BOSEN | Predaj 2 izbových bytov v jedinečnom projekte Floret, Rovinka

Reality Rovinka

2 izbový byt | Slnečnicová | 58.59 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbové byty v novom projekte FLORET v obci Rovinka len pár m

Publikované: 26.11.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Rovinka

229,000 € 3909 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4 izbový rodinný dom bez investícií, pozemok 623m2

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Peterská | 169 m²

BOSEN | 4 izbový rodinný dom z 80 rokov, pozemok 623m2 Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám ex

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

159,000 € 941 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Novostavba 3 izbový dom, Kostolište

Reality Kostolište

Rodinný dom | Javorová | 78.1 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom s tepelným čerpadlom, ktorý je súčasťou t

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kostolište

209,000 € 2676 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 5 izbového rodinného domu Kostolište

Reality Kostolište

Rodinný dom | Jozefa Gavalíka | 148.79 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v tichej lokalite obce Kostolište na Záho

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kostolište

345,000 € 2319 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 3 izbový byt v Rotunde, Dunajská Streda

Reality Nemešsegská

3 izbový byt | Nemešsegská | 93.02 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede priamo v centre s výnimočne p

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

185,000 € 2107 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4 izbový rodinný dom v tichej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Slivková | 159 m²

Bosen Group vám ponúka na prenájom 4 izbový rodinný dom v príjemnom prostredí na Slivkovej ulic

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rezervované | BOSEN | Rodinný dom tesne pri R7, Holice

Reality Holice

Rodinný dom | 128 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v katastrálnom území Kostolná Gala

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Holice

230,000 € 1797 €/m²

člen NARKS

Bosen | Stavebný pozemok v obci Vojka nad Dunajom, okres DS

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 688 m²

POZEMOK: má výmeru 688, v dosahu sú inžinierske siete, prístup na pozemok tvorí obecná asfalt

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

77,000 € 112 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou a výhľadom na BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 49 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na prenájom príjemný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej loka

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Rodinný dom vidieckeho typu na predaj, Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Vidiecky dom | 331 | 130 m²

BOSEN | 4 izbový dom vidieckeho typu na predaj, Kráľov Brod Popis nehnuteľnosti Bosen Group V

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

229,900 € 1768 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

LOYALTERS | Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom - Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Parková | 61 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v pôvodnom stave s priestran

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

270,000 € 4426 €/m²

člen NARKS

PRENAJATÉ |ARISE | Na prenájom svetlý 3-izbový byt s loggiou, Modra

Reality Modra

3 izbový byt | Dukelská | 65 m²

Realitná kancelária ARISE, člen siete Bosen Group, vám ponúka na prenájom veľmi príjemný a svet

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Modra

795 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

LOYALTERS | 4-izbový byt s garážou a záhradou v Lutile

Reality Lutila

4 izbový byt | 82.3 m²

Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP ponúka na predaj 4-izbový byt s garážou a záhradou

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lutila

149,990 € 1822 €/m²

člen NARKS

LOYALTERS | Predaj rekreačného domu s veľkým pozemkom, Zvolen – Červený Medokýš

Reality Zvolen

Rodinný dom | Červený Medokýš | 400 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI LOYALTERS Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a vkusne zrekonštr

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zvolen

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

LOYALTERS | Na predaj 1 izbový byt s predzáhradkou a garážovým státím v novostavbe - Rovinka

Reality Rovinka

1 izbový byt | Slnečnicová | 30.11 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na predaj útulný 1 izbový byt v Rovinke, v novostavbe Flore

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rovinka

191,900 € 6373 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Dotyk histórie - 3 izbový mezonet B3.07 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 102.73 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový mezonetový byt B3.07 v prestížnom pr

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

284,990 € 2774 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom B22_03, Banka, Piešťany, 100.49 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 77.55 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Piešťany

262,000 € 3572 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | P31 | Lukratívny pozemok v súkromnej časti, Trenčín

Reality Skalka nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 1,111 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok s PRÁVOPLATNÝM

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Skalka nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN| 3 izbový byt, 114m2, vlastný plynový kotol, Leškova ul., Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 114 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt s veľkorysou výmerou 114m2.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3500 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Priestranný 3 izbový byt v Starom Meste - Kozia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kozia | 114.79 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v atraktívnej loka

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3476 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4 izbová rodinná vila s bazénom, Lamai, Koh Samui, Thajsko

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj tichú 4-izbovú vilu na ostrove Koh Samui, oblasť La

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj

355,000 € 3010 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderný rodinný dom Veľký Lapáš ihneď k nasťahovaniu

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | 70 m²

BOSEN | Moderný rodinný dom Veľký Lapáš BOSEN NITRA Ponúkame na predaj zariadený rodinný dom v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

239,000 € 3414 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Exkluzívny 2 izbový apartmán s terasou, Kukučka rezort, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 53 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový apartmán s terasou len

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Novostavba 4 izbový rodinný dom s garážou, Slnečné stráne RD5

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Ku lomu, Slnečné stráne | 149.28 m²

Realitná kancelária Bosen Banská Bystrica Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu samostatne

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

498,500 € 3339 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (739)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23124)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30445)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Upresniť hľadanie