REZERVOVANÉ: Rodinný dom v obľúbenej časti Bojníc s pozemkom 958 m2, garáž

Reality Bojnice

Rodinný dom | A. Hlinku | 129 m²

Nový domov môžete nájsť vo vyhľadávanej časti Bojníc v jednosmernej ulici A. Hlinku s dostupnos

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Bojnice

230,000 € 1783 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LARES REALITY: Prenájom kancelárie v super lokalite Prievidza

Reality Prievidza

Administratívny objekt | M. Falešníka | 45 m²

Hľadáte kanceláriu pre svoje podnikanie, sídlo firmy ... kde nemusíte platiť parkovné a ďaleko

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Objekty na prenájom Prievidza

330 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj 4-izbový byt v exkluzívnej časti Trenčína

Reality Trenčín

4 izbový byt | Pod Brezinou | 154 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt v exkluzívnej časti Trenčína - Pod Brezinou. Byt pozostáva

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Trenčín

Info v RK

Exkluzívna investičná príležitosť kúpy apartmánu pri mori v Chorvátsku - PENTHOUSE

Reality Chorvátsko

Iný rekreačný objekt | Chorvátsko

Baia House je luxusná 3-podlažná vila v centre Rogoznice. Vila má 7 spální, 6 kúpeľní, vlastný

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Chaty a chalupy na predaj

Info v RK

Exkluzívna investičná príležitosť kúpy apartmánu pri mori v Chorvátsku

Reality Chorvátsko

Iný rekreačný objekt | Chorvátsko

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Chaty a chalupy na predaj

Info v RK

3-izbový byt na prenájom v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 75 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v Trenčíne, lokalita Noviny. Byt má rozlohu 75 m2, pozostáva

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Objekt na prenájom v širšom centre Trenčína

Reality Trenčín

Administratívny objekt | Gen. M. R. Štefánika | 3,245 m²

Ponúkame na prenájom objekt v k.ú. Trenčín, v širšom centre mesta o celkovej výmere 3245 m2 s

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na prenájom Trenčín

Info v RK

Výrobná hala na prenájom v Trenčíne

Reality Trenčín

Výrobný objekt | Železničná | 0 m²

Ponúkame na prenájom prevádzkovo/výrobnú 4. podlažnú budovu + suterén po kompletnej rekonštrukc

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Objekty na prenájom Trenčín

Info v RK

4-izbový byt na prenájom v Trenčíne

Reality Trenčín

4 izbový byt | Pod Brezinou | 154 m²

Ponúkame na prenájom 4-izbový byt v exkluzívnej časti Trenčína - Pod Brezinou. Byt pozostáva z

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Trenčín

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj bytu v exkluzívnej časti Trenčína

Reality Trenčín

4 izbový byt | Pod Brezinou | 143 m²

Ponúkame na predaj byt v exkluzívnej časti Trenčína, na ulici Pod Brezinou. Byt má výmeru 143

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na predaj Trenčín

Info v RK

Rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami na predaj v Trenčianskych Tepliciach

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Bagárova | 294.42 m²

Ponúkame na predaj väčší rodinný dom v radovej zástavbe, podpivničený, rovná strecha. Dom bol k

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

Info v RK

Pozemok na predaj v priemyselnom parku Nemšová

Reality Nemšová

Priemyselná zóna | Nová Nemšová | 5,530 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok pripravený na okamžitú výstavbu v priemyselnom parku Nemšov

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Nemšová

Info v RK

IBA U NÁS! RD v centre mesta, garáž, záhrada, 745m2 pozemok, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | K Dolnej stanici | 145 m²

Jedinečná príležitosť získať nehnuteľnosť v jednej z najlukratívnejších lokalít Trenčína! Asto

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trenčín

445,000 € 3069 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PLNE KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, MUROVANOU PIVNICOU A PRKOVANÍM PRI LIGHT PARKU, RAČIANSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom plne klimatizovaný 2 izbový byt s balkónom, murovanou pivnicou a parko

Publikované: 12.08.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj! Exkluzívny apartmán v Demänovskej doline – Jasná na dosah

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänová | 46 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj elegantný investičný apartmán v prestížnom apartmánovom k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

218,000 € 4739 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

NA PREDAJ 2 izbový byt v atraktívnej lokalite Zlatých Moraviec

Reality Zlaté Moravce

2 izbový byt | 73 m²

Hľadáte ideálne štartovacie bývanie pre mladú rodinu alebo vynikajúcu investičnú príležitosť?

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

116,900 € 1601 €/m²

Novinka
Novinka

CHORVÁTSKO : VIR – PRÍZEMNÝ APARTMÁN S TERASOU, IBA 70 M OD MORA!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj prízemný 3-izbový apartmán s terasou na obľúbenom ostrove

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

220,000 € 4490 €/m²

Novinka
Novinka

Chorvátsko - Dom 2x apartmán len 250m od mora s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s dvoma samostatnými apartmánmi na ostrove Vir v Chorv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj

265,000 € 1743 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj dom so záhradou na ostrove Vir - Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj je dom v bezprostrednej blízkosti centra ostrova Vir v Cho

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj

278,000 € 1878 €/m²

Novinka
Novinka

Záhrada s chatkou, Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 402 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou v Ružinove-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

149,990 € 373 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok na predaj, Košice – mestská časť Poľov

Reality Košice-Poľov

Pozemok pre rodinné domy | 877 m²

Realitná kancelária Vaše nehnutelnosti vám ponúka na predaj stavebný pozemok v pokojnej lokalit

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Poľov

255,000 € 291 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj - Štýlový 2-izbový byt v tichej lokalite BB – Iliaš (Parkovanie v cene)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 44 m²

Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje moderný dizajn, pokojnú lokalitu a nulové dodatočné investície

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 3977 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: Kompletne zariadený 1-izbový byt v tichej lokalite – THK, BB

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

153,000 € 5100 €/m²

Novinka
Novinka

Pripravujeme 2-izbový byt s balkónom /56 m2/, Žilina - Hliny VII

Reality Žilina

2 izbový byt | 56 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom s výmerou 56 m² vo vyhľadávanej loka

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie