PREDAJ Rodinný dom Spišský Štvrtok 4 spalne

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 136 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Exkluzívne ponúka na predaj : Rodinný dom v Spišskom Štvrtku.

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

138,000 € 1015 €/m²

člen NARKS

Rekreačný apartmán - Vysoké Tatry- Hrebienok Resort I. - 92,48 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 67.53 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Rekreačný apartmám vo Vysokých Tatrách -

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

470,000 € 6960 €/m²

člen NARKS

APARTMÁN VYSOKÉ TATRY- TATRANSKÁ ŠTRBA - 72 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Tatranská Štrba | 56 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán v atraktívnej lokalite Vysokých Tatier -Ta

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

240,000 € 4286 €/m²

člen NARKS

Rekreačný apartmán Vys. Tatry- HREBIENOK RESORT I. - 92 m2 -3-izbový

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 67.53 m²

Exkluzívne AstonReal ponúka na predaj rekreačný apartmám vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

495,000 € 7330 €/m²

člen NARKS

Luxusný apart. Veľká Lomnica 7 izieb, 321 m2, možný odp.DPH

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | 256 m²

EXKLUZÍVNE - AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica, luxusný apartmán.

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

725,000 € 2832 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ Stavebný pozemok 1435m2 Malý Lipník, okr.Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,435 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : REZERVOVANÉ Stavebný pozemok v krásnej

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinaté investičné stavebné pozemky 6.496m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 6,496 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj 2 investičné rovinaté stavebné poze

Publikované: 03.11.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 5.036m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 5,036 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 3.251m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 3,251 m²

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

Rodinný dom Komplet moderne a pekne zrekonštruovaný Kežmarok-Žakovce

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Žakovce | 310 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : Rodinný dom v obci Žakovce. Dom je komple

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

289,999 € 935 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM, pozemok 520m2, centrum BANSKEJ BYSTRICE, cena v RK

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Komenského | 185 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom. Dom sa nac

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁM: RODINNÝ DOM V MESTE, pozemok od 450m2, Ružomberok, 220.000 €

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta RODINNÝ DOM v MESTE. Lokalita RUŽOMBEROK. Pozemok od 450 m2. CENA

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na kúpa Ružomberok

220,000 €

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Nezadaná | 60.5 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

P R E D A N É - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Fončorda | 30 m²

AstonReal VÝHRADNE ponúka na predaj čiastočne prerobený jednoizbový byt bauring o rozlohe 30 m²

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 4.888m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 4,888 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 4.115m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 4,115 m²

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

37 €/m2 37 €/m2

člen NARKS

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt z balkónom 65 m2, Valaská, okres Brezno

Reality Valaská

3 izbový byt | Švermova | 65 m²

AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt v obci Valaská, okres Brezno. Pôvodný stav umožní nové

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Valaská

70,000 € 1160 €/m²

člen NARKS

Skladový priestor, 150m2, Zlatovská, Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | 150 m²

Aston Real ponúka na prenájom skladový priestor na Zlatovskej ulici v priemyselnej časti mesta

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! Hľadáme pre klienta 3i byt do 190.000€, B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v Banskej Bystrici. Cena ne

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

190,000 €

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a Predáme aj vašu nehnuteľnosť!!!

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

- PREDANÉ- AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom st

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Apartmán - HREBIENOK RESORT II. -St.Smokovec -74 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 56 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

591,630 € 10307 €/m²

člen NARKS

Investičný apartmán Vysoké Tatry - Hrebienok Resort II - 78,57 m2,

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 65.26 m²

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

628,167 € 9391 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE–Moderný 3 izb. 91m2 byt v novost. s 2 balk.a garaž. státím

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 77.76 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 3 izbový byt v NOVOS

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

279,000 € 3588 €/m²

člen NARKS

PREDAJ! INVESTIČNÝ APARTMÁN VIA JASNÁ od 23m2

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Nezadaná | 23 m²

AstonReal ponúka na predaj investičný zariadený apartmán VIA JASNÁ nachádzajúci sa v rekreačnom

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

120,000 € 5217 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1383)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (737)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Rodinné domy na predaj (23111)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30374)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie