3 izbový byt | Na Karasiny | 70 m²
Hľadáte moderné bývanie v pokojnej lokalite s možnosťou zariadiť si ho presne podľa vlastných p
129,000 € 1843 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 138 m²
Rodinný dom - bungalov so sedlovou strechou, v tichej časti obce Trnávka, okres Dunajská Stred
Cena dohodou
Rodinný dom | Čingov | 192.5 m²
POPIS RODINNÉHO DOMU Jedná sa o samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom o zastavanej ploche
275,000 € 1429 €/m²
3 izbový byt | Matúškova | 119.88 m²
Occam New Home ponúka na predaj 3-izbový strešný byt v projekte Winehills - Matuškova Residence
561,247 € 4682 €/m²
3 izbový byt | . | 75 m²
Ak túžite po modernom bývaní len pár minút od centra Piešťan, tento 3-izbový byt môže byť presn
175,500 € 2340 €/m²
3 izbový byt | Matúškova | 73 m²
Occam New Home ponúka na predaj 3-izbový apartmán v čerstvo skolaudovanom projekte Winehills -
379,900 € 5204 €/m²
Apartmán | 58 m²
Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ výnimočný rekreačný apartmán v srdci Nízkych Tatie
320,000 € 5517 €/m²
2 izbový byt | Cyprus
ANAYA RESIDENCES – Kapparis (Protaras / Ayia Napa) Hledáš investici u moře, která má reálný rů
291,000 € 3464 €/m²
Rodinný dom | Cyprus
Nabízíme k prodeji moderní samostatně stojící vilu typu 4+kk, která spojuje čistý architektonic
660,000 € 4783 €/m²
Rodinný dom | Cyprus
Nabízíme k prodeji moderní samostatně stojící vilu o dispozici 4+kk, která zaujme především vět
655,000 € 4396 €/m²
Rodinný dom | Cyprus
Nabízíme k prodeji moderní samostatně stojící vilu o dispozici 3+1, která představuje ideální s
660,000 € 4783 €/m²
Rodinný dom | Cyprus
Nabízíme k prodeji moderní samostatně stojící vilu o dispozici 4+kk, která představuje ideální
655,000 € 4746 €/m²
2 izbový byt | Cyprus
Nabízíme k prodeji moderní apartmán o dispozici 2+1 v jedné z nejžádanějších přímořských lokali
685,000 € 8782 €/m²
2 izbový byt | Cyprus
Nabízíme k prodeji moderní apartmán o dispozici 2+1 v atraktivní přímořské lokalitě Protaras, k
685,000 € 8782 €/m²
2 izbový byt | Hany Ponickej | 55.16 m²
Tento krásny 2-izbový byt má presne to, čo má moderné bývanie mať: Priestor tam, kde ho chcete,
244,000 € 4423 €/m²
Garáž | Ružová | 25 m²
Oto Horváth ponúka Vám na predaj aj na prenájom garáže vo Veľkom Mederi na ul. Ružová. Rozme
34,000 € 1360 €/m²
Rodinný dom | 277.5 m²
Oto Horváth ponúka vám rozostavanú stavbu v meste Veľký Meder. Dom sa nachádza v príjemnom tich
307,500 € 1108 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
Oto Horváth ponúka na predaj 3 izbový byt v obľúbenej časti mesta. Byt sa nachádza v 5 ročnej š
142,000 € 1124 €/m²
Rodinný dom | Hniezdna ulica | 93 m²
Moderný, kvalitne postavený a dobre vybavený nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom (súčasť dvo
189,900 € 2042 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 93 m²
www.vitabona.sk Moderný, kvalitne postavený a dobre vybavený nízkoenergetický 4-izbový rodinn
189,900 € 2042 €/m²
Rodinný dom | Hniezdna ulica | 93 m²
Ponúkame vám na predaj posledný z 12 nízkoenergetických 4-izb bungalovov v projekte VitaBona v
199,000 € 2140 €/m²
Rodinný dom | 93 m²
199,000 € 2140 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
🏡 NA PREDAJ novostavba s bazénom v – Veľké Dvorníky Realitná kancelária AW REAL ponúka na pr
390,000 € 2600 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 615 m²
Hľadáte miesto, kde si môžete postaviť svoj vysnívaný dom v pokojnom prostredí, no zároveň s do
76,800 € 125 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.