.2025
Priestory na prenájom Žilina

9 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Predáme 3 izbový byt, Martin - Sever, LEN V R2 SK.

Reality Martin

3 izbový byt | Kozmonautov | 72.46 m²

Lokalita : Martin - Sever, ul. Kozmonautov Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 3+1 Plocha

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 2070 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predáme byt 2+kk, Žilina - Vlčince, EUROPALACE blok A, LEN V R2 SK!

Reality Žilina

2 izbový byt | Vysokoškolákov | 67.41 m²

Lokalita : Žilina – Vlčince, Vysokoškolákov / Obchodná ulica Sekcia : predaj Druh : byt Počet i

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Žilina

215,000 € 3189 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúklame na predaj výhľadový 2 izbový apartmán Veľká Lomnica - Tatragolf Mountain Resort, LEN R2 SK!

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | Termálna | 40 m²

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 08.02.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

142,000 € 3550 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu, Varín - Pod Jedľovinou, R2 SK.

Reality Varín

Chata, drevenica, zrub | 60 m²

Lokalita : Varín - Pod Jedľovinou Sekcia : predaj Druh : chata Počet miestností : 2 Pivnica : n

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Varín

75,000 € 1250 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie