Predaj - Pozemky Bernolákovo v novovznikajúcej lokalite

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 960 m²

Radi by sme Vám predstavili jedinečnú príležitosť investovať do krásnych stavebných pozemkov v

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

230 €/m2 230 €/m2

Rodinný dom C1 128m2 v štandarde aj s linkou, Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova | 128.33 m²

Základné informácie o dome Typ domu: 5-izbový dvojpodlažný dom so strešnou terasou Lokalita:

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

349,900 € 2610 €/m²

Pozemok na predaj v Alekšinciach s možnosťou rozdelenia na 2

Reality Alekšince

Pozemok pre rodinné domy | 1,219 m²

Fakty o pozemku: Lokalita: Alekšince, 18 minút od centra Nitry, 12 minút od pripájača na R1 v

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

69,900 € 57 €/m²

Výnimočná vila ZÁHORSKÉ SADY s bazénom, pozemok 1157 m2.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Bystrické sady | 398 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom výnimočnej nehnuteľnosti v obľúbenej

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,490,000 € 3744 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Komerčný priestor KRAMÁRE-ul.STROMOVÁ 183m2 s mnohofunkčným využitím v polyf.dome.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stromová | 182.49 m²

Základné informácie: Plocha: 182.49m2 Poschodie: prizemie /bezbariérový prístup Kolaudácia: 200

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 3 izbového bytu v rekreačnom komplexe, lokalita Tále, Krpáčovo

Reality Dolná Lehota

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s obývačkou, kuchyňou a dvoma spálňami, v uzatvorenom rekreačn

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

279,000 € 3875 €/m²

PREDAJ mezonetový byt, kompletne zariadený, lokalita Tále, Krpáčovo

Reality Dolná Lehota

2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

Ponúkame na predaj moderný mezonetový byt s obývačkou, kuchyňou a spálňou, ako investičnú príl

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 08.06.2025
Byty na predaj Dolná Lehota

199,000 € 3618 €/m²

PREDAJ Čarovný 2-izbový kompletne zariadený byt s dvomi balkónmi, novostavba, Na Piesku, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 47 m²

Ak hľadáte moderné a útulné bývanie s atmosférou domova, kam sa budete radi vracať, tento 2izbo

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 17 €/m²

PRENÁJOM 1 izbový byt so záhradkou, Broskyňová, Rovinka

Reality Rovinka

1 izbový byt | Broskyňová | 32 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový kompletne zariadený byt (32 m2) s vonkajším parkovacím miestom, n

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenájom kompletne zariadeného 2i bytu, Na Piesku, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 42 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2izbový byt (42 m2) s dvomi balkónmi v Ružinove, Na

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predaj 5 izbového moderného domu, lokalita Tále, Krpáčovo

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom, ktorý môže slúžiť na trvalé bývanie, ako dovolenkový

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Domy na predaj Dolná Lehota

Info v RK

Moderný 1 izbový byt na prenájom – Nitra, Novomeského (Klokočina)

Reality Nitra

1 izbový byt | Novomeského | 35 m²

Ak hľadáš byt, ktorý ešte nikto „neotlačil, tak si práve vyhral jackpot. Tento čerstvo preroben

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Nitra

590 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenajmeme 2+kk byt, Žilina - Bytčická ulica, 61,08 m², R2 SK.

Reality Žilina

2 izbový byt | Bytčická | 61.08 m²

Lokalita : Žilina - Bytčická Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 2 + kk Plocha : 61,08

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Žilina

605 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj LUXUSNÁ VILA v prémiovej lokalite Myslava – Villa Park

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | Na Kope | 200 m²

Ponúkam na predaj exkluzívnu rodinnú vilu v prémiovej lokalite Myslava – Villa Park Na Kope v K

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

950,000 € 4750 €/m²

Novinka
Novinka

VEĽMI PEKNÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V DÚBRAVKE - NEJEDLÉHO ULICA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy – Dúbravka na Nejedlého ulici.

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 4889 €/m²

Novinka
Novinka

Zariadená garsónka v novostavbe s obrovským balkónom a kobkou v cene - Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Garsónka | Rustaveliho | 32 m²

Hľadáte bývanie, ktoré je praktické, moderné a zároveň v dobrej lokalite? Alebo investíciu, kto

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

169,900 € 5309 €/m²

Novinka
Novinka

FINREA│Komfortný 2-izbový byt 56 m² s balkónom v Martine, časť Sever

Reality Martin

2 izbový byt | 56 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s rozlohou 56 m², ktorý sa nachádza vo výškovej bytovke na Se

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame exkluzívne na predaj pekný 1-izb. byt v Leviciach na Pereckej ulici o celkovej rozlohe 34,94 m2

Reality Levice

1 izbový byt | Perecká ul. | 34.94 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pekný 1-izb. byt v Leviciach na Pereckej ulici o celkovej rozlohe

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Levice

77,900 € 2230 €/m²

Ponúkame exkluzívne na predaj predajňu / rodinný dom v Kozárovciach - Hlavná ul. - postavený na pozemku o výmere 889 m2

Reality Kozárovce

Rodinný dom | Hlavná | 160 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj predajňu / rodinný dom v Kozárovciach - Hlavná ul. - postavený na

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Domy na predaj Kozárovce

99,000 € 619 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Plavé Vozokany - postavený na pozemku o výmere 577 m2

Reality Plavé Vozokany

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Plavé Vozokany - postavený na pozemku o výmere

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Plavé Vozokany

26,500 € 339 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Čata - postavený na pozemku o výmere 1478 m2

Reality Čata

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Čata - postavený na pozemku o výmere 1478 m2, zastavaná p

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Domy na predaj Čata

94,500 € 945 €/m²

Ponúkame exkluzívne pozemok na podnikanie o výmere 7288 m2 v obci Dolná Seč

Reality Dolná Seč

Priemyselná zóna | Nezadaná | 7,288 m²

Ponúkame exkluzívne pozemok na podnikanie o výmere 7288 m2 v obci Dolná Seč. Pozemok s prístupo

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 23.11.2025
Pozemky na predaj Dolná Seč

Cena dohodou

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemky v obci Pukanec spolu o výmere 10114 m2

Reality Pukanec

Orná pôda | Štiavnická cesta | 10,114 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemky v obci Pukanec spolu o výmere 10114 m2. Pozemky sú evidov

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Pukanec

1.6 €/m2 2 €/m2

Ponúkame na predaj dve chalupy v malebnej obci Devičany spolu s pozemkom o výmere 2979 m2

Reality Devičany

Vidiecky dom | Nezadaná | 240 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj dve chalupy v malebnej obci Devičany spolu s pozemkom o výmere 29

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Devičany

69,000 € 288 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23092)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Upresniť hľadanie