(Juks9IMpjA85) Aktualizovaný: 13. 09. 2023 1. publikácia: 13. 09. 2023

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ Rodinnú vilu v rekreačnej oblasti pri Dunaji Moča!

Süttovská promenáda
Moča • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

356 000 € 937 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
380 m²

Plocha pozemku:
1 453 m²
Info
Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ Rodinnú vilu v rekreačnej oblasti pri Dunaji Moča!

Rodinný Dom nachádzajúci sa na tichom lukratívnom mieste brehu Dunaja, v zástavbe nových domov a penziónov v rekreačnej zóne obce Moča - Sütská

Promenáda s nádherným výhľadom na Dunaj a jeho okolie, možnosťou kotvenia motorovým člnom a jachtou v blízkosti reštaurácii na Dunaji. 
Dom je pred dokončením – nekolaudovaný, bez zariadenia – kúpeľní, WC a kuchyne, bez dlažby (okrem terás) a náteru stien. Pozostáva z troch podlaží celkom cca 500m2 na pozemku o výmere 1453m2. 

Prvé nadzemné má cca 200m2 + 30m2 krytá arkáda. Jej využiteľnosť je rôznorodá, napr. od fitnes, umiestnenie pingpongového alebo biliardového stola až po podnikateľské účely. Z 1 nadzemného podlažia vedie schodište na 2 nadzemné podlažie, ktoré má ešte okrem schodiska dva vchody – južný (od Dunaja) a severný (od obce Moča). 

Druhé nadzemné 100m2 + 2 x terasy cca 50m2 s orientáciou – Juh a Sever. Pozostáva z otvorenej vstupnej haly obývačky - priestor pre kuchyňu s výhľadom na Dunaj, jedálne v časti veže, hosťovskej izby s výhľadom na Dunaj, práčovne - kúpeľne a WC. 

Tretie nadzemné 100m2 + 2x terasy cca 50m2 s orientáciou – Juh a Sever. Pozostáva z dvoch rovnakých (detských)izieb, jedna s orientáciou východ – juh (Dunaj), druhá s orientáciou západ – juh (Dunaj), spálňa orientáciou na Juh (Dunaj) a spoločnú terasu s detskými izbami orientovanú na Juh(Dunaj), pracovná miestnosť - časť veže orientovaná na Sever – Východ – Juh (výhľadom na Dunaj), šatník, kúpeľňa, WC a terasa s orientáciou na Sever. 
K objektu pôvodne bol navrhnutý bazén 4 x 6 m, ktorý mal byť vsadený do ešte neexistujúcej terasy, ktorá mala byť súčasťou severnej časti budovy. Základy terasy a bazénu sú hotové. 
Prístup k vchodovým dverám zo severnej časti budovy je potrebné dostavať aspoň časť zadnej terasy zo schodmi objímajúce časť veže, aj keby budúci majiteľ nemal v záujme bazén dostavať .  

Vykurovanie je elektrické podlahové - (2 a 3 nadzemné). Regulácia miestností je možná cez termostaty, ktoré sú v každej jednej miestnosti zvlášť. 
Na 1 nadzemnom podlaží možnosť vykurovania napr.. keramickými kachľami (alebo iným spôsobom) napojením na komínový systém Schiedel D160. 
Na 2 nadzemnom podlaží je možnosť napojenia prídavného vykurovania – dekoračného napr.. krbu  na systém Schiedel D200. Svetelné obvody – vývody sú navrhnuté ako zvlášť nočné – orientačné, základné a cielené bez svietidiel okrem južných terás, kde sú osadne LED svietidlá do podlahy a stien. Zásuvkové obvody sú maximálne členené. TV-SAT a TF zásuvky sú v každej jednej izbe na každom jednom podlaží, aj na 1 nadzemnom. Satelit so 6-mi hlavicami je namontovaný. 
Rozvody video vrátnika sú privedené k južnému aj severnému oploteniu možnosťou obsluhy z  2 a 3 nadzemného podlažia. Kabeláž zabezpečovacieho zariadenia je vyvedená na všetkých troch podlažiach. Voda je zabezpečená cez vŕtanú studňu (bez vodného čerpadla a šachty) a verejný vodovod zo šachtou (ešte bez napojenia). Obi dva obvody v účtujú do budovy na 1 nadzemné podlažie. Kanalizácia je vyvedená k oploteniu Sever. Dom je napojený el. káblom CYKY 5C x 16 z južnej časti oplotenia. Predaj len vážnym záujemcom ktorý sa vedia stotožniť filozofiou a duchom staviteľa - predajcu. 

Cena 395 000 + dohoda!

V cene je zahrnutý kompletný právny a katastrálny servis ako aj všetky poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti. V prípade záujmu ponúkame bezplatné finančné poradenstvo!
ß
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
380 m²

Stav nehnuteľnosti:
Vo výstavbe

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Murovaná

Počet nadzemných podlaží:
3

Počet izieb / miestností:
5

Prechodová izba:
Nie

Počet kúpeľní:
2

Počet balkónov:
1

Terás:
2

Plocha pozemku:
1 453 m²

Zastavaná plocha:
200 m²

Vybavenie:
Balkón, Lodžia

Zariadenie:
Nezariadené
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Réka Kiss Péntek

Reality KOMPLEX s.r.o.

+4219088...+421908833680 zobraziť číslo

Reality KOMPLEX s.r.o.

Dunajské Nábrežie 12 • 94501, Komárno (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

356 000 € 937 €/m²

Kontakt na predajcu

Réka Kiss Péntek

Reality KOMPLEX s.r.o.

+4219088...+421908833680 zobraziť číslo