PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA - 99 m2 | KOMPLETNÁ KVALITNÁ REKONŠTRUKCIA | IHNEĎ VOĽNÝ | GARÁŽ

Reality Trnava

4 izbový byt | Vajanského | 99 m²

Ponúkam Vám na predaj elegantný prémiový 4-izbový byt s nádherným výhľadom na historické mestsk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

309,980 € 3131 €/m²

🌟 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ NOVOSTAVBA BAKER STREET RESIDENCE

Reality Trnava

1 izbový byt | Pekárska | 27.7 m²

🌟 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | NOVOSTAVBA – BAKER STREET RESIDENCE, PEKARSKÁ UL., TRNAVA🌟 Ponúkame n

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

145,900 € 5267 €/m²

Obchodno-skladové priestory na okraji Trnavy s vlastným parkovaním

Reality Trnava

Obchodné priestory | Trstínska cesta | 1,225 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj obchodno-skladové priestory na Trstínskej ceste

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Trnava

1,250,000 € 1020 €/m²

PREDAJ - 3-izbový byt s loggiou v zelenom prostredí- TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiraskova | 72.5 m²

Hľadáte svetlý domov s príjemnou atmosférou? Predáme príjemný, charizmatický 3-izbový byt o vý

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

224,000 € 3090 €/m²

REZERVOVANÉ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM MODRANKA

Reality Trnava

Rodinný dom | Javorová | 175 m²

TOP PONUKA | ŠTÝLOVÝ, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM V MODRANKE 🌟 Predstavujeme vám výn

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

399,000 € 2280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🏡 NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ LOKALITE – TRNAVA 🏡

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Traťová | 617 m²

🏡 NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ LOKALITE – KAMENNÝ MLYN, TRNAVA | 748 m² 🏡 Ponúkame na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

390 €/m2 390 €/m2

Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s garážou a bazénom vo vyhľadávanej lokalite Modranky

Reality Trnava

5 a viac izbový byt | 280 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj kompletne moderne zrekonštruovaný 6-izbového do

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

525,000 € 1875 €/m²

Rožný 755m2 pozemok v Trnave s domom, pivnicou, garážou a dielňou

Reality Trnava

Rodinný dom | Kuzmányho | 115 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj rožný z oboch strán (západ, juh) prístupný stav

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

390,000 € 3391 €/m²

TOP PONUKA | MODERNÝ RODINNÝ DOM V LOKALITE KAMENNÝ MLYN 🌟

Reality Trnava

Rodinný dom | Bežecká | 125 m²

TOP PONUKA | MODERNÝ RODINNÝ DOM V LOKALITE KAMENNÝ MLYN 🌟 Predstavujeme vám štýlový samostatn

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

555,000 € 4440 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🏢 NA PREDAJ | OBJEKT S OBCHODNÝMI PRIESTORMI A BYTMI 🏢

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Štefánikova | 395 m²

🏢 NA PREDAJ | KOMPLEXNÝ OBJEKT S OBCHODNÝMI PRIESTORMI A BYTMI – TRNAVA 🏢 Ponúkame na predaj d

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

Cena dohodou

Slnečný dom s 786m2 v tichej rodinnej lokalite s bazénom

Reality Trnava

Rodinný dom | Javorová | 120 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj kompletne rekonštruovaný rodinný dom v tichej a vyhľadávan

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

366,000 € 3050 €/m²

AARK: 2-izbový byt s potenciálom 3 izieb a panoramatickým výhľadom, Na hlinách 55, Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Nezadaná | 63.7 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta ponú

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

195,700 € 3072 €/m²

HOMreal.sk | REZERVOVANÝ

Reality Trnava

1 izbový byt | Terézie Vansovej | 37 m²

Na predaj ponúkame väčší a moderne zariadený 1.izbový byt s balkónom, pivnicou a vlastným parko

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

167,000 € 4514 €/m²

Predaj | Exkluzívne - 3 izbový byt v centre Trnavy v projekte CITY RESIDANCE

Reality Trnava

3 izbový byt | Františkánska | 94.33 m²

F-one reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v jedinečnom projekte CITY RESIDENCE

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

419,000 € 4442 €/m²

VLČIA DOLINA - AARK: Jedinečný rodinný dom vo Vlčej doline, Suchá nad Parnou - 6 km od Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | 93 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

320,000 € 3441 €/m²

AARK: Lukratívny pozemok s rozlohou 6.189 m², Kamenná cesta, Trnava

Reality Trnava

Komerčná zóna | Johna Dopyeru | 6,189 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

HOMreal.sk | Na predaj: zrekonštruovaná budova obchodu a služieb s 2-izbovým domom – ideálne spojenie podnikania a bývania

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Bratislavská | 220 m²

Na predaj: zrekonštruovaná budova obchodu a služieb s 2-izbovým domom – ideálne spojenie podnik

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

490,000 € 2227 €/m²

Predaj | 4-izbový byt s dvoma parkovacími miestami

Reality Trnava

4 izbový byt | Štefana Moyzesa | 86 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

262,900 € 3057 €/m²

VÝROBNO-SKLADOVÝ OBJEKT 690 m2 S POZEMKOM 3237 m2 V TRNAVE.

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Coburgova | 925 m²

Rich REALITY ponúka na predaj výrobno - skladový objekt s oploteným pozemkom o výmere 3237 m2

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Trnava

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

CÍFER - PÁC: AARK - Rodinný dom s garážou 170 m², CÍFER - PÁC

Reality Trnava

Rodinný dom | 170 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnava

389,500 € 2291 €/m²

REZERVOVANÝ - AARK: Rodinný dom s prekrásnym výhľadom na Malé Karpaty, HORNÉ OREŠANY

Reality Trnava

Rodinný dom | 120 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

279,900 € 2333 €/m²

Spiegelsal- 4 izbový byt 93 m2 Trnava ul. Štefana Moyzesa s parkovacím miestom

Reality Trnava

4 izbový byt | Štefana Moyzesa | 93 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 4 izbový byt v lokalite Spiegelsal v Trnave

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

258,900 € 2784 €/m²

Predaj | 4-izbový byt s nízkymi nákladmi a park. miestom

Reality Trnava

4 izbový byt | Štefana Moyzesa | 85.27 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný a prakticky riešený 4-izbový byt s parkovacím m

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

253,900 € 2978 €/m²

Rozostavaný RD v blízkom centre Trnavy, Kozácka ulica.

Reality Trnava

Rodinný dom | Kozácka | 162 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

328,000 € 2025 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23047)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Upresniť hľadanie