Na predaj 4-izbový terasový byt v projekte Brezovina 2

Reality Oravské Veselé

4 izbový byt | Nezadaná | 126 m²

TOP ponuka 4-izbového bytu o výmere 126 m2 v novom projekte Brezovina 2, ktorý nadväzuje na úsp

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Oravské Veselé

264,900 € 2102 €/m²

NOVOSTAVBA SOFORA - SLNEČNÝ 2i BYT S LOGGIOU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kvačalova | 60 m²

Vo vyhľadávanej časti Bratislavy na hranici Starého mesta a Ružinova - Nivy v jedinečnom projek

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

348,800 € 5813 €/m²

Ponuka 3-izbového bytu v projekte Brezovina 2

Reality Oravské Veselé

3 izbový byt | Nezadaná | 69 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 69 m2 v novom projekte Brezovina 2, ktorý nadväzuje na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Oravské Veselé

163,900 € 2375 €/m²

MACH Reality na predaj krásny veľký 4 izb bungalov len 8km od Nitry - Čakajovce

Reality Čakajovce

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu 4 izbovú novostavbu vyhotovenú v štandarde, len 8 km od Nitry ,

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Čakajovce

Info v RK

Elegantný 2-izbový byt v novostavbe s loggiou – Šurany (investičná príležitosť)

Reality Šurany

2 izbový byt | 54.33 m²

Ponúkame na predaj štýlový a nadštandardne zariadený 2-izbový byt, ktorý sa nachádza vo vyhľadá

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Šurany

192,000 € 3534 €/m²

Vymeňte STARÉ bývanie za NOVÉ: Nadštandardný 4 izbový bungalov, 622m2 - Stránske

Reality Stránske

Rodinný dom | Nezadaná | 101.59 m²

EXKLUZÍVNE: 4-izbový dom s fotovoltaickými panelmi a panorámou, ktorú si zamilujete ! ! Hľadá

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Stránske

339,000 € 3337 €/m²

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT, REZIDENCIA VILLA ROZETA, MALÁ IDA

Reality Malá Ida

2 izbový byt | Ružová | 51 m²

Ponúkame na predaj moderný a vkusne zariadený 2-izbový byt o výmere 51 m² v obľúbenej rezidenci

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Malá Ida

260,000 € 5098 €/m²

PREDAJ – 3-izbový byt s parkovaním a loggiou | Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na Piesku | 67 m²

Hľadáte praktický 3-izbový byt s vlastným parkovaním a možnosťou okamžitého bývania? Realitná k

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4015 €/m²

NOVÁ CENA: moderný 4i bungalov na konci slepej ulice – Mokrance, Košice - okolie - nízke náklady, súkromie

Reality Mokrance

Rodinný dom | Hlavná | 154.1 m²

Hľadáte domov, ktorý kombinuje modernú architektúru, nadštandardný priestor, absolútny pokoj a

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Mokrance

379,000 € 2459 €/m²

člen NARKS

4i novostavba v Čani: Moderný holodom v tichej uličke pri jazere

Reality Čaňa

Rodinný dom | Hviezdna | 160 m²

Ponúkame na predaj poschodový 4-izbový rodinný dom v štádiu holodomu, ktorý sa nachádza v slepe

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Čaňa

283,000 € 1769 €/m²

člen NARKS

Moderný 4i bungalov Čaňa (Tajvan) - 15min od KE, ihneď voľný

Reality Čaňa

Rodinný dom | Železničná | 125 m²

Na predaj moderný 4-izbový bungalov v štádiu holodomu v krásnom prostredí obci Čaňa, časť Tajva

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na predaj Čaňa

249,000 € 1992 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba 4i RD - Bungalov v obci Bidovce, KE-okolie.

Reality Bidovce

Rodinný dom | Nezadaná | 97 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2 x priestranný murovaný 4 izbový rodinný dom - novostavbu, v

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Bidovce

179,000 € 1845 €/m²

člen NARKS

Skolaudovaný 2izbový byt so záhradou

Reality Hrubá Borša

2 izbový byt | Jánovecká ulica | 57.5 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt so záhradou, nachádzajúci sa v obci Jánovce, okres Gala

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

139,900 € 2433 €/m²

3 izbový byt so záhradou

Reality Hrubá Borša

3 izbový byt | Jánovecká ulica | 68 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt so záhradou, nachádzajúci sa v modernom rezidenčnom kom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

169,900 € 2499 €/m²

Metropolis - 3-izbový apartmán, 73,82 m², 2 balkóny, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 73.82 m²

Na predaj rožný, obojstranne orientovaný 3-izbový apartmán v prémiovom projekte Metropolis (kol

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 6772 €/m²

AZ. 2i byt v novostavbe, 62m2+lodžia, Titusa Zemana - Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | 62 m²

Andel&Zachar ponúka na predaj 2 izbový s výmerou 62m2 + lodžia nachádzajúci sa v tichej lokalit

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

237,000 € 3823 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

OCCAM | Moderný 3,5i byt s terasou, Ivanka pri Dunaji – bývanie aj investícia len 10 minút od Bratislavy

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Bernolákovská | 84.61 m²

Occam New Home ponúka na predaj priestranný 3,5i byt s pracovňou v Ivanke pri Dunaji. Byt ponúk

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

307,771 € 3638 €/m²

REZERVOVANÝ !!!! Predaj 5 ročný, 4i bungalov, Hviezdoslavov, okr. Dunajská Streda

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Prašná ulica | 125 m²

Ponúkame na predaj 5 ročnú / kolaudácia 2020/novostavbu 4 i rodinného domu (bungalov), ktorý sa

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

349,000 € 2792 €/m²

REZERVOVANÉ !!!! Predaj 2i byt, 8 ročná novostavba s terasou 34m2, Javorová ulica Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | Javorová | 51 m²

Poverení vlastníkom, ponúkame na predaj pekný, svetlý, 2 izbový byt s mnohými benefitmi, ktorý

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

198,000 € 3882 €/m²

Prémiové bývanie s extra službami v projekte Brezovina 2

Reality Oravské Veselé

Apartmánový dom | Nezadaná | 69 m²

V nadväznosti na úspešne vypredaný projekt v lokalite Brezovina vzniká nový, menší a exkluzívne

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na predaj Oravské Veselé

163,900 € 2375 €/m²

Ponúkame na predaj 4 izb.bungalov v obci Brezovička.

Reality Brezovička

Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²

Ponúkame na predaj 4 izb.novostavbu bungalov - rekreačný dom v obci Brezovička. Obec Brezovička

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Brezovička

120,000 € 789 €/m²

Rodinný dom (4-izbový) v prominentnej lokalite Nitra - Nová Chrenová

Reality Nitra

Rodinný dom | 153 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou cca 150 m², situovaný v

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Nitra

369,000 € 2412 €/m²

člen NARKS

Dve drevenice na jednom pozemku v horách Javorníkov na predaj

Reality Horná Mariková

Chata, drevenica, zrub | 44 m²

Dve dreveničky( pôvodná vedená ako rodinný dom) a úplne nová hrubá stavba príjemnej menšej stav

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

75,000 € 1705 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE! Mobilný dom na vlastnom romantickom pozemku, Banská Štiavnica.

Reality Štiavnické Bane

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

Výnimočná ponuka pre ľudí, ktorí si chcú splniť sen! Moderná rekreačná nehnuteľnosť postavenú z

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štiavnické Bane

75,000 € 2967 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30367)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23116)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Upresniť hľadanie