Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 644 m²
Na predaj ponúkame slnečný a rovinatý stavebný pozemok s výmerou 644 m² v novej, tichej a postu
79,000 € 123 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 1 m²
ID:4005 Ponúkame na predaj útulnú drevenú chatu v obľúbenej rekreačnej oblasti pri Šírave, len
48,900 € 48900 €/m²
4 izbový byt | Muškátová | 84 m²
✨ NEWDAY Reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Muškát
214,800 € 2557 €/m²
3 izbový byt | Južná | 61.41 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such
184,700 € 3008 €/m²
Administratívny objekt | Hlavná | 23.3 m²
Ak chcete podnikať priamo v centre - ponúkame Vám jedinečnú príležitosť! Na Hlavnej ulici - neď
275 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Trojičné námestie | 116 m²
Arvin & Benet ponúka na prenájom kancelársko-obchodné priestory na Trojičnom námestí v Podunaj
812 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,980 m²
Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok v obci Poľný Kesov, ktorý svojou rozlohou a polohou p
130,000 € 66 €/m²
Garsónka | Slovinsko
Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testova
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Malé Kozmálovce, ktorý je určený na rekonštrukciu a ponúk
155,900 €
Pozemok pre rodinné domy | 890 m²
Ponúkame Vám na predaj udržiavaný stavebný pozemok v obci Bory, ideálny na výstavbu rodinného d
15,200 € 17 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Kúpim 3 izbový byt Okres Košice I. Cena cca 200 000 €. Platba po dohode už do 24 hod. Pre v
200,000 € 2857 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
Kúpim byt v Košiciach, balkón výhodou, platím okamžite po dohode. Prípadné nedoplatky vyplatíme
150,000 € 3750 €/m²
2 izbový byt | Ondavská | 50 m²
Kúpim 2 izbový byt na sídlisku Terasa. Platba v hotovosti bez uveru, okamžite po dohode. Upredn
165,000 € 3300 €/m²
3 izbový byt | Janíkovské Role | 73 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v Bratislave – Petržalka (Janíkovské role
Cena dohodou
4 izbový byt | Búdková | 125 m²
ZENITH LUXURY Real Estate predáva dokonalý skolaudovaný 4 izbový byt 152m2 s dvomi terasami a v
997,400 € 7979 €/m²
3 izbový byt | Humenská | 66.21 m²
Ing. Ivan Demjanovič , realitná kancelária Delareal ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt s
252,000 € 3806 €/m²
Rodinný dom | 134.85 m²
Hľadáte moderné bývanie v meste so súkromím vlastnej záhrady? Predstavujeme vám nový rezidenčn
198,000 € 1468 €/m²
2 izbový byt | Školská | 60 m²
Realitná kancelária Domovia ponúka exkluzívne na prenájom nadštandardný 2-izbový byt s loggiou
1,100 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Ponúkam Vám na predaj tento rodinný dom nachádzajúci sa v obci Beňuš časť Gašparovo, ktorý sa n
Cena dohodou
3 izbový byt | 91.24 m²
Ponúkame Vám na predaj tento pekný, priestranný, kompletne a kvalitne zrekonštruovaný 3-izbový
Cena dohodou
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 2,207 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok, ktorý je vďaka svojej výbornej polohe vhodný na široké komerčné
199,000 € 90 €/m²
Rekreačný pozemok | Lúčky - Čachovo | 1,476 m²
Ponúkame Vám na predaj tento výnimočný pozemok na kraji lesa, ktorý je ako stvorený pre chalupu
39,900 € 27 €/m²
Rodinný dom | Švermova | 343 m²
Ponúkam Vám na predaj tento pekný, priestranný a až 9 izbový rodinný dom, ktorý prešiel komplet
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Čulenova | 250 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 250 m², 315 m² a 269 m² s kompletným pr
175 €/m2 175 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.