Krásne bývanie v 3-izbovom byte s altánkom a veľkou záhradou 318 m2

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | 91.24 m²

Ponúkame Vám na predaj tento pekný, priestranný, kompletne a kvalitne zrekonštruovaný 3-izbový

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

Cena dohodou

Lukratívny komerčný pozemok 2207m2 s IS pri reštaurácii Grajciar

Reality Lučatín

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 2,207 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok, ktorý je vďaka svojej výbornej polohe vhodný na široké komerčné

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 09.01.2026
Pozemky na predaj Lučatín

199,000 € 90 €/m²

Jedinečný pozemok na samote pri lese - vhodný na stavbu chalupy blízko Brezna

Reality Brezno

Rekreačný pozemok | Lúčky - Čachovo | 1,476 m²

Ponúkame Vám na predaj tento výnimočný pozemok na kraji lesa, ktorý je ako stvorený pre chalupu

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Brezno

39,900 € 27 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký rodinný dom vhodný aj ako rekreačná nehnuteľnosť

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Švermova | 343 m²

Ponúkam Vám na predaj tento pekný, priestranný a až 9 izbový rodinný dom, ktorý prešiel komplet

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Čierny Balog

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s projektom rodinného domu a právoplatným stavebným povolením

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Čulenova | 250 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 250 m², 315 m² a 269 m² s kompletným pr

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

175 €/m2 175 €/m2

Prenájom | Moderný 3-izbový byt s parkovaním 74 m² | Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | Trenčianska | 74 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s rozlohou 74 m² n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj | Priestranný 4-izbový byt s 2 balkónmi, Hliny V

Reality Žilina

4 izbový byt | Hečkova | 88 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný a výnimočne svetlý 4-izbový byt s rozlohou 88 m

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

234,900 € 2669 €/m²

Novinka
Novinka

Investičná nehnuteľnosť | Penzión | KNM

Reality Kysucké Nové Mesto

Hotel, penzión, ubytovňa | 1. mája | 680 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj kompletne vybavený penzión s reštauráciou nachádzajúci sa v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Kysucké Nové Mesto

699,900 € 1029 €/m²

Novinka
Novinka

AVENUE | reprezentatívne kancelárie pri Hviezdosl. nám, balkóny, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Gorkého | 219.65 m²

[b]Prenajmeme samostatné zrekonštruované kancelárie s balkónmi a výhľadom na Hviezdoslavovo nám

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,950 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, obchod s výkladmi na pešej zóne, Laurinská, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Laurinská | 53.12 m²

[b]Realitná spol. AVENUE RE ponúka na PRENÁJOM prenájom obchodné priestory 52 m2 v samom centr

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,200 €/mesiac 60 €/mesiac/m²

Prenájom | 2-izbovy byt s parkovaním, KNM

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | Kukučínova | 48 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom moderný a svetlý dvojizbový byt nachádzajúci sa v tichej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

460 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj | 2 stavebné pozemky s povolením na IBV, Bitarová

Reality Bitarová

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj dva pozemky vhodné na výstavbu rodinného domu nachádzajúce

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bitarová

83 €

Novinka
Novinka

Moderný 2-izbový byt v projekte Rudiny II – ideálny pre mladý pár alebo investíciu

Reality Žilina

2 izbový byt | Lenčova | 51 m²

Lokalita: Žilina – Rudiny, Lenčova ulica Typ: 2-izbový byt Výmera: 51 m² + balkón Stav: novosta

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Žilina

219,000 € 4294 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom | Svetlý 1-izbový byt | Parkovanie | Záturčie

Reality Martin

1 izbový byt | A. Stodolu | 34 m²

AURA Concept Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s rozlohou 34 m² na ulici

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Martin

330 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

AVENUE I veľkometrážny 4 i byt, nábrežie Dunaja, garáž, pivnica

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vajanského nábrežie | 134 m²

[b]Realitná kancelária AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PRENÁJOM priestranný a kompletne nadštandard

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom | 2-izbový dizajnérsky byt 60 m² | Bulvár | Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Veľká Okružná | 60 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom dizajnový, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s rozlo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

AVENUE | krásny a veľký 3i byt, štýlová novostavba Discovery Residence

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 125 m²

Spoločnosť AVENUE ponúka na PRENÁJOM nový a ešte neobývaný 3-izbový byt v exkluzívnej novostavb

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,950 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj | Apartmán s výhľadom v Golf & Ski Resort, Valča

Reality Valča

Apartmán | - | 22.1 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj moderný apartmán vo Valči, ktorý sa nachádza v modernom kom

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Valča

72,900 € 3299 €/m²

Novinka
Novinka

AVENUE | komfortný 5-izb RD, bazén, krásna lokalita, Svätý Jur, pri BA

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Cíbická cesta | 218 m²

[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka NA PREDAJ takmer novostavbu samostatne stojaceho 5-izbov

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

620,000 € 2844 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj | Rovinatý pozemok v tichej lokalite, Staškov

Reality Staškov

Záhrada | - | 675 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj pozemok v obci Staškov s celkovou výmerou 675 m2. Pozemok j

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Staškov

43,400 € 64 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj | Rovinatý pozemok s výhľadom, Blatnica

Reality Blatnica

Rekreačný pozemok | Blatnica | 2,320 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj slnečný a rovinatý pozemok vedený ako orná pôda v obci Blat

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

95,700 € 41 €/m²

Novinka
Novinka

AVENUE | moderné kancelárie, krásny výhľad, balkóny, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Michalská | 175.58 m²

[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na prenájom nové moderné kancelárie na výbornej adrese v

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

AVENUE | komfortná skladová hala s parkovaním v areáli, Pod. Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Skladový objekt | Závodná | 1,130 m²

[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PRENÁJOM murované a vykurované skladové haly 970 m2 s

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

5,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

H.MELIČKOVEJ| 2-izbový byt s loggiou so samostatnými izbami

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária YAMI •DOMI ponúka na prenájom 2-izbový byt na ulici Hany Meličkovej v mests

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty v Banskej Bystrici (1375)