NOVOSTAVBA: 4-izbový byt pri jazere, Kittsee

Reality Rakúsko

4 izbový byt | Rakúsko

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v novostavbe nízkoenergetického obytného domu so 4 bytovými jed

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj

493,900 € 5657 €/m²

NOVOSTAVBA: 4-izbový byt na 1. poschodí pri jazere, Kittsee

Reality Rakúsko

4 izbový byt | Rakúsko

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj

465,900 € 5211 €/m²

NOVOSTAVBA: 4-izbový byt na 1. poschodí pri jazere, Kittsee

Reality Rakúsko

4 izbový byt | Rakúsko

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj

446,900 € 5280 €/m²

Mobilný dom v Ruste na Neusiedlersee

Reality Rust

Chalupa, rekreačný domček | Rakúsko | Rust |

Ponúkame na predaj úplne nový mobilný dom v Storchencamp v Ruste na pobreží Neziderského jazera

Publikované: 09.05.2023 Aktualizované: 03.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Rust

75,000 € 2599 €/m²

Novostavba: priestranný 4-izbový byt s veľkou terasou, Marchegg

Reality Marchegg

4 izbový byt | Rakúsko | Marchegg |

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s dvomi terasami v novostavbe obytného domu. Byt sa

Publikované: 02.07.2024 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Marchegg

299,000 € 3370 €/m²

NOVOSTAVBA: 4-izbový rodinný dom s garážou v obci Potzneusiedl

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Ponúkame na predaj 4-izbový montovaný rodinný dom s garážou v tichej lokalite obce Potzneusiedl

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj

470,000 € 3884 €/m²

Novostavba: 2-izbový byt, 12 km od Viedne, Münichsthal

Reality Münichsthal

2 izbový byt | Rakúsko | Münichsthal |

Ponúkame na predaj 2-izbový byt TOP 2.3 v novostavbe obytného domu v obci Münichsthal, vzdiale

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Münichsthal

249,000 € 4878 €/m²

RODINNÝ DOM LEN 12 MINÚT OD BRATISLAVY – PRIESTOR, SÚKROMIE A KOMFORT BEZ RUCHU MESTA, GATTENDORF

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Ponúkame na predaj moderný, architektom navrhnutý rodinný dom v rámci dvojdomu v pokojnej obci

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj

439,000 € 2613 €/m²

Novostavba: 4 izbový rodinný dom Prellenkirchen

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Ponúkame na predaj novostavbu 4-izbového bungalovu so záhradou a parkovacím státím v obci Prell

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj

415,000 € 2852 €/m²

4-izbový penthouse s 150 m² terasou a 2 garážami | Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 125 m²

Nie je to štandardný byt. A nie je to ani dom. Na predaj je výnimočný 4-izbový penthouse v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

715,600 € 5725 €/m²

Moderný 1 izbový byt v Rači na Peknej ceste s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Pekná cesta | 37 m²

Byt z ktorého vybehnete rovno do prírody a vraciate sa do ticha uzavretého areálu s vlastným pa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

164,990 € 4459 €/m²

DOM-REALÍT,- veľký 1 izbový 54m2, zariadený byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Budatínska | 54 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj pekný a veľký 1-izbový byt + tehlová stavba z roku 200

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,000 € 3833 €/m²

DOM-REALÍT, - Posledná možnosť na kúpu, 2 - izbový byt v novostavbe Kozlisko v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Jána Ondruša | 62.1 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj posledný voľný 2i byt v novostavbe Kozlisko + 62,10m2

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stupava

183,195 € 2950 €/m²

Garážové státie City Park Ružinov - Plynárenská 3A

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 0 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj garážové státie, ktoré sa nachádza na Plynárenskej ulic

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

5 izbový rodinný dom

Reality Senec

Rodinný dom | Kapria | 125 m²

Z poverenie majiteľa vám ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom - typ bungalov v Senci. + veľk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senec

1 € 0 €/m²

DOM-REALÍT,- veľký 54m2, zariadený byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Budatínska | 54 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,000 € 3833 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka na predaj veľký 3i byt v obľúbenom projekte Kozlisko v Stupave

Reality Stupava

3 izbový byt | Jána Ondruša | 80.55 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame posledný voľný byt v novostavbe. Využite možnosť na kúpu posledn

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Stupava

237,622 € 2950 €/m²

DOM-REALÍT / ponúka na predaj 6 izbovú haciendu na pozemku 2175m2 v obci Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | Čerešňová | 465 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj veľkorysú rodinnú vilu v tichej lokalite obce Malý

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malý Lapáš

1,300,000 € 2796 €/m²

DOM-REALÍT, ponúka krásnu novostavbu 3- izbového RD v obci Pohranice

Reality Pohranice

Rodinný dom | 190 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj priestranný 4- izbový rodinný dom v tichej lokalite

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Pohranice

375,000 € 1974 €/m²

DOM-REALÍT,- veľký 54m2, zariadený byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Budatínska | 54 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,000 € 3833 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka 3 izbový byt so záhradou a parkovaním (Vajnory)

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Nové Šuty | 176 m²

Ponúkame na predaj, ihneď voľný, novostavba (2016) 3 izbového bytu so záhradkou (Uhliská – Vaj

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

309,990 € 1761 €/m²

DOM-REALÍT ponúka posledný voľný 3 izbový byt v obľúbenom projekte Kozlisko v Stupave

Reality Stupava

3 izbový byt | Jána Ondruša | 80.55 m²

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Stupava

237,622 € 2950 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

CHATA NA PREDAJ, DOMAŠA

Reality Turany nad Ondavou

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 35 m²

Na predaj ponúkame krásny, skolaudovaný mobilný dom so súpisným číslom, postavený na rovinatom

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Turany nad Ondavou

110,000 € 3143 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3‑izbový byt v novostavbe – zariadený, balkón, garáž

Reality Trenčín

3 izbový byt | Tramínová | 73 m²

Kompletne zariadený 3‑izbový byt v modernej novostavbe Rezidencia Vinohrady. Svetlý, elegantný,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

250,000 € 3425 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Rodinné domy na predaj (23117)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1295)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie