Rodinný dom | Dolná 44 | 160 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v radovej zástavbe centra historického mesta Kre
265,000 € 1656 €/m²
Rodinný dom | Laborecká | 101 m²
EXKLUZÍVNY PRENÁJOM! PREČO PRÁVE TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ? 101 m² úžitkovej plochy + 100 m² rovinatej
850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri Suchom mlyne | 1,006 m²
GCK s.r.o. ponúka veľký pozemok 1006m2 v lukratívnej časti Bratislavy - Staré Mesto pred Patrón
590,000 € 586 €/m²
Rodinný dom | 238 m²
GCK s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj poschodový podpivničený rodinný dom vo vynikajúcom stave
620,000 € 2605 €/m²
Rodinný dom | 216.97 m²
GCK s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj poschodový podpivničený rodinný dom s garážou, záhradou,
310,000 € 1429 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 48 m²
GCK s.r.o. ponúka na prenájom kancelárske priestory, Petržalka, Údernícka ulica: *1x kancelársk
11 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Ovocný sad | 21,069 m²
GCK s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj pozemok - ovocný sad v Chorvátskom Grobe - Čierna voda.
Cena dohodou
3 izbový byt | Haburská | 71 m²
GCK s.r.o. ponúka na prenájom 3-izbový byt s balkónom, v Ružinove – Štrkovci na Haburskej ulici
950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 206 m²
GCK s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v lukratívnej časti Bratislavy - Star
590,000 € 2864 €/m²
Reštaurácia | Tomášikova | 130 m²
GCK s.r.o. ponúka zabehnutú kaviareň na odstúpenie s dlhoročnou tradíciou v obľúbenej a vyhľadá
39,000 € 300 €/m²
Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 85 m²
Prenájom vykurovaného skladového priestoru na Starej Vajnorskej: Výmera: 85 m2 svetlá výška:
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 214 m²
Iba u nás! Exkluzívne ponúkame na predaj väčší poschodový rodinný dom s veľkou záhradou v obci
120,000 € 561 €/m²
3 izbový byt | Cukrarenska | 83 m²
278-113-MACHO Ponúkame na predaj priestranný a moderne zariadený 3-izbový byt v novovej nadsta
235,000 € 2831 €/m²
2 izbový byt | Železiarenská | 52 m²
Spoločnosť ImpulzReal a Lucia Talianová ponúkajú v exkluzívnom zastúpení: 2 izbový byt na Žele
115,000 € 2212 €/m²
Rodinný dom | 117 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú, elegantnú 4-izbovú novostavbu, ktorá zaujme nielen moderným dizaj
359,000 € 3068 €/m²
Rodinný dom | Jánovce | 220 m²
Directreal Partner - Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom – časť dvojdomu, si
220,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | Matúškovo | 404 m²
Directreal Partner - Na predaj priestranný rodinný dom – časť dvojdomu v obci Matúškovo, veľký
231,150 € 572 €/m²
Obchodné priestory | SNP | 85 m²
Directreal Partner - Ste mladí, plní energie a hľadáte priestor na prenájom pre vašu kozmetiku
600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Kajal | 135 m²
Directreal Partner - Pozor, máme pre vás úžasnú ponuku! Máme tu pre vás štýlový - moderný 5
309,000 € 2289 €/m²
Rekreačný pozemok | Topoľníky | 304 m²
Directreal Partner - ️ Pozemky pre vašu rekreáciu pri termálnom kúpalisku a malom Dunaji ️ Chc
110 €/m2 110 €/m2
Rodinný dom | Dlhoveská | 80 m²
Directreal Partner - !!! Neprenajíma sa na bývanie!!! Hľadáte priestor pre vaše podnikanie,
750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vajanského | 75 m²
Directreal Partner - Hľadáš priestor na svoje podnikanie v Galante? Tento úžasný 75 m2 priest
850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Výrobný objekt | Kráľová nad Váhom | 400 m²
Directreal Partner - Podnikanie ? Začnite od začiatku v rozbehnutej firme ! Ponúkame na preda
245,000 € 613 €/m²
Rodinný dom | Váhovce | 256 m²
Directreal Partner - Ponúkame na predaj veľký, tehlový, poschodový rodinný dom s garážou, nach
249,000 € 973 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.