CreeX Reality - ///REZERVOVANÉ/// - Svetlý 3-izbový byt s výhľadom na Kamenáč – Beethovenova, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Ludvika van Beethovena | 70.33 m²

CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj 3-izbový byt typu bauri

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Trnava

190,000 € 2702 €/m²

CreeX reality - GARÁŽ V ŠIRŠOM CENTRE TRNAVY – SPIEGELSÁL | ELEKTRINA | 17 m²

Reality Trnava

Garáž | Ulica Študentská | 17 m²

GARÁŽ V ŠIRŠOM CENTRE TRNAVY – SPIEGELSÁL | ELEKTRINA | 17 m² Popis nehnuteľnosti CREEX REALI

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Trnava

29,000 € 1706 €/m²

CreeX reality - Rezervované- 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s 2 lodžiami – Čajkovského ulica, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Čajkovského | 48 m²

2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s 2 lodžiami – Čajkovského ulica, Trnava Popis nehnut

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Trnava

155,000 € 3229 €/m²

CreeX Reality - Rodinný dom na veľkom 1100 m² pozemku – Trnava, Zelenečská ulica

Reality Trnava

Rodinný dom | Zelenečská ulica | 100 m²

CreeX Reality - Rodinný dom na veľkom 1100 m² pozemku – Trnava, Zelenečská ulica CreeX Realit

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Domy na predaj Trnava

399,000 € 3990 €/m²

Na predaj záhradka v Modranke 250m2

Reality Trnava

Záhrada | Modranka | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku v záhradkárskej oblasti v Modr

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

28,000 €

Na predaj pozemok v Trnave na skladové účely

Reality Trnava

Skladový objekt | Coburgova | 6,644 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok v Trnave na Coburgovej ulici P

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

91 €/m2 91 €/m2

Na predaj záhradka s chatkou v kamennom mlyne - Trnava

Reality Trnava

Záhrada | Kamenný mlyn | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku s chatkou vo vyhľadávanej loka

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

57,000 €

Na predaj garáž v Trnave na Staničnej ulici

Reality Trnava

Garáž | Staničná | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj garáž v Trnave na Staničnej ulici Celk

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

12,500 €

Znížená cena! Na predaj stavebný pozemok TT - Modranka LUX

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Modranka | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v Trnave časť

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

230,000 €

Na predaj rodinný dom v Trnave Špiegelsal

Reality Trnava

Rodinný dom | Koceľova | 373 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj rodinný dom v Trnave na Koceľovej ulici

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

480,000 € 1287 €/m²

Krásny 3iz byt s loggiou po rekonštrukcii v Trnave na Družbe

Reality Trnava

3 izbový byt | Tehelná | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

252,000 €

Ponúkame na predaj garáž v Trnave

Reality Trnava

Garáž | Kollárova | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj murovanú garáž v Trnave Garáž sa nachá

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

22,000 €

Exkluzívne na predaj rodinný dom v Trnave na Peknom Poli

Reality Trnava

Rodinný dom | Hviezdna | 768 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj rodinný

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

480,000 € 625 €/m²

Ponúkame na predaj 4 garáže na staničnej ulici v Trnave

Reality Trnava

Garáž | Staničná ulica | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 4 garáže na Staničnej ulici v Trnave

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

49,000 €

Vonkajšie parkovacie státie na Zelenečskej ulici - Trnava

Reality Trnava

Garáž | Zelenečská | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie v Trnave na

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

9,000 €

Na predaj pozemok k.ú. Vrádište okr. Skalica

Reality Trnava

Orná pôda | Vrádište | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj pozemok v obci Vrádište okr. Skalica P

Publikované: 10.05.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

12,000 €

Na predaj investičný pozemok v Trnave lokalite Prúdy

Reality Trnava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Prúdy | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj investičný pozemok pre developerov v Tr

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

60 €/m2

Krásna novostavba 2iz. bytu s loggiou v Trnave -Pekné Pole

Reality Trnava

2 izbový byt | Titusa Zemana | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj krásnu novostavbu 2-izobého bytu s logg

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

237,000 €

REZERVÉ !!! Trnava - ponúkame na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite exkluzívne iba v Kaldoreal !!!

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Koniarekova | 64 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s preskleným balkónom ,s celkovou podlahovou ploch

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

193,000 € 3016 €/m²

GARÁŽ V SRDCI TRNAVY

Reality Trnava

Garáž | Vajanského | 18 m²

Hľadáte bezpečné parkovanie, praktický sklad alebo výhodnú investíciu v centre mesta? Táto gará

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

35,000 € 1944 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Pozemok v tesnej blízkosti obchvatu Trnavy

Reality Trnava

Iný stavebný pozemok | Zavarská | 4,902 m²

Directreal Next Home - POZÍCIA A LOKALITA Trnava, Trnavský kraj. Pozemok bezprostredne pri ob

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

436,278 €/m2 436278 €/m2

Novinka
Novinka

30 MIN od BA 4-IZBOVÁ PRIESTRANNÁ NOVOSTAVBA 167.38m² - BUNGALOV NA POZEMKU AŽ 702m² v PAVLICIACH

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 116.34 m²

REZERVUJTE SI UŽ DNES Ponúkame na predaj samostatný nízkoenergetický priestranný 4-izbový rodi

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

291,000 € 2501 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - RODINNÝ DOM - PAVLICE, CELKOVÁ ROZLOHA 1469M²

Reality Trnava

Rodinný dom | 276 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v obci Pavlice. CENA: 310 000 EUR CELK

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trnava

310,000 € 1123 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ. Predaj záhrady – Kamenný mlyn, Trnava | 307 m²

Reality Trnava

Záhrada | 307 m²

Ponúkame na predaj záhradu v záhradkárskej lokalite Kamenný mlyn v Trnave, ktorá patrí k vyhľad

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

49,000 € 160 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23047)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie