(JuWXCxHf3r4) Aktualizovaný: 12. 04. 2024 1. publikácia: 05. 04. 2024

Jedinečný veľkometrážny 6izb.byt s výhľadom na Bratislavský hrad

Krasovského
Bratislava-Petržalka • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

1 150 000 € 5157 €/m²

Základné informácie

Druh:
5 a viac izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
223 m²
Info
Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ jedinečný, veľkometrážny, luxusný, moderne zariadený 6-izbový byt v obľúbenom 15 ročnom rezidenčnom projekte Krasovského na brehu Dunaja pri Sade Janka Kráľa s výhľadom na hrad, UFO a celú panorámu mesta. Byt sa nachádza na Krasovskej ulici, mestská časť Petržalka, v bezprostrednej blízkosti historického centra Bratislavy (7 minút peši). Takýto typ nehnuteľnosti je skvostom v našom Hlavnom meste Bratislavy, aký sa bežne na predaj neponúka. Ak Vás tento unikátny byt oslovil, neváhajte si dohodnúť obhliadku.

Byt je umiestnený na 14.p./19.p. a má celkovú rozlohu 251 m2, z čoho čistá podlahová tvorí 223 m2. Z dennej časti je vstup priamo do zasklenej lodžie o veľkosti 17,5 m2 a z nočnej časti je vstup na 2 samostatné lodžie (á 5,6 m2). K bytu na poschodí patria aj 2 technické miestnosti/sklady (o veľkosti á 1,04 m2). Celý byt je krásne presvetlený, luxusne, nadštandardne zariadený s orientáciou V a Z. Všetkých 6 miestností je nadštandardne svetlých a výhľad z okien každej miestnosti poskytuje čarovný výhľad na mesto, vrátane hlavnej dominanty Bratislavského hradu.

Vstup do bytu je zabezpečený bezbariérovo priamo 2 výťahmi prostredníctvom vstupných bezpečnostných čipov. Táto nadštandardná nehnuteľnosť pozostáva z rozľahlej vstupnej chodby s množstvom úložného priestoru, 6 obytných miestností, kuchyne spojenej s jedálňou a obývacou miestnosťou, 2 rozľahlých šatníkov, miestnosti upravenej úložným systémom výlučne na uskladnenie topánok, 2 x separátnymi toaletami, 2 x kúpeľňami, ktoré sú vybavené aj vaňou a aj sprchovacím kútom), ako aj malým skladom, kde sú umiestnené automatická práčka, sušička prádla a pod. Byt poskytuje 2 menšie lodžie s orientáciou na východ, na ktoré je vstup z nočnej časti bytu a hlavná, rozľahlá zasklená lodžia poskytujúca výhľad na západ a všetky dominanty mesta. Vstup na túto „hlavnú“ lodžiu je zabezpečený z hlavnej spálne cez zasklenú pracovňu, ako aj z hlavnej časti bytu, t.j. dennej zóny (obývacej miestnosti, jedálne s kuchyňou).

Po byte sa viete poprechádzať prostredníctvom pripojenej 3D prehliadky.

Stačí sa len nasťahovať a užívať jedinečne dokonalú atmosféru tohto bytu a jedinečného bytového komplexu v krásnom zelenom prostredí.

Byt je zariadený nadštandardne:
• chladené stropy,
• podlahové kúrenie zabezpečené vlastným plynovým kotlom,
• drevené podlahy,
• v byte sú použité luxusné tapety značky ARMANI,
• kúpeľne vybavené aj vaňou a sprchovacím kútom,
• nadštandardná, veľká, nerezová kuchynská linka s osadeným kameňom, plne vybavená vysokokvallitnými spotrebičmi,
• jedinečný masívny drevený jedálenský stôl,
• na mieru zariadené šatníky a miestnosť na uskladnenie obuvi,
• zasklená lodžia s umelým trávnikom a vykurovacím telesom,
• ale jeho jedinečnosťou je bezkonkurenčný výhľad a priame susedstvo oddychovej zóny plnej zelene – Sad Janka Kráľa („30 krokov“ priamo z bytového domu).

VÝHODY:
- byt je k dispozícii ihneď,
- byt sa nachádza na 14. poschodí, kde je zabezpečený vstup 2 výťahmi s priamym vstupom do bytu (byt vznikol spojením 2 bytov) privátny vstup len obyvateľom - maximálne súkromie,
- byt je krásne svetlý a veľmi dobre dispozične riešený - oddelené súkromie - denná a nočná časť bytu,
- luxusne, nadštandardne vo veľmi vysokom štandarde zariadený byt s maximálnym dôrazom na detail a kvalitu,
- východná a západná orientácia poskytuje výhľad na celé mesto, vrátane hlavnej dominanty mesta - Bratislavský hrad s krásnym výhľadom na západ slnka,
- k bytu prináležia 3 vnútorné parkovacie státia, ktoré sa nachádzajú na stráženom nadzemnom podlaží, priamo v polyfunkčnom objekte (vstup výťahom „suchou nohou“). 2 parkovacie státia sú samostatne uzavreté uzatvárateľnou bránou ovládanou diaľkovým ovládaním,
- parkovacie státia pre návštevy sú zabezpečené rampou s povoleným vstupom, priamo pred bytovým domom.
- polyfunkčný komplex poskytuje nadštandardné služby - recepcia s 24-hodinovou službou, recepcia strážená SBS, kamerový systém, aktívne EPS s napojením na bezpečnostnú službu, vstup do budovy je zabezpečený na čipy.

LOKALITA:
Rezidenčný projekt Krasovského sa nachádza na brehu Dunaja pri Sade Janka Kráľa, na začiatku mestskej časti Petržalky, v bezprostrednej blízkosti Historickej časti Bratislavy – Staré Mesto. Dostupnosť do Centra mesta je cca 7 minút chôdzou cez Starý most. Do nákupného centra Aupark je len pár krokov a ešte menej do nádhernej zelenej oddychovej zóny Sadu Janka Kráľa. V susedstve sa nachádza Business centrum, ATRUM (predaj nábytku), výstavisko Incheba, známe fitnes centrum RELAX s vlastným bazénom a mnoho ďalšieho. Priama dostupnosť na diaľnicu, ako aj zastávku MHD. Táto lokalita poskytuje jedinečnú občiansku vybavenosť, vrátane kompletnej infraštruktúry, cyklodráhy a mnoho možností na trávenie voľné času, či oddychom alebo aktívnym športom všetkým členom domácnosti.

Bližšie informácie, ako aj dohodnúť obhliadku si môžete na telefónnom čísle +421 911 697 384.

CENA: 1.115.000,- €

© Text, fotografie a zobrazenia vizualizácií sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie LIVIANTE.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
223 m²

Podlažie:
14

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Zmiešaná

Rok výstavby:
2008

Rok kolaudácie:
2009

Počet izieb / miestností:
6

Prechodová izba:
Nie

Počet loggí:
3

Cena vrátane energií:
Nie

Vybavenie:
Výťah

Zariadenie:
Zariadené kompletne

Telekomunikácie:
Káblová TV, Optická sieť
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing. Alexandra Novák

LIVIANTE, s.r.o.

+4219116...+421911697384 zobraziť číslo

LIVIANTE, s.r.o.

Belániková 6 • 84104, Bratislava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

1 150 000 € 5157 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Alexandra Novák

LIVIANTE, s.r.o.

+4219116...+421911697384 zobraziť číslo