Garsónka | Ulica Andreja Kubinu | 20 m²
Ponúkame na predaj príjemnú garsónku na ulici A. Kubinu v Trnave, v zateplenom bytovom dome len
107,990 € 5400 €/m²
Rodinný dom | Ulica A. Sládkoviča | 167 m²
Staromestský dom s charakterom a možnosťou vytvoriť niečo výnimočné. 2 domy – 3 bytové jednotky
328,000 € 1964 €/m²
Rodinný dom | Leoša Janáčka | 305 m²
RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom v jednej z najobľúbenejších a na
378,000 € 1239 €/m²
2 izbový byt | Ulica Veterná | 60.61 m²
LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny 1,5 izbový byt o výmere 33,35 m2 + 7,26 m2 balk
495 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Cukrovarská | 53 m²
Bývanie s vlastnou predzáhradkou, orientáciou do parku Kalvária a kompletným zariadením. Tento
900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zimná ulica | 54.36 m²
LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom úplne nový, dizajnovo zariadený 2 izbový byt o výmere
640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Horné Dubové 95 | 120 m²
Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, z ktorého ste za pár minút v meste? Ponúkame na predaj priest
189,900 € 1583 €/m²
3 izbový byt | Gejzu Dusíka | 52 m²
+++ ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT V TRNAVE NA PREDNÁDRAŽI ZA 174.700,-+++ Kamenár&Partners Vám
174,700 € 3360 €/m²
3 izbový byt | Ulica Jána Bottu | 62.69 m²
Hľadáte moderný trojizbák v Trnave? Tak tento štýlový byt musíte vidieť. Moderná dispozícia sko
Cena dohodou
2 izbový byt | Mikovíniho | 65 m²
+++ DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S TERASOU A PARKINGOM V TRNAVE NA PREDAJ+++ Predstavujeme Vám
179,900 € 2768 €/m²
3 izbový byt | Generála Goliana | 85 m²
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj priestranné 3-izbové byty v štandardnom prevedení, so stro
255,000 € 2888 €/m²
Rodinný dom | Halenárska | 195 m²
Púpava development ponúka na predaj výnimočný dom v srdci historického centra Trnavy, na prestí
549,000 € 2815 €/m²
2 izbový byt | Novomestská ulica | 56.9 m²
LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny a nadštandardne zariadený 2 izbový byt o veľkor
590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Veselá | 90 m²
Ponúkame vám skolaudovane moderné bývanie v novej zóne vo Veselom. Pre rodiny, ktoré svoje býva
225,000 € 2500 €/m²
2 izbový byt | Ulica Veterná | 50.98 m²
LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny 2 izbový byt o výmere 46,78 m2 + 4,20 m2 loggia
620 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Športová | 45.34 m²
Púpava development predstavuje unikátny rezidenčný projekt Púpavy Residence, ktorý prináša do T
274,000 € 6043 €/m²
3 izbový byt | Športová | 73 m²
427,000 € 5849 €/m²
2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²
Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj
110,616 € 2458 €/m²
3 izbový byt | Dolné Zelenice | 63 m²
157,656 € 2502 €/m²
Rodinný dom | Dúhová | 115 m²
Nie každý deň sa objaví nehnuteľnosť, ktorá kombinuje moderný komfort, dokonalú zeleň a pokoj,
429,900 € 3738 €/m²
2 izbový byt | Generála Goliana | 65 m²
Púpavy pri Aleji - priestranné 2-izbové byty, v cene štandard a stropné kúrenie a chladenie
209,300 € 2858 €/m²
4 izbový byt | Športová | 91.8 m²
Púpava development prináša do Trnavy výnimočné 4-izbové mezonety s výmerou až 182,17 m², ktoré
541,000 € 5893 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový bungalov, pozemok cca 4 árov, môže byt aj okolie TT (B
300,000 € 3000 €/m²
Rodinný dom | Krajná | 98 m²
Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom s výmerou 98 m2, postavený na krásnom pozemku o veľ
249,990 € 2551 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.