4 izbový byt | Agátová | 78 m²
SHARK REAL vám ponúka na predaj slnečný a priestranný 4-izbový byt s terasou v obci Rovinka, vz
251,000 € 3218 €/m²
3 izbový byt | 130 m²
SHARK Real Vám ponúka na predaj skolaudovanú poschodovú novostavbu v tichej lokalite, neďaleko
157,000 € 1208 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 50.4 m²
V zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt v unikátnom developerskom projekte Zwirn,ktorý
399,837 € 7933 €/m²
Mezonet | 140 m²
SHARKREAL Vám ponúka život v štýlovom dvojposchodovom mezonete, kde sa spája moderný dizajn s k
890,000 € 6357 €/m²
3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²
Shark Real Vám ponúka predaj 3i bytu s priestrannou terasou a výhľadom na Bratislavu v obytnom
579,000 € 8515 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 250 m²
Shark real Vám ponúka na predaj krásnu priestrannú chatu s veľkým pozemkom pod lesom na okraji
Info v RK
Hotel, penzión, ubytovňa | 1,500 m²
SHARK REAL ponúka na predaj penzión s agroturistickým využitím. Penzión sa nachádza v mal
Cena dohodou
Rodinný dom | Monarská alej | 153 m²
Ponúkame na predaj moderný 4izbový rodinný dom v Chorvátskom Grobe v časti Monarská Alej. Dom j
479,000 € 3131 €/m²
Rodinný dom | Rebarborová | 135 m²
EKONOMICKÁ CENA _ 5i Rodinný dom _ HRUŠOV _ Komorné prostredie _ Uzatvorený areál výlučne pre
420,000 € 3111 €/m²
Rodinný dom | Nitrianska ulica | 80 m²
SHARK REAL vám ponúka na predaj moderný rodinný dom v radovej zástavbe v pokojnej obci Malý Lap
184,800 € 2310 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 54.47 m²
426,150 € 7824 €/m²
Polyfunkčný objekt | 1,500 m²
SHARK REAL ponúka na predaj investičnú nehnuteľnosť pozostávajúcu z penziónu a mlynu. Neh
Cena dohodou
3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²
Spoločnosť Shark Real ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Einpark, kt
510,000 € 6538 €/m²
4 izbový byt | Murgašova | 127.77 m²
Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkov
463,746.9 € 3541 €/m²
4 izbový byt | Murgašova | 112.64 m²
.Ponúkame na predaj priestranný, mimoriadne presvetlený 4-izbový byt v centre mesta s celkovou
428,289.81 € 3533 €/m²
1 izbový byt | 50.09 m²
Nezmeškajte príležitosť ešte pred kolaudáciou, máme pre Vás v ponuke posledný 1-izbový byt v pr
109,980 € 2196 €/m²
Rodinný dom | 310 m²
Priestranný, moderný, multifunkčný – dom, ktorý vám dáva viac než len strechu nad hlavou. Preds
329,900 € 1064 €/m²
Rodinný dom | 85 m²
Ponúkame na predaj pasívnu novostavbu rodinného domu v obci Nitrianska Blatnica, 14 km (cca 18
249,000 € 2929 €/m²
3 izbový byt | 90.17 m²
Nezmeškajte príležitosť ešte pred kolaudáciou, máme pre Vás v ponuke 3-izbový byt v prvom bytov
177,827 € 1972 €/m²
Rodinný dom | Družstevná | 200 m²
Predávam vo výhradnom zastúpení majiteľa, čo prináša kupujúcim istotu transparentného a bezpečn
266,600 € 1333 €/m²
3 izbový byt | 139.77 m²
Nezmeškajte príležitosť, ešte pred kolaudáciou posledný voľný 3-izbový byt s predzáhradkou v pr
177,827 € 1272 €/m²
Apartmán | Španielsko
Ponúkame na predaj exkluzívne turistické apartmány v prémiovom rezorte Santa Rosalía Lake & Lif
281,900 € 3396 €/m²
2 izbový byt | Pobedim | 71.23 m²
Nezmeškajte príležitosť ešte pre kolaudáciou, v ponuke už len jeden 2-izbový byt v prvom bytovo
134,621 € 1890 €/m²
Rodinný dom | Mierová | 1 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – NOVOSTAVBA NA REPÍKOVEJ ULICI, BRATISLAVA! Dva samostatné 5-izbové rod
629,000 € 629000 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.