PREDAJ: 3 izbový byt, 81m2, Bottova ulica, Miloslavov

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottová | 81 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt so záhradou v novostavbe rodinného domu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

264,900 € 3270 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Garážové státie pri výťahu-City Park Ružinov, Plynárenská 3A/3D

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 16 m²

DOHODA MOŽNÁ-široké priestranné garážové parkovacie miesto v modernom polyfunkčnom komplex City

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

29,000 € 1813 €/m²

KVALITNÝ RODINNÝ DOM, BA II - PB, Odeská ul., 6 STÁTÍ, 8 izieb

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Odeská | 340 m²

Na predaj je veľkorysý trojpodlažný rodinný dom situovaný na tichom mieste v zastavanej časti n

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

699,500 € 2057 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 4 izbový bungalov 125m2, Nitra top Lokalita-Chrenová, pozemok 432m2, KOLAUDÁCIA 2025, Pozrite si videoprezentáciu a určite prídete na obhliadku

Reality Nitra

Rodinný dom | Levická | 104 m²

Pre videoobhliadku tejto nehnuteľnosti vložte nasledovný odkaz do prehliadača: https://youtu.b

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

368,998 € 3548 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA - Modulárna chatka bez stavebného povolenia

Reality Žilina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 40 m²

Hľadáte modernú chatu do 50 m² zastavanej plochy, na počkanie? Máme pre Vás takýto modulárny

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

58,000 € 1450 €/m²

33Reality |Trojizbový rodinný dvojdom v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Varjašská | 77 m²

33 REALITY Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dvojdom v pokojnej lokalite mesta Gabč

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

155,000 € 2013 €/m²

Na predaj rodinný dom - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | 448 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v pokojnej a vyhľadá

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčín

345,000 € 770 €/m²

Elegantní apartmán u pláže s terasou Colonia de Sant Jordi Mallorca

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Jen pár kroků od Středozemního moře, v jedné z nejmalebnějších částí Mallorky, se nachází apart

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

595,000 € 7256 €/m²

Luxusní penthouse se soláriem a terasami u pláže Colonia de Sant Jordi Mallorca

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Na jihu Mallorky, v jedné z nejatraktivnějších přímořských lokalit Colonia de Sant Jordi, se na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

990,000 € 7984 €/m²

Prostorný apartmán se zahradou a terasou u pláže Colonia de Sant Jordi Mallorca

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Na jihu Mallorky, v jedné z nejpříjemnějších a zároveň nejautentičtějších lokalit ostrova, se n

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

670,000 € 6837 €/m²

Predaj novostavba rodinného domu Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj skolaudovanú novostavbu v meste Nová Baňa. Predmetná nehnuteľnosť je vhodná

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

219,000 € 2190 €/m²

TREEF | Jediný dostupný 1-izbový byt s predzáhradkou v 2. etape | Dvorníky Pod Ráblom

Reality Hlohovec

1 izbový byt | 33.9 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný, ešte neobývaný voňavý byt v novostavbe, kto

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Hlohovec

1 € 0 €/m²

Zabudnite na vysoké účty: Technológiami nabitý dom s trojsklom a vonkajšími roletami.

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 154 m²

TUreality ponúka na predaj samostatne stojacu novostavbu rodinného domu v štádiu holodom. Nehnu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

289,999 € 1883 €/m²

Arvin & Benet | Sofistikovaný penthouse s terasou snov

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vazovova | 262 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj luxusný penthouse s výnimočným interiérom a úžasnou terasou z di

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

NA PREDAJ, Pozemok pre výstavbu rekreačných objektov - Peklina

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 2,682 m²

Na predaj pozemok v Obci Dolný Hričov – katastrálne územie Peklina. Pozemok o výmere 2682m2 so

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

139,900 € 52 €/m²

Krásne rodinné sídlo s bazénom, saunou a veľkým pozemkom

Reality Bohunice

Rodinný dom | 275 m²

Spoločnosť Auctions and Real Estate s. r. o. exkluzívne prináša do ponuky výnimočnú nehnuteľnos

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Bohunice

550,000 € 2000 €/m²

Krásna luxusná rodinná vila na veľkom pozemku s bazénom v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Hlavná | 450 m²

Ponúkam Vám na predaj obrovskú rodinnú vilu na veľkom pozemku v centre mesta 10 km od Dunajskej

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

329,000 € 731 €/m²

Na predaj 2 izbový byt v novostavbe s garážou v Dunajskej Strede s vlastným kotlom

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Priemyselná | 83 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, dvojizbový tehlový byt s garážou v osobnom vlastníctve v me

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 21.09.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

127,000 € 1530 €/m²

Na predaj krásna zariadená nadštandardná 4 izbová novostavba v Dunajskej Strede v slepej ulici kúsok od centra mesta

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Ulica Györgya Tölgyessyho | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj kvalitne postavené 4 izbové rodinné domy v srdci mesta Dunajskej Stredy.

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

333,000 € 3027 €/m²

Ponúkam Vám na predaj krásny 2 izbový byt v novostavbe v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 58 m²

Ponúkam Vám na predaj krásny 2 izbový byt v novostavbe v Dunajskej Strede na zvýšenom prízemí.

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 2741 €/m²

Na predaj posledné veľkometrážne 3 izbové novostavby v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 83.8 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný a dokončený 3 izbový byt v meste Dunajská Streda (v časti v

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2230 €/m²

Na predaj garáž podzemnom parkovisku na Záhradníckej ulici v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Garáž | Dunajská | 15 m²

Na predaj garáž podzemnom parkovisku na Záhradníckej ulici v Dunajskej Strede. Garáž má podlaho

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

19,000 € 1267 €/m²

NOVOSTAVBA 3 izbový byt so záhradkou na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ulica svätého Ladislava | 79 m²

Ponúkam Vám na predaj 3- izbový nízkoenergetický byt so záhradkou v novej časti mesta Dunajská

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2366 €/m²

Na predaj Novostavba s dvoma bytovými jednotkami a s tepelným čerpadlom v Dunajskej Strede - Florida park

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Levanduľová ulica | 110 m²

Vám ponúka na predaj novostavbu, 4i rodinný dom (bytovú jednotku) s terasou v Dunajskej Strede

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

229,900 € 2090 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30346)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23112)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie