BOSEN | 3 izbový byt v Bratislave v projkete Slnečnice zóna mesto, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 73.3 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s garážovým parkovacím státím, pivnič

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

345,000 € 4707 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Pozemok na výstavbu rodinných domov, Hrádok, 45000m2

Reality Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | 44 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinných domov o výmere 44 448

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Hrádok

45 €/m2 45 €/m2

člen NARKS

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj polyfunkčný priestor 1.2.1 - Trenčín

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Lúčky | 58.32 m²

BOSEN Group pripravuje na predaj polyfunkčný priestor v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj 2 izbový byt 3.9 - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Lúčky | 69.02 m²

BOSEN Group pripravuje na predaj 2 izbový byt v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿 Rezidenc

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj 2 izbový byt 3.7 - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Lúčky | 69.21 m²

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ Rodinný dom s pozemkom 1956 m² - Adamovské Kochanovce

Reality Adamovské Kochanovce

Rodinný dom | 110 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1956 m² v obci Adam

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Adamovské Kochanovce

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Historický dom s obchodným potenciálom v Kežmarku

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Hradné námestie | 312 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj unikátny objekt v centre Kežmarku, ktorý spája čaro

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

364,000 € 1167 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4-izbového domu - ideálne rodinné bývanie, Sládkovičovo

Reality Sládkovičovo

Rodinný dom | Slnečná | 120 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v tichej

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sládkovičovo

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Na predaj priestranný rodinný dom s bazénom a saunou v obci Trhová Hradská

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Chladná | 288 m²

Bosen Group Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s celkovou

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

299,000 € 1038 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

LOYALTERS | Nadštandardný 2 izbový byt v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 49.73 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v Žiar

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

BOSEN | Prenájom kancelárskeho priestoru_51 m2 v centre mesta Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 51 m²

BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske / obchodné pries

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom priestor v meste Dunajská Streda - TOP

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | Hlavná | 138 m²

Bosen Group Dunajská Streda Vám ponúka na prenájom priestranný komerčný priestor o výmere 138 m

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

1,750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

LOYALTERS | predaj 1 izbový zariadený byt v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 42.69 m²

Realitná kancelária LOYALTERS ponúka na predaj 1 izbový byt s celkovou výmerou 43 m2 v pokojnom

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

99,990 € 2342 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | Predaj stavebného pozemku, obec Jakubov

Reality Jakubov

Pozemok pre rodinné domy | Jakubov | 500 m²

LOYALTERS | Predaj stavebného pozemku, obec Jakubov Popis nehnuteľnosti Loyalters by Bosen Gr

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Jakubov

84,000 € 168 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Dotyk histórie - 4 izbový byt B2.06 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

4 izbový byt | 107.03 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 4 izbový byt B2.06 v prestížnom projekte Žofi

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

334,990 € 3130 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

BOSEN | NOVÁ CENA _ 2 izbový byt so slnečným výhľadom B17_03, Banka, Piešťany, 85.17 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 69.01 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Piešťany

209,500 € 3579 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Prenájom-veľkometrážna hala, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Dunajská Streda | 1,600 m²

BOSEN Group Vám ponúka na prenájom velkometrážnu halu v obci Padáň, ktorá je vzdialená len 10 m

Publikované: 17.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

3,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Ideálny pozemok s projektom na 3 izbový dom, Kalinkovo

Reality Kalinkovo

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 526 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj pozemok v intraviláne s projektom na 3 izbový bungalov. Tento

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kalinkovo

150,000 € 285 €/m²

člen NARKS

BOSEN | P2 | Lukratívny pozemok s výhľadom na les, Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 654 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok s PRÁVOPLATNÝM

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Štýlový 1,5-izbový byt s terasou a predzáhradkou, Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Búdková | 37.61 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1,5-izbový byt v novostavbe - Búdková u

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 8508 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN| Novostavba 4 izbového RD súčasťou radovej výstavby, Rohožník

Reality Malacky

Rodinný dom | 80.43 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Rohožník, na Záhorí, v tesnej

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malacky

259,000 € 3220 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Bosen | Kancelárske priestory, Bajkalská, 16 a 19 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mliekarenská | 19 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom nezariadené kancelárske priestory v atraktívnej mestskej čas

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | 1 izbový byt v obci Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

1 izbový byt | SNP | 25 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom zariadený 1 izbový byt na ulici SNP v obci Veľké Leváre.

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Veľké Leváre

450 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Prízemný rodinný dom s obytným podkrovím, Tornaľa, 604m2.

Reality Tornaľa

Rodinný dom | Mlynská | 220 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec vám Exkluzívne ponúka na predaj prízemnú novostavbu s obytným

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

190,000 € 864 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1381)
Reality v Martine (739)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23124)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30445)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie