Predaj novostavby 5-izbových rodinných domov v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 180 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izbové rodinné domy v obľúbenej lokalite Stupavy, bývanie s prí

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Stupava

409,000 € 2272 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pre našich klientov hľadáme 2 izbový byt v Dúbravke.

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 50 m²

Pre našich klientov hľadáme 2 izbový byt v Bratislave-Dúbravke. Platba hotovosť. Ponúknite

Publikované: 16.02.2022 Aktualizované: 16.02.2022
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Ponúkame na predaj lesný pozemok v katastrálnom území Domadice okres Levice

Reality Domadice

Lesná pôda | Nezadaná | 8,354 m²

Lesný pozemok má výmeru 8354 m2 a vedie k nemu asfaltová cesta.

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 14.06.2024
Pozemky na predaj Domadice

8,000 € 1 €/m²

Predaj Záhradná chata so súpisným číslom v Devínskej Novej Vsi. Lokalita: Pod Srdcom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhradná chatka | Pavla Horova | 54.4 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok vo výbornej lokalite so záhradnou ch

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

185,400 € 3408 €/m²

Prenájom parkovacieho státia – Hany Ponickej, Bratislava – Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Garáž | Hany Ponickej | 13 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom vonkajšie parkovacie státie nachádzajúce sa na ulici

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Lamač

50 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Lamač

Spevnené plochy | Hany Ponickej | 13 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Lamač

50 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Predaj novostavby 5-izbových rodinných domov v Stupave (107)

Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 179.6 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izbové rodinné domy v obľúbenej lokalite Stupavy. Moderné bý

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Stupava

409,000 € 2277 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemok vhodný na bytovú výstavbu – Stupava, Železničná ul.

Reality Stupava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Železničná | 3,986 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny pozemok určený na bytovú výstavbu, alebo stavbu rodinn

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

280 €/m2 280 €/m2

PREDAJ PRIESTRANNÝ 5 IZB. RODINNÝ DOM V OBCI MALÉ LEVÁRE, OKRES MALACKY.

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 233.6 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v o

Publikované: 15.11.2022 Aktualizované: 15.11.2022
Domy na predaj Malé Leváre

290,000 € 1241 €/m²

Prenájom Krásneho rodinného hniezda s vlastným „SPA centrom v Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Železničná ulica | 501.61 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom obrovský, ale hlavne krásny a nadštandardný dom, v kt

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 21.08.2025
Domy na prenájom Miloslavov

3,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Krásne rodinné hniezdo s vlastným „SPA“ centrom v Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Železničná | 501.61 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj obrovský, ale hlavne krásny a nadštandardný dom, v ktor

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 07.08.2025
Domy na predaj Miloslavov

820,000 € 1635 €/m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Koprivnickej ulici v Bratislave - Dúbravke.

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Koprivnická | 65 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Koprivnickej ulici v Dúbravk

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 14.02.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj záhrada s chatou v Devínskej Novej Vsi. Lokalita: Pod Srdcom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Pavla Horova | 850 m²

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

185,400 € 218 €/m²

Predaj Rodinný dom - Novostavba, Lesná ulica, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 135.55 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite v

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Stupava

399,000 € 2944 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na prenájom ordináciu v zdravotnom stredisku Saratovská ul., Bratislava.

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | Saratovská | 43.55 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom nebytový ambulanciu/ordináciu v Zdravotnom stredisku

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

653.25 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA KARPATY – RODINNÉ BÝVANIE V DOLNÝCH OREŠANOCH

Reality Dolné Orešany

3 izbový byt | Dolné Orešany | 77 m²

Hľadáte spojenie moderného komfortu, pokoja vidieka a bezpečia pre vaše deti? Ponúkame Vám na p

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dolné Orešany

195,990 € 2545 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Exkluzívne v APEX reality nadštandardný rodinný dom v Leopoldove 981 m2

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Nádražná | 300 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj dvojpodlažný, čiastočne podpivničený, te

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

359,000 € 1197 €/m²

NA PREDAJ I MILLHAUS I Priestranný 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské nivy | 139.67 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný, veľkometrážny, 4 izbový byt v štandarde v proje

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

826,400 € 5917 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

MODERNÝ 2i byt, NOVOSTAVBA FUXOVA, PARKING, LOGGIA, Bosákova ulica, Zač.Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 49 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom moderný, slnečný 2 - izbový byt s pekným vý

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom moderný 1-izbový byt v novostavbe na Terase

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Kysucká | 21 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zariadený 1-izbový byt v novostavbe na obľúbenej Teras

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

640 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Zrekonštruovaný 3-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej časti Starého Mesta na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

660 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Kamenný banský dom Hodruša

Reality Hodruša-Hámre

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 200 m²

Toto nie je obyčajný dom pre hocikoho. Na konci tichej doliny, kde bežní turisti nechodia a vy

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hodruša-Hámre

295,000 € 1475 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzivne na predaj Chata s Bazénom v Kráľovej nad Váhom

Reality Kráľová nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | - | 270 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj krásnu chatu v tesnej blízkosti rieky Váh.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľová nad Váhom

55,000 € 204 €/m²

Novinka
Novinka

ID-4020 SUPER PONUKA – Záhradka s domčekom Michalovce – LABOREC

Reality Michalovce

Rekreačný pozemok | Rybárska | 1 m²

ID:4020 Ponúkame na predaj záhradku v záhradkárskej oblasti Laborec: jedná sa o pozemok o výmer

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

39,900 € 39900 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8545)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23125)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30468)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (739)
Upresniť hľadanie