996022 (JuMlVLXpQal) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 11. 05. 2026

3 izbový rodinný dom pod lesom Štitáre

Štitáre • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

165,000 € 1447 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
114 m²

Plocha pozemku:
0 m²
Info
na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej časti obce Štitáre, v tesnej blízkosti Zoborských vrchov a len pár minút cesty od Nitry. Dom s celkovou podlahovou plochou 114 m² bol skolaudovaný v roku 2014 a následne prešiel rekonštrukciou. Je situovaný na mierne svahovitom, terasovitom a oplotenom pozemku s celkovou výmerou 369 m².

Dispozícia domu pozostáva z kuchyne spojenej s jedálenským kútom a obývacou izbou, v ktorej sa nachádza krb. Okrem dennej časti sa v dome nachádzajú dve samostatné izby, ktoré môžu slúžiť ako spálne alebo pracovne. Stavba je tehlová, vybavená vápenatými šťukovými omietkami a plastovými oknami s dvojkomorovým trojsklom. Vykurovanie je riešené ako teplovodné podlahové, napojené na plynový kotol Protherm, s možnosťou dokurovania tuhým palivom v krbe. Mesačné náklady na prevádzku domu sa pohybujú na úrovni približne 100 eur.

K nehnuteľnosti prislúcha samostatne stojaca garáž s výmerou 25 m², ďalšie parkovacie miesto pred domom a praktický sklad na náradie. K dispozícii sú tiež dve pivnice s celkovou rozlohou 25 m², zastrešená terasa s výmerou 9 m² a uzavretá relaxačná zóna s vírivkou. Dom je napojený na inžinierske siete – vodu, plyn a elektrinu, pričom odpad je riešený žumpou umiestnenou na pozemku.

Obec Štitáre disponuje základnou občianskou vybavenosťou, ako sú potraviny, škola, škôlka a zastávka autobusovej dopravy. Lokalita spája bývanie v prírodnom prostredí s dobrou dostupnosťou do krajského mesta Nitra. Tento dom predstavuje vhodnú voľbu pre záujemcov, ktorí hľadajú pokojné bývanie v kontakte s prírodou.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
114 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Rok výstavby:
2014

Typ konštrukcie:
Tehlová

Počet nadzemných podlaží:
3

Energetický certifikát budovy:
nie je

Zastavaná plocha:
104 m²

Terén pozemku:
Svahovitý

Vybavenie:
Terasa, Garáž, Pivnica
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Samuel Lerint

KABO real estate, s. r. o.

KABO real estate

Krížna 171 • 94907, Nitra
Celá ponuka spoločnosti

165,000 € 1447 €/m²

Kontakt na predajcu

Samuel Lerint

KABO real estate, s. r. o.