Predaj: Predaj: *MAXEN*, Investičný pozemok Rožňava ,od 65 000 m2 - 150 000m2, obec Brzotín, Košický kraj, Rožňava

Reality Brzotín

Priemyselná zóna | 15,000 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj pozemok pre investorov v obci Brzotí

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 28.02.2025
Pozemky na predaj Brzotín

13 €/m2 13 €/m2

Rodinný dom Nagyrozvágy - Maďarsko

Reality Nagyrozvágy

Rodinný dom | Maďarsko | Nagyrozvágy

MAXEN Reality Centrum... ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom na celoročné bývanie

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 10.03.2025
Domy na predaj Nagyrozvágy

34,000 € 340 €/m²

Prenájom: *MAXEN* Výrobno - Skladovacie priestory v suteréne s výťahom v areáli Opatovská cesta ,Košice IV - Vyšné Opátske

Reality Košice-Nad jazerom

Priestor pre sklad | Opatovská cesta | 204 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom moderné zrekonštruované komerčné výrobno - skladovacie

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Priestory na prenájom Košice-Nad jazerom

4.6 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Stavebný pozemok 870 m2 so sieťami, Košice okolie

Reality Slanec

Pozemok pre rodinné domy | 870 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Slanec, vzdialenej cca 20 km od Košíc. P

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Slanec

44,900 € 52 €/m²

Rod.dom v stave holodomu, 20 km od Košíc 7 ár pozemok

Reality Slanec

Rodinný dom | Záhradná | 106 m²

Ponúkame na predaj hrubú stavbu rodinného domu na pozemku v tichej časti obce Slanec, vzdialene

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Slanec

248,000 € 2340 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom 835m2, Košice - okolie, Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | Záhradná | 145 m²

MAXEN Reality Centrum RODINNÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU A HOSPODÁRSKOU BUDOVOU – MOLDAVA NAD BODVOU

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

226,500 € 1562 €/m²

Rodinný dom s pozemkom 833 m² – 10 min od Košice, rýchle napojenie na diaľnicu, Košice okolie, Nižná Hutka,

Reality Nižná Hutka

Rodinný dom | Za kostolom | 833 m²

Bývanie, ktoré spája pokoj vidieka a blízkosť mesta, Dom prešiel viacerými obnovami – zatepleni

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Nižná Hutka

298,000 € 358 €/m²

Priemyselné pozemky blízko automobilky Košice Barca

Reality Košice-Barca

Komerčná zóna | 4,000 m²

Ponúkame na predaj pozemky v priemyselnej časti Košice Barca, vhodný na podnikanie vo výrobe, s

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

114 €/m2 114 €/m2

Pozemok 11 ár, v intraviláne Vyšná Kamenica, Košice Okolie

Reality Vyšná Kamenica

Pozemok pre rodinné domy | 1,070 m²

Ponúkame na predaj pozemok na rodinný dom v intraviláne obce Vyšná Kamenica v okrese Košice Oko

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 08.02.2024
Pozemky na predaj Vyšná Kamenica

52,900 € 49 €/m²

Exkluzívny 3 izbový byt BLÍZKO CENTRA KOŠICE, 70m2 + loggia, Košice -Juh

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Krakovská | 70 m²

Exkluzívny 3-izbový byt pražského typu po kompletnej rekonštrukcii – Košice Juh, sídlisko Želez

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

228,000 € 3257 €/m²

Štartovací 2-izbový byt s krásnym výhľadom na mesto, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Gudernova | 41 m²

Hľadáte byt, ktorý vám poskytne príjemné bývanie, alebo stabilnú a bezpečnú príležitosť na zhod

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

176,900 € 4315 €/m²

Prenájom: *MAXEN* Obchodné priestory showroom 300 m2, na 2.poschodí s výťahom, v areáli Opatovská cesta ,Košice IV - Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Obchodné priestory | Opatovská cesta | 388 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom moderné komerčné obchodné priestory showroom v logist

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Košice-Vyšné Opátske

5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj garáž – Košice – Sever, Račí potok (pri Amfiteátri)

Reality Košice-Sever

Garáž | Račí Potok | 14 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj udržiavanú garáž v lokalite Košice – Sever, Račí potok,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Košice-Sever

23,000 € 1643 €/m²

Predaj : *MAXEN* HALA ( 01 ) pre výrobu a sklad 1844 m2 + administratívne priestory,sklady, Južná tr. Košice, KE IV-Juh

Reality Košice-Juh

Skladový objekt | Južná Trieda | 1,874 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj HALU s administratívnymi a skladovým

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 28.02.2025
Objekty na predaj Košice-Juh

2,850,000 € 1521 €/m²

Prenájom: *MAXEN* Administratívne priestory v areáli Opatovská cesta ,Košice IV - Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Kancelárie, administratívne priestory | 80 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom moderné zrekonštruované komerčné administratívne a výr

Publikované: 05.05.2021 Aktualizované: 23.02.2026
Priestory na prenájom Košice-Vyšné Opátske

8.8 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Predaj: *MAXEN*, Pozemok, 905 m2, Košice IV - Barca

Reality Košice-Barca

Zmiešaná zóna | 905 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj pozemok registra C, v suseststve zastavaného územia, mom

Publikované: 20.11.2020 Aktualizované: 19.09.2025
Pozemky na predaj Košice-Barca

55 €/m2 55 €/m2

Predaj: *MAXEN*, Pozemok orná pôda, 3 parcely, 3 585 m2, Košice IV - Barca

Reality Košice-Barca

Orná pôda | 3,585 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj 3 parcely o celkovej výmere 3 585 m2 orná pôda, na budúc

Publikované: 13.05.2021 Aktualizované: 19.09.2025
Pozemky na predaj Košice-Barca

35 €/m2 35 €/m2

Rodinný dom Hollóháza - Maďarsko

Reality Hollóháza

Rodinný dom | Maďarsko | Hollóháza

Na predaj 3 izbový rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami v obci Hollóháza - Maďars

Publikované: 09.07.2024 Aktualizované: 02.06.2025
Domy na predaj Hollóháza

93,000 €

Prenájom: Pozemok na komerčné účely 4 949 m2 , Košice IV - Barca v susedstve KOSIT

Reality Košice-Barca

Priemyselná zóna | Barca | 4,949 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka komerčný pozemok na dlhodobý prenájom v časti Košice IV - Barca, p

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 12.11.2025
Pozemky na prenájom Košice-Barca

4.8 €/m2/rok 5 €/m2/rok

Predaj: * MAXEN*, Pozemok na stavbu rodinného domu alebo bytového domu, 2100 m2, intravilán obce Ždaňa, Košice - okolie

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,100 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu, alebo bytového domu

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

230,000 € 110 €/m²

Na predaj: 1-izbový byt s loggiou, Košice – Staré Mesto, Branisková ulica

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Branisková | 40.74 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mes

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

165,000 € 4050 €/m²

Pozemok so sieťami, starý dom, 6 km od centra Košíc, IS

Reality Sady nad Torysou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 400 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame na predaj pozemok so starým domom v obci Sady nad Torysou, časť Zdoba, kt

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

88,900 € 222 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v Demänovskej doline, Jasná

Reality Demänovská Dolina

3 izbový byt | Nezadaná | 61 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 3-izbový byt v prestížnej lokalite Demänovskej doliny – Jasná, le

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

255,000 € 4180 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23121)
Upresniť hľadanie