BOSEN| Rodinný dom Malacky - Píniová Alej, záhradný domček, kryté parkovanie, možnosť dokúpenia pozemku

Reality Malacky

Rodinný dom | 85 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom so starostlivo udržiavanou okrasnou záhra

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malacky

310,000 € 3647 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Priestranný 3 izbový mezonet, novostavba Tomášikovo

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | Tomášikovo | 71.12 m²

BOSEN | Priestranný 3 izbový mezonet, novostavba Tomášikovo Bosen Group Vám exkluzívne ponúka

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

120,400 € 1693 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ 2-izbový byt so záhradou, 85m2

Reality Trnava

2 izbový byt | Krátka | 85 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe so záhradou a parkovacím

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

168,000 € 1976 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Ranná káva na terase s výhľadom, 3 izb. byt, ulica Tupého, Bratislava - Vinohrady, 104 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 104 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou terasou na ulici Tupého v me

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,000 € 3702 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN I 2 izbový dom na pláži, Zanzibar

Reality Tanzánia

Rodinný dom | Tanzánia

Bosen Group Vám ponúka na predaj slnečný 2 izbový dovolenkový dom vo vyhľadávanom letovisku na

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

119,990 € 1500 €/m²

člen NARKS

BOSEN I Zariadený 2 izbový dom na pláži, Zanzibar

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pwani Mchangani | 80 m²

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

119,990 € 1500 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Skvelý 1 izb byt v novom projekte AGÁTY, Dúbravka, 42,06 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 42.06 m²

Bosen Group ponúka na predaj praktický 1 izbový apartmán v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbravk

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,900 € 4872 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Skvelý 2 izb byt v novom projekte AGÁTY, Dúbravka, 60 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60 m²

Bosen Group ponúka na predaj praktický 2 izbový byt v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbravke na

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

264,900 € 4415 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Nadštandardný RD s vlastným wellnes v lokalite Senec

Reality Senec

Rodinný dom | Smreková | 153 m²

Bosen Group ponúk na predaj 4 izbový nízkoenergetický, moderný, kompletne zariadený rodinný dom

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

649,000 € 4901 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Moderný RD s bazénom, dvojgarážou, 883 m², 7 km od Terchovej – Kubíková

Reality Belá

Rodinný dom | 226 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v nádhernom prost

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Belá

389,000 € 1721 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Predaj luxusných apartmánov vo Vysokých Tatrách

Reality Štrba

5 a viac izbový byt | Lúčna | 270.22 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj nadštandardnú novostavbu 5 izbového apartmánu, ktorý je lokali

Publikované: 02.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Štrba

499,000 € 1847 €/m²

člen NARKS

BOSEN | BLUEWAVE _ 3 izbový byt s krásnym výhľadom B16_03, Banka, Piešťany, 102.90 m2

Reality Piešťany

3 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 79.4 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 3 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

262,000 € 2692 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom B33_04, Banka, Piešťany, 95.48 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 78.08 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

260,000 € 3522 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom B34_04, Banka, Piešťany, 84.47 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 68.94 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

234,000 € 3612 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Posledný voľný 4 izbový dom vo vysokom štandarde, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | Bučuháza | 123 m²

BOSEN Group ponuka na predaj rodinný dom s troma bytovými jednotkami v meste Šamorín časť Bučuh

Publikované: 25.06.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šamorín

259,500 € 2110 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný mezonetový 3 izbový apartmán A07, Liptovský Mikuláš - Ondrašová, 67.4 m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ondrašovská | 67.4 m²

Bosen Group Vám na predaj ponúka úplne nový 3 izbový apartmán v srdci Liptova v meste Liptovský

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

155,500 € 2307 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Luxusný 2 izbový byt s dvomi parkovacími miestami v cene, Piešťany, 84 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 68.37 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu luxusného 2 izbového bytu v rezidenčnom pr

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

330,000 € 4827 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | 5 izb. rodinný dom v dvojdome, 20 minút od BA

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Balvania | 105 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v dvojdome, nachádzajúci sa v obľúbenej o

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

259,900 € 2475 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Ideálny pozemok s projektom na 3 izbový dom, SC

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 526 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj pozemok v intraviláne s projektom na 3 izbový bungalov. Tento

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

150,000 € 285 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4 izbový byt v Bratislave v projkete Slnečnice zóna mesto, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 107.48 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt s garážovým parkovacím státím, pivnič

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

473,000 € 4401 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Na predaj NOVOSTAVBA 2i bytu s garážou - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Na pažiti | 51.55 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe - Tre

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

189,000 € 3666 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 2 izbový byt s balkónom, 59m2

Reality Lučenec

2 izbový byt | 59 m²

Exkluzívne pripravujeme na predaj 2 izbový byt s balkónom v tehlovom bytovom dome v meste Lučen

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

2,690 €/m2 46 €/m2

člen NARKS

BOSEN | 2-izbový kompletne zariadený byt, Zvolen- RIVER

Reality Zvolen

2 izbový byt | Na Rákoši | 59 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadčasový, 2-izbový zariadený byt v obľúbenom proje

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

199,500 € 3381 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Rodinný dom s dvoma 4i. bytmi a TEPELNÝM ČERPADLOM V CENE, Dunajský Klátov

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 90.49 m²

BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj SKOLAUDOVANÝ 4. izbový byt v rodinnom dome s vlastn

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

185,000 € 2044 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23115)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30370)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Upresniť hľadanie