Rodinný dom | Záhumenská | 117 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj novostavbu moderného 4-izbového rodinného domu – bun
249,000 € 2128 €/m²
2 izbový byt | Bottova | 52.3 m²
Vitajte vo 4. veži SKY PARK. Výnimočná rezidenčná lokalita a kompletná infraštruktúra pre vaš
349,000 € 6673 €/m²
2 izbový byt | Bodona | 64 m²
ID: 26001 Ponúkame na predaj tehlový 2,5-izbový mezonetový byt (64 m²/r.2006) na 3.p. v pokojn
155,000 € 2422 €/m²
2 izbový byt | Žilinská | 38.59 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Byt o výmere 38,59m2 + 6,91m2 bal
244,000 € 6323 €/m²
Rodinný dom | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 428754284
500 € 7 €/m²
Rodinný dom | 130.3 m²
VÝMERA: Dom má úžitkovú plochu 130,3 m2 a zastavanú plochu 163,93 m2 Rodinný dom na Kolibríkov
Info v RK
2 izbový byt | 42 m²
Ponúkame vám na predaj krásny 2-izbový byt s terasou v novostavbe, Hornostavská ulica Nitra
173,500 € 4131 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 77 m²
Novostavby radových domov v Dojči – 6 samostatných jednotiek s vlastným vchodom, vlastnou záhra
159,900 € 2077 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²
AMLIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom s velmi príjemnou úžitkovou ploch
199,900 € 1625 €/m²
5 a viac izbový byt | Trnavská cesta | 131.83 m²
Ponúkame Vám na predaj tento nádherný a priestranný 5-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera
Info v RK
4 izbový byt | Trnavská cesta | 99.38 m²
Ponúkame Vám na predaj tento krásny 4-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera bytu je 99,38 m
Info v RK
3 izbový byt | Trnavská cesta | 71.83 m²
Do pozornosti Vám ponúkame svetlý 3 izb. byt s praktickou dispozíciou, ktorý sa predáva v štand
Info v RK
2 izbový byt | Trnavská cesta | 54.95 m²
Ponuka priamo od developera na predaj 2 izbový byt v štandardnom vybavení, výmera: 54,95m2 + lo
Info v RK
4 izbový byt | Saratovská | 107.7 m²
Ponúkame Vám na predaj tento krásny 4-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera bytu je 107,7 m
Info v RK
2 izbový byt | Námestie Iglovia | 67.7 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom na Námestí Iglovia
185,000 € 2733 €/m²
Rodinný dom | Spišská | 93 m²
Rozumná investičná príležitosť s možnosťou prenájmu: SIGMA REALITY, s.r.o. ponúka na predaj mod
195,000 € 2097 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 156 m²
Hľadáte pokojné rodinné bývanie v blízkosti Bratislavy, ktoré ponúka dostatok priestoru, súkrom
389,000 € 2494 €/m²
Rodinný dom | 116 m²
KABØ real estate Vám ponúka na predaj 4i rodinný dom v novovybudovanej časti obce Štitáre. Ten
252,000 € 2172 €/m²
3 izbový byt | Kopčianska | 70 m²
Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, v Bratislavskej Petržalke, vo Vienna Gate na k
280,000 € 4000 €/m²
Iný rekreačný objekt | Chorvátsko
Baia House je luxusná 3-podlažná vila v centre Rogoznice. Vila má 7 spální, 6 kúpeľní, vlastný
Info v RK
Iný rekreačný objekt | Chorvátsko
Info v RK
2 izbový byt | Ul. A. Sládkoviča | 100 m²
Vyberte si svoj budúci byt na našej internetovej stránke: https://rezidencia-sladkovicova.lev-r
Info v RK
2 izbový byt | Chorvátsko
Chorvátsko-Nemovitosti.cz Vám ponúka dvojizbový apartmán s rozlohou 56 m², ktorý sa nachádza vo
220,000 € 3929 €/m²
Rodinný dom | Podhorany | 160 m²
*Rezervované*Videoobhliadka* Reality Hofer ponúka na predaj 5 izbovú novostavbu rodinného domu
280,000 € 1750 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.