Garáž | 13 m²
Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na predaj dve parkovacie miesta v projekte Kesselbaue
38,000 € 2923 €/m²
Rodinný dom | 128 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj 4-izbové samostatne stojace rodinné domy v rámci pre
250,008 € 1953 €/m²
1 izbový byt | 33.9 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D
87,000 € 2566 €/m²
1 izbový byt | 33.9 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný, ešte neobývaný voňavý byt v novostavbe, kto
99,517 € 2936 €/m²
Rodinný dom | 680 m²
EXKLUZÍVNE TUreality Ponúka na predaj výnimočnú novostavbu rodinného domu v pokojnej a obľúbene
398,000 € 585 €/m²
3 izbový byt | Dražovská | 76.76 m²
Ponúkame vám 3-izbový terasový byt v lokalite Šindolka s neopakovateľnými výhľadmi na celú Nitr
314,900 € 4102 €/m²
3 izbový byt | 57.8 m²
127,500 € 2206 €/m²
Rodinný dom | Veľké Jazero I. | 139 m²
Realitná kancelária Domovia ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový tehlový rodinný dom v unikátne
320,000 € 2302 €/m²
Rodinný dom | Gergeľova | 148 m²
‼️‼️VOLNE POSLEDNE 2 DOMY SÚ KOMPLETNE DOKONČENÉ A PRIPRAVENÉ NA DOKONČENIE NA KĽÚČ‼️‼️‼️ Realitná s
230,000 € 1554 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 90 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj chatu s výhľadom, v krásnom prostredí pri
145,000 € 1611 €/m²
1 izbový byt | Jarabinková | 46 m²
Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 1-izbový byt v novostavbe Jarabinky
224,900 € 4889 €/m²
1 izbový byt | Bottova | 37.8 m²
Lokalita v projekte Metropolis Bratislava patrí medzi to najlepšie, čo centrum Bratislavy ponúk
300,000 € 7937 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt v novšej stavbe v mestskej
246,999 € 4574 €/m²
2 izbový byt | Pivovarská | 54.1 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt 54,10 m2, s veľkým balkónom, veľkým oknom a panorama
146,900 € 2715 €/m²
2 izbový byt | Pivovarská | 58.82 m²
V ponuke máme viac bytov - www.byty-ilava.sk Byt má nadštandardné vybavenie, podlahové kúrenie,
136,900 € 2327 €/m²
2 izbový byt | Pivovarská | 59.57 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny byt 2 izbový 59,57 m2 s veľkým balkónom - SKOLAUDOVANÉ Byt má na
142,900 € 2399 €/m²
2 izbový byt | Pivovarská | 59.3 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt 59,30 m2, s veľkým balkónom v novostavbe v centre Il
139,900 € 2359 €/m²
2 izbový byt | Pivovarská | 58.23 m²
134,900 € 2317 €/m²
2 izbový byt | 94.14 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny byt 2 izbový 92,14 m2 s vlastnou predzáhradkou a samostatným vcho
147,900 € 1571 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 7,104 m²
Na predaj pozemok vhodný pre IBV v meste Bytča. Z pozemku sú krásne výhľady na mesto. Celková v
Cena dohodou
4 izbový byt | Rakúsko
Ponúkame na predaj 4-izbový byt v novostavbe nízkoenergetického obytného domu so 4 bytovými jed
465,900 € 5211 €/m²
4 izbový byt | Rakúsko
493,900 € 5657 €/m²
4 izbový byt | Rakúsko
446,900 € 5280 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Ponúkame na predaj novostavbu nízkoenergetického rodinného domu s prístreškom pre 2 autá v obci
299,000 € 3518 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.