Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom nezariadený 2 izbový byt v Humennom

Reality Humenné

2 izbový byt | Třebíčska | 58 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 2 izbový byt Lokalita: Humenné Ulica: Třebíčska Počet izieb: 2

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Humenné

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v Humennom

Reality Humenné

3 izbový byt | Laborecká | 73 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 3 izbový byt Lokalita: Humenné Ulica: Laborecká Počet iz

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena na vyžiadanie

Prenájom 3-izbového bytu s balkónom

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Trieda 1.mája | 76 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 3-izbový byt s balkónom v zateplenom panelovom bytovom dome na

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 2 izbový byt v Michalovciach.

Reality Michalovce

2 izbový byt | Konečná | 47.51 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2 izbový + pivnica, loggia Ulica: Konečna Úžitková plocha: 47,51

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Michalovce

114,000 € 2399 €/m²

Ponúkam Vám na prenájom nadštandardný 3i byt v novostavbe Euphoria.

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Wuppertálska | 85 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 3 izbový byt s terasou Úžitková plocha: 85 m2 + terasa Poschodie:

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

1,400 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám priestranný 4i byt s loggiou na 7. poschodí na sídlisku KVP – Klimkovičova ul.

Reality Košice-Sídlisko KVP

4 izbový byt | Klimkovičova | 80 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 4 izbový byt + pivnica Úžitková plocha: 80 m2 Poschodie: 7/8 St

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

239,990 € 3000 €/m²

Ponúkam Vám 3i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Podhradová | 72.88 m²

Výstavba projektu je na jar 2026 a kolaudácia je naplánovaná na štvrtý kvartál - 2028. ZÁKL

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

309,990 € 4253 €/m²

Na prenájom 1i byt so zariadením v novostavbe Albelli – Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 29.05 m²

Ponúkam Vám 1i byt so zariadením v novostavbe Albelli – Košice – Staré Mesto ZÁKLADNE ÚDAJE

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

630 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Ponúkam Vám 2i tehlový byt s balkónom na Podhradovej

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Cesta pod Hradovou | 54 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 2 izbový byt Úžitková plocha: 54m2 s príslušenstvom + balkón Posc

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

149,990 € 2778 €/m²

Ponúkam Vám novostavbu v súkromnej štvrti pri Košiciach

Reality Ploské

Rodinný dom | Ploské | 122.5 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám na predaj novostavbu rodinného domu pri Košiciach. Privátn

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ploské

299,990 € 2449 €/m²

PREDAJ: Dom za cenu pozemku v Modre – časti Kráľová

Reality Modra

Rodinný dom | Kráľová | 87 m²

Rodinný domček vhodný na rekonštrukciu alebo prípadnú prestavbu za cenu pozemku v meste Modra,

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Modra

215,000 € 2471 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Celoročne obývateľná chalupa na Záhorí vo vidieckom štýle: • 3 izbová rekreačná nehnuteľnosť s veľkým slnečným pozemkom

Reality Častkov

Chalupa, rekreačný domček | Častkov | 67 m²

Lokalita: Častkov, časť Havran 3 izby • 67 m2 + terasa • Pozemok: 1866 m2 • Kôlňa a šopa Dos

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Častkov

169,000 € 2522 €/m²

Nadštandardný dvojpodlažný rodinný dom so slnečným pozemkom o veľkosti 970 m2 v meste Moldava nad Bodvou.

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | J.Hunyadiho 43 | 255 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj nadštandardný rodinný dom so slnečným pozemkom o veľkosti 970

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

399,000 € 1565 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reprezentatívny kancelársky/obchodný priestor v novostavbe v blízkosti centra mesta, 122,5 m2, parking, Dunajská, Košice

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Dunajská | 122.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný, klimatizovaný kancelársky/obchodný priestor o výmere 122,5 m2

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

1,732.15 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Výhradne – ponúkame do prenájmu 4 izbový byt, čiastočne zariadený, Smreková ul., Prešov

Reality Prešov

4 izbový byt | Smreková | 88 m²

Základné údaje: Dispozícia: 4 izbový byt + balkón Poschodie: 2/7 Úžitková plocha: 88 m2 Orientá

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Prešov

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Výhradne ponúkame na predaj priestranný rozostavaný multifunkčný objekt (pôvodne RD) v pokojnej lokalite, v obci Chmelnica

Reality Chmeľnica

Polyfunkčný objekt | Chmeľnica | 353 m²

Základné údaje: Lokalita: Obec Chmelnica Veľkosť pozemku: 797 m2, rovinatý Zastavaná plocha obj

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Chmeľnica

330,000 € 935 €/m²

Predaj 4-izbový rodinný dom kompletne zariadený, novostavba, pozemok 302 m2, Láb, okres Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | Topoľová | 76.18 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: obec Láb, 30 km od Bratislavy * veľkosť pozemku: 302 m2 * zastavaná

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Láb

259,000 € 3400 €/m²

Ponúkame na predaj komerčnú budovu vhodnú pre akékoľvek podnikateľské účely v Sečovciach.

Reality Sečovce

Objekt pre obchod | Obchodná | 280 m²

Ponúkame na predaj komerčnú budovu vhodnú pre akékoľvek podnikateľské účely v Sečovciach. B

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Sečovce

110,000 € 393 €/m²

Predaj ornej pôdy – 1 514 m², Zámutov (pri Vranove nad Topľou)

Reality Zámutov

Orná pôda | 1,514 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o výmere 1 514 m², nachádzajúcu sa v katastrálnom území Zámutov, n

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Zámutov

12 €/m2 12 €/m2

Priemyselný areál s potenciálom v Hanušovciach nad Topľou na predaj

Reality Hanušovce nad Topľou

Polyfunkčný objekt | Šarišská | 456.19 m²

Hľadáte priestor pre svoje podnikanie, výrobu alebo investičný projekt? Ponúkame na predaj oplo

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Hanušovce nad Topľou

99,000 € 217 €/m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v absolútnom centre mesta Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Námestie slobody | 80 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 3 izbový byt s balkónom Lokalita: Vranov nad Topľou, centrum Ulica: Ná

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

187,000 € 2338 €/m²

Na predaj budova pre obchod a služby vo frekventovanej časti mesta Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | Staničná | 177 m²

Ponúkame na predaj budovu pre obchod a služby vo frekventovanej časti mesta Vranov nad Topľou.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Vranov nad Topľou

217,000 € 1226 €/m²

NA PREDAJ: Vidiecky rodinný dom s veľkorysým 50-árovým pozemkom – obec Čierna (okr. Trebišov)

Reality Čierna

Rodinný dom | 58 m²

Ponúkame na predaj zachovalý vidiecky rodinný dom situovaný v pokojnej obci Čierna, ideálny pre

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čierna

48,000 € 828 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam na predaj chatu v obci Brestov, 7km od mesta Humenné

Reality Brestov

Chalupa, rekreačný domček | Brestov | 52 m²

Predstav si miesto, kde ráno počuješ len spev vtákov a večer si vychutnávaš pokoj s výhľadom na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brestov

36,900 € 710 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23111)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Reality v Martine (737)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie