Reštaurácia | Trojičné námestie | 246 m²
Realitná kancelária VestaReal ponuka ODSTÚPENIE ZABEHNUTEJ KAVIARNE V CENTRE TRNAVY – TROJIČNÉ
Cena dohodou
Priestor pre sklad | Skladová | 828 m²
Na predaj výrobno skladový priestor 828 m2 s vonkajšou spevnenou plochou 689 m2 v Trnave Rozmer
1 € 0 €/m²
Priestor pre sklad | Skladová | 717 m²
Na predaj dvojpodlažný skladový objekt 717m2 so spevnenou plochou 1383 m2 v Trnave Skladový obj
1 € 0 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | - | 1,853 m²
Moderný maklér, vo výhradnom zastúpení klienta, ponúka na predaj jedinečný rekreačný komplex "T
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | ulica | 831 m²
Moderný Maklér ponúka na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok v lokalite Cukrová v Trnave s
306,690 € 369 €/m²
3 izbový byt | - | 67 m²
Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt na Strednej ulici v Bielom Kostole. Byt disponuje
229,990 € 3433 €/m²
2 izbový byt | Hospodárska | 58.08 m²
Moderný maklér ponúka na predaj 2 - izbový byt na Hospodárskej ulici v Trnave. Ponuka sa nachád
185,900 € 3201 €/m²
Rodinný dom | Spartakovská | 402.4 m²
Moderný maklér ponúka na predaj samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom s polyfunkciou a p
564,900 € 1404 €/m²
3 izbový byt | Jiráskova | 66.82 m²
Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou v Trnave. Byt
175,000 € 2619 €/m²
Rodinný dom | - | 235 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Cerová. Nehnuteľnos
350,000 € 1489 €/m²
Rodinný dom | Rudolfa Dilonga | 125.3 m²
Moderný maklér Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom v atraktívne
309,900 € 2473 €/m²
Rodinný dom | - | 125 m²
Moderný maklér vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom v pokojnej lokalite obce P
135,000 € 1080 €/m²
Objekt pre obchod | Spartakovská | 402.4 m²
564,900 € 1404 €/m²
3 izbový byt | - | 90 m²
Moderný maklér ponúka na predaj svetlý a čiastočne zariadený 3-izbový byt, situovaný v jednej z
329,600 € 3662 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,325 m²
Predstavujem vám štyri atraktívne priemyselné pozemky nachádzajúce sa v etablovanej komerčnej z
248,000 € 187 €/m²
Obchodné priestory | - | 44 m²
Moderný maklér ponúka na odstúpenie plne fungujúce a kompletne zariadené štúdio zamerané na for
24,000 € 545 €/m²
Reštauračné priestory | Horné bašty | 209 m²
Ponúkame Vám na predaj dom stojaci v historickom centre mesta na ulici Horné bašty v Trnave. Je
450,000 € 2153 €/m²
Rodinný dom | 230 m²
Ponúkame na predaj atraktívny a samostatne stojaci 5 izb. RD s garážou a predzáhradkou v Trnave
430,000 € 1870 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v atraktívnej a najvyhľadávanejšej mestskej
396,000 € 3300 €/m²
Obchodné priestory | Horné bašty | 209 m²
420,000 € 2153 €/m²
Objekt pre obchod | Horné bašty | 209 m²
450,000 € 2153 €/m²
3 izbový byt | Zelenečská ulica | 65 m²
Ponúkame na predaj kompletne a kvalitne novo zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej loka
175,000 € 2692 €/m²
3 izbový byt | Ulica Botanická | 73 m²
Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 3-izbový byt v Trnave na ulici Botanic
252,500 € 3459 €/m²
1 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 45 m²
Ponúkame na predaj dokončenú a skolaudovanú novostavbu 1-izbového bytu v projekte Púpavy pri Al
159,500 € 3544 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.