Predaj: 3 izbový apartmán DONOVALY - apart. dom ŠAFRÁN

Reality Donovaly

Apartmán | Donovaly | 68 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj apartmán vlokalite Donovaly v apartmánovom dome Šafrán. Celková

Publikované: 05.08.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Donovaly

170,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

Hospodársky pozemok, TTP a les rozloha: 30 ha, Kokava Nad Rimavicou

Reality Kokava nad Rimavicou

Rekreačný pozemok | Kokava nad Rimavicou | 300,000 m²

Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klientov ponúka na predaj lesný pozemok o rozlohe: 3

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

0.72 €/m2 1 €/m2

člen NARKS

Predaj: zrekonštruovaný 3 izb byt/apartmán 64m2 Panoráma

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Astonreal Ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt/apartmán, v Panorama na Donov

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁME pre klienta: 2 izb. by alebo 3 izb. byt, LEDNICKÉ ROVNE

Reality Lednické Rovne

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta 2-izbový byt alebo 3-izbový byt, a to v obci LEDNICKÉ ROVNE. CENU

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Lednické Rovne

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj:Rod. Dom s pozemkom 368m2 v Príbovciach

Reality Martin

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 4 izbový Rodinný Dom s pozemkom 368 m2 v Príbovcia

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Martin

230,000 € 1533 €/m²

člen NARKS

AstonReal: EXKLUZÍVNE predaj rodinný dom Spišská Nová Ves - Ferčekovce

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | Laborecká | 282 m²

EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM S ÁTRIOM A OSTROVNÝM ENERGETICKÝM SYSTÉMOM – Ferčekovce (Spišská Nová V

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

člen NARKS

Moderná výrobná hala na prenájom o rozlohe 5.400m² v okrese Topoľčany

Reality Topoľčany

Priestor pre sklad | Krušovce | 5,400 m²

Realitná kancelária AstonReal Vám ponúka moderné výrobné alebo skladové priestory s úžitkovou p

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

4.9 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

člen NARKS

VEĽKORYSÝ 2i byt s rozlohou 76 m² v atraktívnej lokalite- Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Leškova | 76 m²

AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvojizbový byt s rozlohou

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

221,000 € 2908 €/m²

člen NARKS

Na predaj rekreačný pozemok Lazy pod Makytou- Čertov 34.442 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 34,442 m²

AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

22 €/m2 22 €/m2

člen NARKS

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Lánska | 65 m²

AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj tento veľmi pekný, zariadený 3-izbový byt na ul

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

137,000 € 2108 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Sásová | 40 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: v

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Mladý pár hľadá trojizbový byt v okolí Zvolena – Zvolen / Zlatý Potok

Reality Zvolen

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre mladý pár – stabilný príjem, nemajú deti – hľadáme trojizbový byt (3 + kk / 3 + 1) v meste

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

190,000 €

člen NARKS

AstonReal: predaj 5 izbový RD s garážou, Poprad - Spišská Sobota

Reality Poprad

Rodinný dom | Vagonárska | 113 m²

AstonReal ponúka na predaj 5 izbový, 2 podlažný, podpivničený rodinný dom s garážou v radovej z

Publikované: 02.06.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 360 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: Záhradka s pivnicou v Skalici - LIŠTINY - NOVÁ CENA !!!!

Reality Skalica

Vinica, chmelnica | Lištiny | 443 m²

AstonReal ponúka na predaj slnečnú Záhradku s chatkou o rozlohe 410m2 t.j. cca 45x9m, v záhradk

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

33,500 € 76 €/m²

člen NARKS

AstonReal: predaj 3-izbový apartmán 73m2, garážové státie - Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Apartmán | Slavkovská | 73 m²

Na predaj: Priestranný 3-izbový apartmán v Novej Lesnej – ideálna príležitosť pre milovníkov tu

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nová Lesná

Cena dohodou

člen NARKS

Investičný pozemok s panoramatickým výhľadom Čertov 9.100 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 9,100 m²

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

28 €/m2 28 €/m2

člen NARKS

Predaj: Investičný Stavebný pozemok 2464 m2, Badín, krásny výhľad

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | Banská | 2,464 m²

ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný, investičný stavebný pozemok, v pokojnej ti

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Badín

210 €/m2 210 €/m2

člen NARKS

HĽADÁM: 3-izbový byt, cca 72 m2, SKALICA, Holíč do 110.000,- €

Reality Skalica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v lokalite SKALIC, Holíč Celková rozloha cca 72

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Skalica

110,000 €

člen NARKS

HĽADÁM: 3-izbový byt, cca 72 m2, SENICA, do 100.000,- €

Reality Senica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v lokalite SENICA. Celková rozloha cca 72 m2.

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 €

člen NARKS

HĽADÁM: 1-izbový byt do 72.000,- €, cca 31 m2, SKALICA

Reality Skalica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 1-izbový byt v lokalite SKALICA. Celková rozloha cca 31 m2.

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Skalica

72,000 €

člen NARKS

Dostali sme DOPYT! Hľadáme pre klienta: 1i byt do 90.000,- €, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 1-izbový byt v Trenčíne. Cena nehnuteľn

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

90,000 €

člen NARKS

Predaj! 2-izbový byt s balkónom v apartmánovom dome, Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ul. 1 mája | 46 m²

AstonReal ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m², nachádzajúc

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

140,000 € 3043 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 1-izbový byt novostavbu POPRAD -Pallace Hill

Reality Poprad

1 izbový byt | Námestie Sv.Egídia | 40 m²

AstonReal hľadá pre konkrétného klienta v Poprade pekný 1-izbový byt, ale môže byť aj väčší. M

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Poprad

185,000 € 4625 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8534)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (737)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30374)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Rodinné domy na predaj (23111)
Upresniť hľadanie