Exkluzívne na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Holumnica, okres Kežmarok

Reality Holumnica

Rodinný dom | Holumnica | 107 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Holumnica,

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Holumnica

97,000 € 907 €/m²

PREDAJ: POZEMOK V LOKALITE BECKOV

Reality Beckov

Rekreačný pozemok | Beckov | 33,336 m²

Rovinatý pozemok s pásom lesného porastu vhodný na farmu, salaš alebo rodinný dom Katastrálne

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Beckov

135,000 € 4 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia PODHRADOVÁ - priestranný 1i byt s balkónom

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Podhradová | 37.26 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever Výstavba p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

179,990 € 4831 €/m²

Na predaj: Zabehnuté pohostinstvo s tradíciou – skvelá investičná príležitosť!

Reality Ptičie

Reštaurácia | Ptičie | 145 m²

Ponúkame na predaj zabehnuté pohostinstvo v obci Ptičie, ktoré sa nachádza v centre obce pri hl

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Ptičie

88,800 € 612 €/m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v lokalite Petrovany-Močarmany, v tichom prostredí

Reality Petrovany

Pozemok pre rodinné domy | Močarmany | 2,950 m²

Všeobecne: Lokalita: Petrovany časť Močarmany, okres Prešov ( 5 km od centra mesta Prešov) Úče

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Petrovany

133,000 € 45 €/m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom v príjemnej lokalite Veľkých Kapušian

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | Orgovánová | 250 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Veľké Kapušany (okr. Michalovce) Ulica: Orgovánová Rozloha pozemku: 9

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

175,000 € 700 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj nebytové priestory o rozlohe 80m2 v centre mesta Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Obchodné priestory | P.O.Hviezdoslava 56 | 80 m²

Ponúkame na predaj nebytové priestory o rozlohe 80m2 v centre mesta Veľké Kapušany. Vďaka svoj

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Veľké Kapušany

53,000 € 663 €/m²

Na predaj rodinný dom s garážou, pozemok 817 m2, Hornoulická ulica, Bojnice

Reality Bojnice

Rodinný dom | Hornoulická | 165 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Bojnice, pôvodný stav * veľkosť pozemku: 817 m2 * zastavaná plocha

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bojnice

289,800 € 1756 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na PREDAJ priestranný 3-izbový byt na sídlisku 1.Mája vo Vranove nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Sídlisko 1. mája | 74 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Vranov nad Topľou Ulica: Sídlisko 1.Mája, blok F Predmet: 3 izbov

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

109,900 € 1485 €/m²

Priemyselný areál v obci Skrabské

Reality Skrabské

Priemyselná zóna | Skrabské | 7,135 m²

Jedná sa o zaujímavý pozemok v extraviláne obce Skrabské (okr. Vranov n.T) s rôznymi možnosťami

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Skrabské

208,000 € 29 €/m²

Ponúkame na prenájom budovu / skladový priestor v Strážskom

Reality Strážske

Skladový objekt | 613 m²

Ponúkame na prenájom budovu / skladový priestor v Strážskom. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Str

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Strážske

1,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom MANAŽÉRSKY 3-izbový byt v absolútnom centre mesta Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Námestie slobody | 80 m²

Ponúkame na prenájom MANAŽÉRSKY 3-izbový byt v absolútnom centre mesta Vranov nad Topľou ZÁKLA

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Vranov nad Topľou

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PREDAJ pozemok (1 256m2) vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomášov

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Mierová | 1,256 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ pozemok vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomáš

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

259,000 € 206 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom 456,06m2 s bazénom v tichej ulici, blízko centra Stupavy

Reality Stupava

Rodinný dom | Moyzesova | 456.06 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný rodinný dom 456,06m2 s garážou, bazénom v tichej ulici, blízko

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Stupava

590,000 € 1294 €/m²

NA PREDAJ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-podlažný rodinný dom, Prídavková ulica, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Prídavkova | 284.87 m²

Ponúkame Vám na predaj čerstvo dokončený 3-podlažný 5-izbový rodinný dom o hrubej podlahovej pl

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

589,000 € 2068 €/m²

NA PREDAJ 3-podlažná záhradná chata obklopená prírodou v pokojnej a dostupnej lokalite, obec Kuchyňa

Reality Kuchyňa

Chalupa, rekreačný domček | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-podlažnú záhradnú chatu obklopenú prírodou v pokojnej a dostupnej loka

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kuchyňa

74,900 € 1040 €/m²

NA PREDAJ NOVOSTAVBA 2-izbový byt 62,38m2 s predzáhradkou, pivnicou a park. státím v projekte Prúdy, ul. Včelárska Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Včelárska | 62.38 m²

Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBU 2-izbového bytu 62,38m2 s predzáhradkou, pivnicou a park. stá

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trnava

189,900 € 3044 €/m²

Na prenájom 2-izb. byt 57,88m2 s terasou a park. státím v projekte Panónka, na skok do centra Bratislavy

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 57.88 m²

POPIS BYTU *dizajnovo zariadený byt s priestrannou terasou *k dispozícií sú aj dve veľkorysé

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PONUKA NA PREDAJ hausbót v exkluzívnej lokalite Bratislava – Jarovecké rameno

Reality Bratislava-Petržalka

Hausbót | Jarovecké rameno | 150 m²

Kruhový hausbót s priemerom 15 metrov predstavuje jedinečné spojenie súkromia, komfortu a život

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

219,000 € 1460 €/m²

Rodinný dom v obci Hyľov – pokojné bývanie v krásnom prírodnom prostredí

Reality Hýľov

Rodinný dom | Hyľov | 70 m²

Hľadáte bývanie v tichom prostredí obklopenom zeleňou, no zároveň s dobrou dostupnosťou do mest

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hýľov

199,000 € 2843 €/m²

Ponúkame Vám na predaj chatu so záhradou na Bukovci

Reality Bukovec

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita : Bukovec Predmet: záhrada, murovano drevená chata Popis záhrady: Kr

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

79,990 € 1600 €/m²

Ponúkame Vám na predaj chatu so záhradou na Bukovci, Bukovec (Košice-Okolie)

Reality Bukovec

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj chatu so záhradou na Bukovci, Bukovec (Košice-Okolie) • : chata, rekrea

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bukovec

45,000 € 1125 €/m²

Priestranný 3,5i tehlový byt v centre Košíc s uzavretým dvorom na Gorkého ul.

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 116.29 m²

Ponúkam Vám priestranný 3,5i tehlový byt v centre Košíc s uzavretým dvorom na Gorkého ul. ZÁK

Publikované: 11.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,990 € 2752 €/m²

Exkluzívne na predaj polyfunkčný objekt v Humennom

Reality Humenné

Polyfunkčný objekt | Jasenovská | 2,076 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v Humennom. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: pol

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Humenné

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Reality v Martine (736)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Rodinné domy na predaj (23105)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie