AARK: Rodinný dom s výkladom - ideálny pre kaviareň, obchod a služby, Štefánikova, Trnava - CENTRUM MESTA

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Štefánikova | 160 m²

AARK realitná kancelária, s.r.o. Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta vám p

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnava

310,000 € 1938 €/m²

3 izbový svetlý byt 80,8 m2, 3 balkóny, špajza v byte Trnava A.Kubinu

Reality Trnava

3 izbový byt | Andreja Kubinu | 80.87 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 80,87 m2 s 3 balkónmi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

199,999 € 2473 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HOMreal.sk | Predaj jedinečného rodinného domu v srdci Trnavy – za historickými hradbami

Reality Trnava

Rodinný dom | Jeruzalemská | 180 m²

Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom s originálnou architektúrou interiéru, ktorý vás prekv

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

590,000 € 3278 €/m²

5 IZBOVÝ RODINNY DOM s NÁDHERNÝM POZEMKOM, Modranka

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje exkluzívne na predaj 5 izbový rod

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Trnava

409,900 € 3100 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

EXKLUZÍVNY PREDAJ: Skladovo-obchodný areál Trnava

Reality Trnava

Skladový objekt | Ulica Mikovíniho | 442 m²

Č. 5197 Investičná nehnuteľnosť / skladovo-obchodný areál – Trnava, Mikoviniho Cena: 750.000 €

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Objekty na predaj Trnava

750,000 € 1697 €/m²

Bez maklérov predám po rekonstrukcii byt v lokalite Trnava ID 105647

Reality Trnava

3 izbový byt | Olympijská 6560/26 | 70 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

220,000 € 3143 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK v novovybudovanej lokalite mesta.

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný Mlyn | 654 m²

Realitná kancelária PAKTIV s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v žiadanej l

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

233,500 € 357 €/m²

Novinka
Novinka

FOIT - TROJIZBÁK, KTORÝ SI JEDNODUCHO ZAMILUJETE

Reality Trnava

3 izbový byt | 81 m²

Bytový dom skolaudovaný v roku 2009, veľmi vkusne a s citom zariadený trojizbový byt na 6/7 pos

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trnava

259,000 € 3198 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Trnava

3 izbový byt | 46.92 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

PLUS REALITY | Dvojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Trnava

2 izbový byt | 44.07 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

PLUS REALITY | Dvojizbové byty v novostavbe v meste Trnava – Kamenný mlyn, na predaj!

Reality Trnava

2 izbový byt | 50.17 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbové byty v novostavbe nachádzajúce

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trnava

202,000 € 4026 €/m²

/ Rezervované / Príjemná atmosféra a moderný dizajn v jednom

Reality Trnava

1 izbový byt | Jiráskova | 50 m²

/ Exkluzívne iba u nás / Hľadáte bývanie, ktoré vyčnieva z radu? Ponúkame na predaj kompletne

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Trnava

154,900 € 3098 €/m²

/ Rezervované / Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt so šatníkom a loggiou, Golianova

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74.13 m²

/ EXKLUZÍVNE / Ponúkame Vám na predaj vkusný 3 izbový byt v obľúbenej lokalite na Golianovej ul

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

183,400 € 2474 €/m²

/ Aktuálne / Vkusný zariadený 1,5 izbový byt v centre mesta, Halenárska ulica

Reality Trnava

1 izbový byt | Halenárska | 45.49 m²

/ Exkluzívne iba u Nás / ponúkame na predaj priestranný 1,5 izbový byt s výmerou 45,49 m² na Ha

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,900 € 3845 €/m²

Zariadený rodinný dom na priestrannom pozemku, Pekné Pole

Reality Trnava

Rodinný dom | Hviezdna | 75 m²

Hľadáte moderné bývanie, ktoré spája výhody novostavby, nízkych nákladov a veľkého pozemku? Ten

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Trnava

439,000 € 5853 €/m²

Autorská moderná 4 izbová novostavba od Karola Kállaya s garážou a bazénom v Trnave, Modranka LUX

Reality Trnava

Rodinný dom | Hraničná | 273 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú modernú novostavbu so štyrmi priestrannými izbami, s bazénom a roz

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

775,000 € 2839 €/m²

Priemyselná hala s administratívnymi priestormi, skladom 850 m2, bývalý areál TAZ, Trnava

Reality Trnava

Výrobný objekt | Coburgova ulica | 850 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj priemyselnú halu so skladovými a administratívnymi priestormi v b

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trnava

416,000 € 489 €/m²

/ Rezervované / 1 izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Tajovského, Prednádražie, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | J. G. Tajovského | 30 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj útulný 1 izbový byt typu / BAURING / situovaný na 2

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

135,700 € 4523 €/m²

Modulárny objekt s výmerou 90 m² na predaj v Trnave pri OC MAX

Reality Trnava

Obchodné priestory | Ulica Ferka Urbánka | 90 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj plne funkčný a udržiavaný modulárny objekt s výmero

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Trnava

85,000 € 944 €/m²

/ Rezervované / Nadčasová elegancia a harmonický dizajn v každom detaile

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Ľudmily Podjavorinskej | 52 m²

Vstúpte do interiéru, v ktorom sa estetika čistých línií spája s pocitom domova. Tento byt pred

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Trnava

212,900 € 4094 €/m²

Exkluzívne bývanie s veľkorysou terasou vo vyhľadávanej štvrti Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Veterná | 86.56 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený 2 izbový byt vo vyhľa

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Trnava

229,000 € 2646 €/m²

Jedinečná investičná príležitosť v historickom centre Trnavy – dve nehnuteľnosti na jednom pozemku, Spiegelsaal, ul. A. Sládkoviča

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica A. Sládkoviča | 196.93 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne zaujímavý súbor dvoch samostatných nehnuteľností situovaných pria

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Trnava

328,000 € 1666 €/m²

Na predaj obchodno, skladovo, administratívny objekt v Trnave

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Skladová | 1,294 m²

Na predaj obchodno, skladovo, administratívny objekt v Trnave Stavba je v súčasnosti je využíva

Publikované: 16.02.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Trnava

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ODSTÚPENIE ZABEHNUTEJ KAVIARNE V CENTRE TRNAVY – TROJIČNÉ NÁMESTIE

Reality Trnava

Reštaurácia | Trojičné námestie | 246 m²

Realitná kancelária VestaReal ponuka ODSTÚPENIE ZABEHNUTEJ KAVIARNE V CENTRE TRNAVY – TROJIČNÉ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trnava

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23047)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie