Na prodej prostorný apartmán se dvěma ložnicemi a krásným výhledem na Moře, Malinska, ostrov Krk, Chorvatsko

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Dovolujeme si Vám předložit na prodej krásný a velmi prostorný apartmán s výhledem na moře v ob

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj

360,000 € 4557 €/m²

Na prodej nový apartmán se 2 ložnicemi, zahrádkou a panoramatickým výhledem na moře, Vodice, Chorvatsko

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej nový a velmi hezký apartmán se 2 ložnicemi, zahrádkou a p

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj

320,150 € 3811 €/m²

Na prodej hezký dům ve středomořském stylu s bazénem, ostrov Krk, Chorvatsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej velmi hezký dům o rozloze 185 m2 postaveném ve středomoř

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Domy na predaj

750,000 € 4054 €/m²

Na prodej krásný a velmi prostorný nový apartmán s částečným výhledem na moře, Brodarica, Chorvatsko

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej krásný a velmi prostorný apartmán s částečným výhledem na

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Byty na predaj

572,000 € 5200 €/m²

NOVOSTAVBA. Atraktívny trojizbový byt na skok od centra s dostatkom denného svetla

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Horná | 94.18 m²

Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje výnimočný 3-izbový b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

355,000 € 3769 €/m²

Piata Avenue | Na predaj Bungalov - Turčiansky Peter

Reality Turčiansky Peter

Rodinný dom | Turčiansky Peter | 100 m²

Hľadáte dom, ktorý spája moderný dizajn, funkčnú dispozíciu a pokojné rodinné bývanie? Táto nov

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Turčiansky Peter

285,000 € 2850 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj moderný 4-izbový bungalov v obci Svederník

Reality Svederník

Rodinný dom | 121 m²

Piata Avenue ponúka EXKLUZÍVNE!!! na predaj krásny, kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom ty

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svederník

319,000 € 2636 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Piata Avenue | Novostavba rodinného domu - Turčiansky Peter

Reality Martin

Rodinný dom | Turčiansky Peter | 100 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

285,000 € 2850 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Premier Fort Beach-Hotelový apartmán

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Hľadáte investičný apartmán priamo pri mori, ktorý môžete zároveň využívať na vlastnú dovolenku

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj

90,000 € 2250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ Dvojgeneračný rodinný dom Encs, Maďarsko

Reality Encs

Rodinný dom | Maďarsko | Encs

Pavol Lagin a Kosmos reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj: Rodinný dom v Maďarskom meste

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Encs

150,000 € 750 €/m²

Výnimočný dizajnový byt v novostavbe Skuteckého

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Skuteckého | 230 m²

ML reality ponúka na predaj výnimočný a z pomedzi všetkých ponúk vyčnievajúci 4-izbový byt na s

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

REZERVOVANÉ | PRESVETLENÝ 2 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S GARÁŽOVÝM PARKINGOM A KOBKOU

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 52 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj úplne nový 2 izbový byt v bratislav

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

236,500 € 4548 €/m²

Predaj - priestranný, kompletne moderne zariadený, presvetlený a klimatizovaný apartmán o výmere 101m2, nachádzajúci sa na 21. poschodí vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný, moderný, presvetlený a klimatizovaný apartmán o výmere 101m2, n

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

419,900 € 4157 €/m²

Predaj priestranný, moderný, presvetlený a klimatizovaný 3.izbový apartmán o výmere 101m2 na 21. poschodí

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Kopčianska | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný, moderný, presvetlený a klimatizovaný 3. izbový apartmán o výmer

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

420,000 € 4158 €/m²

Exkluzívne iba v APEX reality jedinečný 3i. s terasou a parkovaním v Hlohovci

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Kalinčiakova | 67 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj jedinečnú ponuku moderného 3 izbového by

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Hlohovec

305,000 € 4552 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. 1-i. byt v štandarde s predzáhradkou, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP s predzáhradkou o výmere 59 m2,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

211,435 € 6041 €/m²

AZ. NA PREDAJ – 4-izbový rodinný dom s vyhrievaným bazénom, fotovoltikou a podnikateľskou bunkou – TOP ADRESA, CENTRUM TOMÁŠOVA

Reality Tomášov

Rodinný dom | 110 m²

Hľadáte dom, ktorý ponúka komfort, luxus, nízke náklady a ideálnu polohu? Tento 4-izbový rodinn

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Tomášov

399,000 € 3627 €/m²

AZ. 2 izb. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

AZ. 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,05 m2 na 2.NP (C2) s balkónom o výmere 3,19 m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,512 € 5198 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP (B1) s predzáhradkou o výmere 5

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

211,435 € 6041 €/m²

Dizajnová novostavba v škandinávskom štýle – Janov pri Prešove

Reality Janov

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Táto dizajnová novostavba rodinného domu v škandinávskom štýle sa nachádza v tichej slepej ulic

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Janov

269,990 € 2077 €/m²

3 izbový byt na predaj, Jarková ulica, Prešov, tehlový bytový dom, balkón, parkovanie, výťah

Reality Prešov

3 izbový byt | Jarková | 95 m²

Posledná šanca bývať štýlovo v centre Prešova! Projekt Jarková II – Srdce mesta. Štýl, ktorý s

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Prešov

307,300 € 3235 €/m²

65M2 2I BYT NA PREDAJ SŮVOZ TRENČÍN

Reality Trenčín

2 izbový byt | 65 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový a priestranný 2-izbový byt o výmere 65 m², situovaný na príz

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

154,999 € 2385 €/m²

Rogoznica - novostavby apartmánov s krásnym výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária HR - reality ponúka na predaj celkovo 3 voľné apartmány v záverečnej fáze v

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj

265,455 € 4499 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30354)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie