Priestranný a slnečný 3 izbový byt v NOVOSTAVBE Bory Bývanie s loggiou a parkovacím státím

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Ponúkame na predaj slnečný a priestranný 3 izbový byt v novostavbe Bory Bývanie na ulici Hany

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

314,000 € 4078 €/m²

Priestranný 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v tichej lokalite obce Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Orechová | 165 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom (dvojdom) na Orechovej ulici v

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rovinka

360,000 € 2182 €/m²

Zariadený 2 izbový byt v projekte Nový Jantár s loggiou a s výhľadom na zelenú krajinu

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 50 m²

Ponúkame na predaj vzdušný, tichý, svetlý 2 izbový byt v projekte Nový Jantár na Jantárovej uli

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 4880 €/m²

Novinka
Novinka

Zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE Jégeho s balkónom vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 56 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s balkónom v novostavbe na Jégeho ulici v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rodinný dom s garážou a veľkou záhradou v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 119 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom so záhradou o celkovej rozlohe (štvorcového) pozemku 751 m2, v B

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

390,000 € 3277 €/m²

Slnečný a zariadený 2 izbový byt v blízkosti Horského parku s výhľadom na Hainburg

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova | 48 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 2 izbový byt na Mozartovej ulici v Bratislave v mestskej časti Sta

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Veľkorysý pozemok s malým domčekom v Senici časť Brestove

Reality Senica

Pozemok pre bytovú výstavbu | časť Brestove | 4,559 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý pozemok s malým domčekom v Senici časť Brestove. Celková rozloha

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Senica

74,000 € 16 €/m²

Veľký nadštandardný 2 izbový klimatizovaný byt s balkónom orientovaný do tichého vnútrobloku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 72 m²

Ponúkame na prenájom veľký nadštandardný 2 izbový klimatizovaný byt s balkónom, šatníkom/pracov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný a plne zariadený 2 izbový byt vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 46 m²

Ponúkame na predaj útulný pôvodne 1 izbový prerobený na 2 izbový na Bartoškovej ulici v Bratisl

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4978 €/m²

Zariadený 3 izbový byt s veľkou loggiou a pekným výhľadom v krásnej lokalite pri Líščom údolí

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt na Púpavovej ulici v Bratislave v mestskej časti v Karlovka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Útulný 2 izbový byt v tichej lokalite so zeleňou a s bezproblémovým parkovaním

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bodrocká | 49 m²

Ponúkame na predaj útulný 2 izbový byt na Bodrockej ulici v Bratislave v mestskej časti Podunaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

178,000 € 3633 €/m²

Novinka
Novinka

Čiastočne zrekonštruovaný dvojpodlažný a podpivničený rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite s pokojným bývaním

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Budovateľská | 210 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v Bernolákove v starej časti - Budovat

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

320,000 € 1524 €/m²

Veľký priestranný slnečný 2 s loggiou a parkovacím státím v príjemnej lokalite

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Opletalova | 61 m²

Ponúkame na prenájom veľký priestranný slnečný 2 izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí byto

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Zariadený, ešte neobývaný 2 izbový dom pri lese so záhradou - PET FRIENDLY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 37 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový dom PRI LESE so záhradou - PET FRIENDLY. Dom je po kompletnej re

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

950 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

1 izbový byt v práve dokončenej NOVOSTAVBE Čerešne Living s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Maríny Paulínyovej | 38 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v práve dokončenej novostavbe Čerešne Living od renomovaného de

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5132 €/m²

4 izbový byt v pôvodnom stave s loggiou v širšom centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Martinčekova | 75 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na Martinčekovej ulici v Bratislave v mestskej časti Ružinov. R

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

241,000 € 3213 €/m²

Dvojpodlažný 3 izbový murovaný dom v Karlovej Vsi s pekným výhľadom na Líščie údolie

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Karloveská | 100 m²

Ponúkame na predaj murovaný 3 izbový dom so železobetónovým skeletom na Karloveskej ulici v Br

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

320,000 € 2800 €/m²

Kompletne zariadený 3 izbový byt s veľkou terasou v novostavbe na Tehelnom poli

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 96 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s veľkou terasou na Bajkalskej ulici, Tehelnom poli BA - Nové

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

415,000 € 4323 €/m²

Zrekonštruovaný a zariadený 3 izbový byt s loggiou na začiatku Petržalky s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Pečnianska | 74 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Pečnianskej ulici v Bratislave n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

770 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Svetlý a kompletne zariadený 1 izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pod záhradami | 39 m²

Ponúkame na prenájom svetlý, kompletne zariadený 1 izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy na u

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom v staršej novostavbe vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s balkónom na Kazanskej ulici v Bratislave v mestskej časti Pod

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

Svetlý, moderný a kompletne zariadený 3 izbový byt s balkónom na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 70 m²

Ponúkame na prenájom svetlý, moderný a kompletne zariadený 3 izbový byt na Šustekovej ulici v B

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Priestranná garsónka v centre Dúbravky po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Saratovská | 28 m²

Ponúkame na predaj garsónku na Saratovskej ulici v Bratislave, mestská časť Dúbravka. Rozloha

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

155,000 € 5536 €/m²

Stavebný pozemok v intraviláne - starej časti obce Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 1,018 m²

Ponúkame na predaj ideálny stavebný pozemok o veľkosti 1018 m2 na Budovateľskej ulici v intravi

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

235,000 € 231 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie