3 izbový byt | Kotešová | 65.45 m²
Začala výstavba v poradí 3.domu s dvoma bytovými jednotkami- k dispozícii ešte spodný byt s pr
165,000 € 2521 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Trnové | 513 m²
Predstavujeme jedinečnú príležitosť pre tých, ktorí hľadajú dokonalú kombináciu luxusu, pokoja
165,000 € 322 €/m²
Rodinný dom | Dr.Karola Kmeťku | 268 m²
Predstavte si dom, ktorý vám ponúkne komfortné rodinné bývanie, priestor na prácu z domu a záro
300,000 € 1119 €/m²
Rodinný dom | Konská | 176 m²
Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom nachádzajúci sa v úplnom centre obce Kons
265,000 € 1506 €/m²
Garáž | Petzvalova | 20 m²
Ponúkame na predaj murovanú garáž s výmerou 20 m² na sídlisku Hájik, na Petzvalovej ulici. Pris
35,999 € 1800 €/m²
Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov
1,750,000 € 1750 €/m²
Rodinný dom | Hviezdna | 110 m²
Udržiavaný, čiastočne zrekonštruovaný, 3,5 izbový, klasický štvorcový rodinný dom v Topoľníkoch
139,990 € 1273 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
Hľadáte investičnú príležitosť, ktorá by aj teraz priebežne prinášala príjem pri postupnom nára
495,000 € 2750 €/m²
Rodinný dom | Ružová | 105 m²
Duna Reality s.r.o. – Ing. Peter Krascsenics exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruov
158,000 € 1505 €/m²
Rekreačný pozemok | Dunajská | 3,020 m²
Duna Reality – Ing. Peter Krascsenics ponúka na predaj pozemok oproti areálu termálneho kúpalis
8 €/m2 8 €/m2
3 izbový byt | Józsefa Nagy Rátza | 98 m²
Túžite po krásnom, modernom bývaní, v pokojnej lokalite, v kúpeľnom meste Veľký Meder? Chcete m
139,900 € 1428 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 107 m²
Hľadáte rodinný dom s väčším pozemkom pre svoju rodinu? Chcete ho mať v centre, blízko školy, o
164,990 € 2327 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri jazere | 3,357 m²
Hľadáte veľký pozemok pre svoj ranč, alebo krásne bývanie pri jazere? Alebo pozemok pre výstav
39 €/m2 39 €/m2
Rodinný dom | Hlavná | 220 m²
Hľadáte perfektné miesto pre vlastný ranč? Chceli by ste rozvíjať svoje aktivity v oblasti vidi
259,000 € 1614 €/m²
Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 100 m²
Ponúkame na prenájom variabilné priestory 70-150m2 pre vyuzitie na obchodnú činnosť, eshop, ka
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 70 m²
Ponúkame na prenájom variabilné priestory 70-500m2 pre vyuzitie ako kancelária, sklad, montáž,
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 77 m²
Ponúkame na prenájom obchodný, kancelársky priestor, showroom alebo priestor pre e-shop v širš
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²
Ponúkame Vám na predaj posledný stavebný pozemok v novej lokalite v obci Dolný Bar na ulici Hla
56,000 € 99 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 77 m²
Priestor je vhodný na kancelárie, predajňu, servis, sklad, eshop alebo iné podnikateľské účely
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Ždiarska | 12 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom samostatné kancelárie od 12 m2 v administratívnej budov
200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Agátová | 60 m²
Aj takto môže vyzerať vaše nové bývanie ... Hľadáte byt, ktorý vám dá priestor nielen na bývan
227,990 € 3800 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | časť Brestove | 4,559 m²
Ponúkame na predaj veľkorysý pozemok s malým domčekom v Senici časť Brestove. Celková rozloha
74,000 € 16 €/m²
2 izbový byt | Tomášikova | 72 m²
Ponúkame na prenájom veľký nadštandardný 2 izbový klimatizovaný byt s balkónom, šatníkom/pracov
850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bartoškova | 46 m²
Ponúkame na predaj útulný pôvodne 1 izbový prerobený na 2 izbový na Bartoškovej ulici v Bratisl
229,000 € 4978 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.