Útulný rodinný dom Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | Nezadaná | 87 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj útulný rodinný dom v Ivanke pri Nitre s potenciálom dotvo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

149,990 € 1724 €/m²

Novinka
Novinka

POZEMOK DÚBRAVKA ULICA NA VRÁTKACH - 449M2

Reality Bratislava-Dúbravka

Komerčná zóna | Na vrátkach | 449 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 449m2 v Dúbravke. Pozemok je situovaný medzi ulicou Na vrá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

95,000 € 212 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový rodinný dom pod lesom Štitáre

Reality Štitáre

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej časti obce Štitáre, v tesnej blízkosti

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Štitáre

165,000 € 1447 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - PEKNÝ, ZREKONŠTRUOVANÝ 2- IZBOVÝ BYT V RUŽINOVE UPROSTRED ZELENE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom pekný 2- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite bratisla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA - 2 IZBOVÝ BYT S0 ZÁHRADOU - VILA DOMY SENEC

Reality Senec

2 izbový byt | Dlhá | 45 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj veľmi pekné 2-izbové byty v peknom rezidenčnom komplexe Viladomy

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

165,000 € 3667 €/m²

Novinka
Novinka

Rovinatý slnečný pozemok (644 m²) na výstavbu RD / 15 km od Košíc / Seňa

Reality Seňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 644 m²

Na predaj ponúkame slnečný a rovinatý stavebný pozemok s výmerou 644 m² v novej, tichej a postu

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Seňa

79,000 € 123 €/m²

Novinka
Novinka

ID-4005 SKVELÁ NOVINKA – Rekreačná chata na Šírave – Prímestská

Reality Vinné

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 1 m²

ID:4005 Ponúkame na predaj útulnú drevenú chatu v obľúbenej rekreačnej oblasti pri Šírave, len

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

48,900 € 48900 €/m²

Novinka
Novinka

NEWDAY | NA PREDAJ priestranný 4-izbový byt s balkónom | 84 m² | Pezinok – Muškátová

Reality Pezinok

4 izbový byt | Muškátová | 84 m²

✨ NEWDAY Reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Muškát

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

214,800 € 2557 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

OS Suchý Dub BD1 na predaj 3 izbový byt č.7 s parkovacím miestom za 194.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 61.41 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

184,700 € 3008 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM - obchodné priestory v centre Košic - Hlavná ulica

Reality Košice-Staré Mesto

Administratívny objekt | Hlavná | 23.3 m²

Ak chcete podnikať priamo v centre - ponúkame Vám jedinečnú príležitosť! Na Hlavnej ulici - neď

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

275 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Arvin & Benet | Slnečný, kancelársko-obchodný priestor vo výbornej časti Biskupíc

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Administratívny objekt | Trojičné námestie | 116 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom kancelársko-obchodné priestory na Trojičnom námestí v Podunaj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

812 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj veľký stavebný pozemok Poľný Kesov s projektom na dva 3-domy

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,980 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok v obci Poľný Kesov, ktorý svojou rozlohou a polohou p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

130,000 € 66 €/m²

Novinka
Novinka

Testovací inzerát - Publikovanie na portály - clone

Reality Slovinsko

Garsónka | Slovinsko

Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testova

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj, rodinný dom s pozemkom 3053 m² - Malé Kozmálovce (010-12-SIHU)

Reality Malé Kozmálovce

Rodinný dom | 0 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Malé Kozmálovce, ktorý je určený na rekonštrukciu a ponúk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malé Kozmálovce

155,900 €

Novinka
Novinka

Predaj, pozemok - Bory (003-14-SIHU)

Reality Bory

Pozemok pre rodinné domy | 890 m²

Ponúkame Vám na predaj udržiavaný stavebný pozemok v obci Bory, ideálny na výstavbu rodinného d

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bory

15,200 € 17 €/m²

Novinka
Novinka

Kúpim 3 izbový byt Košice v hotovosti, cena dohodou

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | 70 m²

Kúpim 3 izbový byt Okres Košice I. Cena cca 200 000 €. Platba po dohode už do 24 hod. Pre v

Publikované: 29.05.2012 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Košice-Sever

200,000 € 2857 €/m²

Kúpim 1 izbový byt v Košiciach, platba v hotovosti, cena dohodou

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | 40 m²

Kúpim byt v Košiciach, balkón výhodou, platím okamžite po dohode. Prípadné nedoplatky vyplatíme

Publikované: 07.05.2012 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

150,000 € 3750 €/m²

Kúpim 2 izbový byt Košice - Terasa, lóggia

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ondavská | 50 m²

Kúpim 2 izbový byt na sídlisku Terasa. Platba v hotovosti bez uveru, okamžite po dohode. Upredn

Publikované: 20.05.2022 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

165,000 € 3300 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v Bratislave

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Janíkovské Role | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v Bratislave – Petržalka (Janíkovské role

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Luxusný 4 izbový byt v Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 125 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva dokonalý skolaudovaný 4 izbový byt 152m2 s dvomi terasami a v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

997,400 € 7979 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt s loggiou, Humenská ulica, Košice - Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Humenská | 66.21 m²

Ing. Ivan Demjanovič , realitná kancelária Delareal ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

252,000 € 3806 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavby rodinných domov – IBV ZIPPKA, Skalica

Reality Skalica

Rodinný dom | 134.85 m²

Hľadáte moderné bývanie v meste so súkromím vlastnej záhrady? Predstavujeme vám nový rezidenčn

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Skalica

198,000 € 1468 €/m²

Exkluzívne | Nadštandardný 2i byt s parkingom Florian Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Školská | 60 m²

Realitná kancelária Domovia ponúka exkluzívne na prenájom nadštandardný 2-izbový byt s loggiou

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rodinný dom v obci Beňuš na predaj

Reality Beňuš

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Ponúkam Vám na predaj tento rodinný dom nachádzajúci sa v obci Beňuš časť Gašparovo, ktorý sa n

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Beňuš

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Rodinné domy na predaj (23117)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie