Nová ulica, nové domy, nový začiatok – pozemok s povolením vo Vaňovke (Hruštín)

Reality Hruštín

Pozemok pre rodinné domy | Vaňovka | 913 m²

Hľadáte pozemok, na ktorom môžete začať stavať bez zbytočných prieťahov, v prostredí blízko prí

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hruštín

77,000 € 84 €/m²

Investujte do prestížnej lokality – stavebný pozemok Trnové | 513 m²

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Trnové | 513 m²

Predstavujeme jedinečnú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú dokonalú kombináciu luxusu, pokoja

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

165,000 € 322 €/m²

TOP lokalita-Teplička nad Váhom, komfortné bývanie s už zabehnutým prenájmom

Reality Teplička nad Váhom

Rodinný dom | Dr.Karola Kmeťku | 268 m²

Predstavte si dom, ktorý vám ponúkne komfortné rodinné bývanie, priestor na prácu z domu a záro

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Teplička nad Váhom

300,000 € 1119 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj RD s dvoma bytovými jednotkami v obci Konská

Reality Konská

Rodinný dom | Konská | 176 m²

Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom nachádzajúci sa v úplnom centre obce Kons

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Konská

265,000 € 1506 €/m²

Garáž na predaj (20 m²) – ideálna na parkovanie aj skladovanie

Reality Žilina

Garáž | Petzvalova | 20 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž s výmerou 20 m² na sídlisku Hájik, na Petzvalovej ulici. Pris

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Žilina

35,999 € 1800 €/m²

Novinka
Novinka

FRANK ZICHER - Predávame komerčný objekt – administratívna budova s parkovaním pre 25 áut a investičným potenciálom, Jelenia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,750,000 € 1750 €/m²

Udržiavaný, čiastočne zrekonštruovaný, 3,5 izbový, klasický štvorcový rodinný dom v Topoľníkoch

Reality Topoľníky

Rodinný dom | Hviezdna | 110 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Topoľníky

139,990 € 1273 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ!!! Rodinný dom s viac ako 92 árovým pozemkom v Tonkovciach

Reality Nový Život

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Hľadáte investičnú príležitosť, ktorá by aj teraz priebežne prinášala príjem pri postupnom nára

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Nový Život

495,000 € 2750 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný, 4 izbový, útulný dom v tichom prostredí v Topoľníkoch

Reality Topoľníky

Rodinný dom | Ružová | 105 m²

Duna Reality s.r.o. – Ing. Peter Krascsenics exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruov

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Topoľníky

158,000 € 1505 €/m²

Pozemok oproti areálu termálneho kúpaliska v Topoľníkoch

Reality Topoľníky

Rekreačný pozemok | Dunajská | 3,020 m²

Duna Reality – Ing. Peter Krascsenics ponúka na predaj pozemok oproti areálu termálneho kúpalis

Publikované: 11.12.2023 Aktualizované: 26.06.2025
Pozemky na predaj Topoľníky

8 €/m2 8 €/m2

Sledujte priebežne výstavbu Vášho 3 izbového bytu vo Veľkom Mederi!

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Józsefa Nagy Rátza | 98 m²

Túžite po krásnom, modernom bývaní, v pokojnej lokalite, v kúpeľnom meste Veľký Meder? Chcete m

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Byty na predaj Veľký Meder

139,900 € 1428 €/m²

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA s ďalšou dohodou! Z väčšej časti zrekonštruovaný, štvorcový rodinný dom, 3izbová a 1izbová časť, 25 árový pozemok, v Tomášikove

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | Nezadaná | 107 m²

Hľadáte rodinný dom s väčším pozemkom pre svoju rodinu? Chcete ho mať v centre, blízko školy, o

Publikované: 01.12.2022 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Tomášikovo

164,990 € 2327 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok pre vlastný ranč, či rodinné domy, pri rybníku, v Klížskej Nemej

Reality Klížska Nemá

Pozemok pre rodinné domy | Pri jazere | 3,357 m²

Hľadáte veľký pozemok pre svoj ranč, alebo krásne bývanie pri jazere? Alebo pozemok pre výstav

Publikované: 29.01.2022 Aktualizované: 08.09.2025
Pozemky na predaj Klížska Nemá

39 €/m2 39 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Výborná investícia! 4 izbový, sedliacky rodinný dom s vedľajšími stavbami, na veľkom, 4188m2 pozemku v Tomášikove za výrazne zníženú cenu

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | Hlavná | 220 m²

Hľadáte perfektné miesto pre vlastný ranč? Chceli by ste rozvíjať svoje aktivity v oblasti vidi

Publikované: 31.05.2022 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Tomášikovo

259,000 € 1614 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom obchodných priestorov 70-150m2

Reality Žilina

Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 100 m²

Ponúkame na prenájom variabilné priestory 70-150m2 pre vyuzitie na obchodnú činnosť, eshop, ka

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

Prenájom variabilných priestorov 70-500m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 70 m²

Ponúkame na prenájom variabilné priestory 70-500m2 pre vyuzitie ako kancelária, sklad, montáž,

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na prenájom Žilina

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenajmeme obchodný, prevádzkový priestor 77m2

Reality Žilina

Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 77 m²

Ponúkame na prenájom obchodný, kancelársky priestor, showroom alebo priestor pre e-shop v širš

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

POSLEDNÝ POZEMOK V PREDAJI IHNEĎ K VÝSTAVBE

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²

Ponúkame Vám na predaj posledný stavebný pozemok v novej lokalite v obci Dolný Bar na ulici Hla

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

56,000 € 99 €/m²

Prenajmeme kancelársky, obchodný, prevádzkový priestor 77m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 77 m²

Priestor je vhodný na kancelárie, predajňu, servis, sklad, eshop alebo iné podnikateľské účely

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

CREDA | prenájom od 12 m2 kancelárie Nitra - Chrenová

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Ždiarska | 12 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom samostatné kancelárie od 12 m2 v administratívnej budov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 2 - izbový byt (60 m²) so šatníkom a loggiou

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60 m²

Aj takto môže vyzerať vaše nové bývanie ... Hľadáte byt, ktorý vám dá priestor nielen na bývan

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

227,990 € 3800 €/m²

Zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE EDEN PARK s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 58 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt na Drieňovej ulici v objekte EDEN PARK v blízkost

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Slnečný, moderný a zariadený 2 izbový byt na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Zadunajskej ceste v Bratislave v mestskej časti Petržalka.

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rodinný dom - NOVOSTAVBA pri Vajnorských jazerách s dvomi parkovacími miestami

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Vajnorské jazerá | 100 m²

Ponúkame na predaj dom pri Vajnorských jazerách – bývanie ako na dovolenke s výhľadom na vodnú

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

330,000 € 3300 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie