Zariadená garsónka (19,96 m2) blízko centra - Trnava.

Reality Trnava

Garsónka | Ulica Andreja Kubinu | 20 m²

Ponúkame na predaj príjemnú garsónku na ulici A. Kubinu v Trnave, v zateplenom bytovom dome len

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

107,990 € 5400 €/m²

Top
Top

BONJOUR REAL: Staromestský dom s charakterom a možnosťou vytvoriť niečo výnimočné. 2 domy – 3 bytové jednotky, pozemok a obrovský potenciál.

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica A. Sládkoviča | 167 m²

Staromestský dom s charakterom a možnosťou vytvoriť niečo výnimočné. 2 domy – 3 bytové jednotky

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

328,000 € 1964 €/m²

Top
Top

ZNÍŽENÁ CENA ! Na predaj rodinný dom s 2 byt. jednotkami, garážou a peknou záhradou v Trnave.

Reality Trnava

Rodinný dom | Leoša Janáčka | 305 m²

RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom v jednej z najobľúbenejších a na

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

378,000 € 1239 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Priestranný tehlový dom s obrovským potenciálom len na skok od Trnavy – Horné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné Dubové 95 | 120 m²

Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, z ktorého ste za pár minút v meste? Ponúkame na predaj priest

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

189,900 € 1583 €/m²

Top
Top

+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++

Reality Trnava

3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²

+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,700 € 3360 €/m²

Top
Top

Štýlový trojizbový byt na predaj, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Jána Bottu | 62.69 m²

Hľadáte moderný trojizbák v Trnave? Tak tento štýlový byt musíte vidieť. Moderná dispozícia sko

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ 179.900,-+++

Reality Trnava

2 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²

+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ+++ Predstavujeme Vám

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2768 €/m²

Top
Top

Púpavy pri Aleji – nadštandardne priestranné byty v štandardnom prevedení + stropné chladenie a kúrenie v cene

Reality Trnava

3 izbový byt | Generála Goliana | 85 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj priestranné 3-izbové byty v štandardnom prevedení, so stro

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 2888 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj viacúčelovej nehnuteľnosti v historickom centre Trnavy – Halenárska ulica

Reality Trnava

Rodinný dom | Halenárska | 195 m²

Púpava development ponúka na predaj výnimočný dom v srdci historického centra Trnavy, na prestí

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Domy na predaj Trnava

549,000 € 2815 €/m²

Top
Top

Bývaj Ihneď !!! Novy 4izb. rodinný dom v štandarde s kuchyňou a vstavaným nábytkom v novej zóne vo Veselom

Reality Trnava

Rodinný dom | Veselá | 90 m²

Ponúkame vám skolaudovane moderné bývanie v novej zóne vo Veselom. Pre rodiny, ktoré svoje býva

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

225,000 € 2500 €/m²

Top
Top

Púpava development ponúka luxusné 2-izbové byty v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

2 izbový byt | Športová | 45.34 m²

Púpava development predstavuje unikátny rezidenčný projekt Púpavy Residence, ktorý prináša do T

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

274,000 € 6043 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Púpava development ponúka luxusné 3-izbové byty v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

3 izbový byt | Športová | 73 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

427,000 € 5849 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Trnava

2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²

Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

110,616 € 2458 €/m²

Top
Top

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Trnava

3 izbový byt | Dolné Zelenice | 63 m²

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

157,656 € 2502 €/m²

Top
Top

NEO - Elegantné mestské bývanie na Kopánke

Reality Trnava

Rodinný dom | Dúhová | 115 m²

Nie každý deň sa objaví nehnuteľnosť, ktorá kombinuje moderný komfort, dokonalú zeleň a pokoj,

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Trnava

429,900 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Reality Trnava

2 izbový byt | Generála Goliana | 65 m²

Púpavy pri Aleji - priestranné 2-izbové byty, v cene štandard a stropné kúrenie a chladenie

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Trnava

209,300 € 2858 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Púpava development ponúka luxusné 4-izbové mezonety v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

4 izbový byt | Športová | 91.8 m²

Púpava development prináša do Trnavy výnimočné 4-izbové mezonety s výmerou až 182,17 m², ktoré

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

541,000 € 5893 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÁ CENA!!!pozemok o výmere 540 m2 so starším RD na Kopánke v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Krajná | 98 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom s výmerou 98 m2, postavený na krásnom pozemku o veľ

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

249,990 € 2551 €/m²

Novinka
Novinka

predaj veľký, slnečný 3-izbový byt na A. Kubinu v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Andreja Kubinu | 82.34 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, slnečný 3-izbový byt s výmerou 82,34 m2, s tromi balkónmi, situo

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

199,990 € 2429 €/m²

Novinka
Novinka

PORUBSKY | 4-izbový Bungalov s terasou, na ktorej sa bude diať život

Reality Trnava

Rodinný dom | Záhradná ulica | 128.4 m²

Maličkosti robia život krajším. Slnečné rána. Deti hrajúce sa na ulici. Večerné posedenia s blí

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Trnava

459,900 € 3582 €/m²

3-izbový byt s loggiou po rekonštrukcii, 66 m², Trnava, Prednádražie

Reality Trnava

3 izbový byt | 72 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2847 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Creex reality - 3-izbový byt po rekonštrukcii s lodžiou | Beethovenova ulica, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Ludvika van Beethovena | 70 m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s lodžiou | Beethovenova ulica, Trnava Popis nehnuteľnosti Cre

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Trnava

199,900 € 2856 €/m²

CreeX reality - REZERVOVANÉ - Exkluzívne iba u nás - 2-izbový byt na ulici Bedřicha Smetanu, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Bedřicha Smetanu | 55 m²

2-izbový byt na ulici Bedřicha Smetanu, Trnava Popis nehnuteľnosti CreeX Reality vám exkluzív

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Trnava

155,000 € 2818 €/m²

CreeX reality - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 3-izbový byt s lodžiou, Gejza Dusíka, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Gejzu Dusíka | 66 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 3-izbový byt s lodžiou, Gejza Dusíka, Trnava Realitná kancelária CreeX

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 2803 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23047)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie