Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom nebytový priestor o výmere 138 m2 na ul. Mlynská v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mlynská | 138 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Košice – Staré Mesto • Adresa: Mlynská 18 • Úžitková plocha: 138 m

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok, predaj, 625 m2, Betliar, okres Rožňava

Reality Betliar

Pozemok pre rodinné domy | Betliar | 625 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Betliar vzdialenej 6 km od Rožňavy. Pozemok s ro

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Betliar

64,990 € 104 €/m²

Luxusný 4i byt

Reality Veľké Kapušany

4 izbový byt | L.N.Tolstého | 85.36 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný novo zrekonštruovaný 4i priestranný byt s upravenou dispozíciou

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Veľké Kapušany

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom, Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Rodinný dom | Veľké Kapušany | 80 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj útulný 8 izbový rodinný dom v príjemnej lokalite Veľkých Kapu

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľké Kapušany

135,000 € 1688 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Poschodový rodinný dom neďaleko centra mesta

Reality Lučenec

Rodinný dom | Lva Nikolajeviča Tolstého | 280 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Lučenec, L. N. Tolstého * veľkosť pozemku: 420 m2 * obytná /zastava

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

165,000 € 589 €/m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj dom na podnikateľské účely v obci Zborov.

Reality Zborov

Rodinný dom | Zborov | 344 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj dom na podnikateľské účely v obci Zborov. VIDEOOBHLIADKU si

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zborov

339,900 € 988 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom, predaj, Košická Polianka, Košice - okolie

Reality Košická Polianka

Rodinný dom | Košická Polianka | 270 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom s rovinatým pozemkom o rozlohe 700 m2 v obci Koš

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košická Polianka

257,990 € 956 €/m²

Na predaj: Starší rodinný dom s dušou v obci Rokytov

Reality Rokytov

Rodinný dom | Rokytov | 85 m²

Tento starší rodinný dom v absolútne pôvodnom stave je ideálnou príležitosťou pre tých, ktorí t

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rokytov

39,990 € 470 €/m²

Moderný 3i rodinný dom na predaj • 30 km od mesta Košice

Reality Encs

Rodinný dom | Maďarsko | Encs

Moderná rekonštrukcia rodinného domu pripraveného na okamžité bývanie. Nádherné výhľady z každ

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Encs

Cena na vyžiadanie

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Karcsa (Maďarsko)

Reality Muhi

Rodinný dom | Maďarsko | Muhi | Bajcsy - Zsilinszky

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj starý rodinný dom v pôvodnom stave s veľkým pozemkom v lukrat

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Muhi

33,500 € 372 €/m²

NA PREDAJ – Rodinný dom v obci Hontianske Nemce

Reality Hontianske Nemce

Rodinný dom | Hontianske Nemce | 97.5 m²

Ponúkam Vám na predaj rodinný dom nachádzajúci sa priamo v centre obce Hontianske Nemce. Ide o

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hontianske Nemce

99,000 € 1015 €/m²

NA PREDAJ | Rezidencia Stepelshof, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Štefultov | 35.61 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj apartmány v komornej rezidencii Stepelshof, ktorá prináša spo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

Cena na vyžiadanie

PREDAJ – Apartmán vo Vila Zuberec, Zuberec – moderné bývanie v srdci Roháčov

Reality Zuberec

Apartmán | Zuberec | 32.56 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený apartmán s celkovou úžitkovou plochou 32,56 m², d

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Zuberec

139,990 € 4299 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Barokový Kaštieľ rodiny Zichyovcov v obci ŽELOVCE

Reality Želovce

Historický objekt | Želovce | 2,580 m²

Dominantou obce Želovce je BAROKOVÝ KAŠTIEĽ rodiny Zichyovcov, postavený v roku 1772, so zastav

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Želovce

850,000 € 329 €/m²

Na predaj tehlový • 4i RD v slepej ulici • Valaliky

Reality Valaliky

Rodinný dom | Valaliky | 90 m²

Pekný rodinný dom vhodný na úpravu podľa vlastných predstáv. Investičná príležitosť vhodná na

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Valaliky

229,999 € 2556 €/m²

Na predaj vila z prelomu storočia s prekvapivým súkromím, bazénom a veľkým pozemkom v Rajke

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj túto elegantnú 4 izbovú vilu z prelomu 19-20 storočia, kompletne bola zrekon

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rajka

412,000 € 3405 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj moderný rodinný dom, ponúkajúci komfortné bývanie

Reality Kúty

Rodinný dom | Kúty | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom, ponúkajúci komfortné bývanie. Dom sa nachádza na sl

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kúty

239,000 € 1494 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne na predaj 2-izbový byt, parkov.miesto, Smetanová, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Smetanova | 47 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2.- izbový byt bez balkónu, s parkovacím miestom v Matejov

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

130,000 € 2383 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Sečovciach

Reality Sečovce

Pozemok pre rodinné domy | Sečovce | 4,240 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o celkovej výmere 4240 m². Je rozdelen

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

23 €/m2 23 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na prenájom priestory určené výhradne pre lekárov na ambulancie, Poprad – Matejovce

Reality Poprad

Obchodné priestory | Matejovce | 82 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom priestory určené výhradne pre lekárov na ambulancie. Lok

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Exkluzívne na prenájom priestory v Poprad – Matejovciach, ul. Allendeho na účely podnikania alebo prevádzky

Reality Poprad

Obchodné priestory | Allendeho | 85 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom priestory v Poprad – Matejovciach, ul. Allendeho na účel

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj veľký slnečný 2 izbový byt v Závadke nad Hronom v obci Brezno.

Reality Závadka nad Hronom

2 izbový byt | 66 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba Úžitková plocha: 66 m2 Kuchyňa, kúpeľňa, WC, a 2 izby

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

55,000 € 833 €/m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt s balkónom v Poprade na starom Juhu, ulica Tomášikova

Reality Poprad

3 izbový byt | Tomášikova | 60 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 3.-izbový byt s balkónom v Poprade na starom Juhu, ulica

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

165,000 € 2750 €/m²

Exkluzívna ponuka! Na predaj garáž v Poprade, časť Matejovce sídlisko Allendeho

Reality Poprad

Garáž | Allendeho | 19 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť Matejovce sídlisko Allendeho. ZÁKLA

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Poprad

30,000 € 1579 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (737)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23111)
Upresniť hľadanie