Bývajte pod Tatrami: Výnimočné stavebné pozemky IBV Brezinka

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 668 m²

POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE POD TATRAMI! Záujem o bývanie v srdci Liptova neutícha! Máme pre vás

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

119 €/m2 119 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

2 IZBOVÝ BYT V UZAVRETOM AREÁLI S KRÁSNOU VEĽKOU TERASOU A PARKOVACÍM MIESTOM (151,38m2)

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský živ

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3993 €/m²

Novinka
Novinka

ROŽNÝ VOĽNÝ STAVEBNÝ POZEMOK (612M2), SKVELÁ POLOHA - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 612 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v novovznikajúcej lokalite rodinných domov na Po

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

205,000 € 335 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ MODERNEJ 2 IZBOVEJ NOVOSTAVBY S BALKÓNOM, PARKOVACÍM MIESTOM A PIVNIČNOU KOBKOU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 56 m²

Realitná kancelária ACCENT REAL ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe GALVANIHO DVORY. K

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,000 € 5054 €/m²

Novinka
Novinka

AB Rybničná - prenájom kancelárie o výmere 54 m2

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Pri vinohradoch | 54 m²

Ponuka kancelárskych priestorov : - kancelárie sú zrekonštruované, podlaha je pokrytá kobercom

Publikované: 16.07.2018 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

572.4 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

AB Rybničná - prenájom kancelárskych priestorov o výmere 250-500 m2

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Pri vinohradoch | 500 m²

Ponuka kancelárskych priestorov : - kancelárie sú v pôvodnom stave s možnosťou rekonštrukcie pr

Publikované: 17.07.2018 Aktualizované: 14.05.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Cena dohodou

Najlepšia cena klimatizovaných kancelárií v Stupave 80m2

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Marcheggská | 80 m²

Ponuka kancelárskych priestorov : -- Kancelária výmera 80 m2 - Cena 12,00 eur/m2/mesiac aj s e

Publikované: 05.06.2019 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Stupava

960 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Najlepšia cena klimatizovaných kancelárií v Stupave vo výmere od 15m2 do 300m2

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Marcheggská | 300 m²

- Kancelária je vo výmereod 15m2 do 300m2 - Dve navzájom prepojené miestnosti - Cena 12,00 eur/

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 19.08.2025
Priestory na prenájom Stupava

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Najlepšia cena klimatizovaných kancelárií v Stupave vo výmere 45m2

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Marcheggská | 45 m²

- Kancelária je vo výmere 45 m2 - Dve navzájom prepojené miestnosti - Cena 12,00 eur/m2/mesiac

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Stupava

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Najlepšia cena klimatizovaných kancelárií v Stupave 61m2

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Marcheggská | 61 m²

- Kancelária je vo výmere 53 m2 + spoločné priestory 8 m2 - Dve navzájom prepojené miestno

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Stupava

732 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

VEĽKORYSÝ 1 IZBOVÝ BYT SO SAMOSTATNOU KUCHYŇOU

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Bakošova | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislav

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

169,900 € 3951 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM PEKNÉHO, NOVÉHO,KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÉHO 2 IZBOVÉHO BYTU NA STREČIANSKEJ ULICI S PIVNIČNOU KOBKOU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Strečianska | 42 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt na ulici Strečnians

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

LUKRATÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY V ŠIRŠOM CENTRE BRATISLAVY PRI OC AVION

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 232.2 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom lukratívne kancelárske priestory na Trnavskej ceste,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

NADŠTANDARDNÝ BYT V REZIDENČNEJ ZÓNE S NÁDHERNOU TERASOU (80M2) A PARKOVACÍM MIESTOM (151,38m2)

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská 36 A | 71.38 m²

ACCENT REAL ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt, ktorý spája moderný mestský život s vysokou m

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3993 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 3 IZBOVÉHO BYTU S BALKÓNOM - V CENTRE MOSONMAGYARÓVÁR

Reality Mosonmagyaróvár

3 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Mihaly

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom a pivnicou,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

115,900 € 1811 €/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BUNGALOV (188M2) S GARÁŽOU A S PEKNÝM POZEMKOM (550M2) LEN 4KM OD SENCA - HRUBÝ ŚÚR

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | Hrubý Šúr | 188 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rožný 4-izbový rodinný dom s garážou v príjemnej, tic

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

319,000 € 1697 €/m²

Novinka
Novinka

REKREAČNÉ CHATY (116M2) V ŠTANDARDE S KUCHYŇOU - V NÁDHERNEJ LOKALITE LYŽIARSKEHO STREDISKA MÝTO POD ĎUMBIEROM

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 116 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj výstavbu 4-izbových rekreačných chát s dvoma kúpeľňami na kľúč v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

210,000 € 1810 €/m²

Novinka
Novinka

PEKNÝ OPLOTENÝ SLNEČNÝ POZEMOK (1000M2) V ČUNOVE

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | Čunovo | 500 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok na záhradkárčenie a rekreáciu v tichej lokalite m. č. BA - Č

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

75,000 € 150 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: 3-IZB. BYT PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII - FURDEKOVA UL., PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 72 m²

PREDAJ: 3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii – Furdekova ul., Petržalka Realitná kance

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 3611 €/m²

Novinka
Novinka

Útulný rodinný dom Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | Nezadaná | 87 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj útulný rodinný dom v Ivanke pri Nitre s potenciálom dotvo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

149,990 € 1724 €/m²

Novinka
Novinka

POZEMOK DÚBRAVKA ULICA NA VRÁTKACH - 449M2

Reality Bratislava-Dúbravka

Komerčná zóna | Na vrátkach | 449 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 449m2 v Dúbravke. Pozemok je situovaný medzi ulicou Na vrá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

95,000 € 212 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový rodinný dom pod lesom Štitáre

Reality Štitáre

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej časti obce Štitáre, v tesnej blízkosti

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Štitáre

165,000 € 1447 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - PEKNÝ, ZREKONŠTRUOVANÝ 2- IZBOVÝ BYT V RUŽINOVE UPROSTRED ZELENE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputniková | 43 m²

ACCENT REAL exkluzívne ponúka na prenájom pekný 2- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite bratisla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA - 2 IZBOVÝ BYT S0 ZÁHRADOU - VILA DOMY SENEC

Reality Senec

2 izbový byt | Dlhá | 45 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj veľmi pekné 2-izbové byty v peknom rezidenčnom komplexe Viladomy

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

165,000 € 3667 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Rodinné domy na predaj (23113)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Upresniť hľadanie