Predaj parkovacieho miesta v BOTANIKE

Reality Trnava

Garáž | Botanická | 13 m²

GARÁŽOVÉ PARKOVACIE STÁTIE NA PREDAJ – BOTANIKA, TRNAVA Ponúkame na predaj garážové parkovacie

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Trnava

16,900 € 1300 €/m²

5-izb. RD v cene bytu v BA - Ady Park v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Adyho | 104.92 m²

🏡 Pokojné bývanie v srdci Dunajskej Stredy za cenu 2-izbového bytu v Bratislave! Predstavujeme

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

235,000 € 2240 €/m²

Predaj 2 izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 51.6 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apar

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

219,978 € 4263 €/m²

Predaj 3 - izb. apartmánu v novostavbe v Petržalke na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 78.6 m²

Ponúkame na predaj trojizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apar

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

347,398 € 4420 €/m²

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 71 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

301,120 € 4241 €/m²

Predaj 2 izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 54.6 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,158 € 4307 €/m²

Predaj 2 izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 55 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,838 € 4288 €/m²

Predaj 1 - izbového apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Farského | 41.5 m²

Ponúkame na predaj jednoizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apa

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,066 € 4315 €/m²

PREDANÉ - Vzdušný 1 izbový byt na predaj - Cikkerova 1 - Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Cikkerova 1 | 49.64 m²

TopHome Real Estate ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt vhodný na pohodové bývanie alebo

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

189,900 € 3826 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba - chata Ružín – 100 m od vody

Reality Košická Belá

Chalupa, rekreačný domček | Ružín | 192 m²

Proximity real ponúka na predaj krásnu, moderne zariadenú chatu v obľúbenej rekreačnej oblasti

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košická Belá

154,990 € 807 €/m²

Luxusná moderná chata v nádhernom prostredí blízko Košíc - ideálna na bývanie aj podnikanie

Reality Košice-Sever

Chalupa, rekreačný domček | - | 200 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť vlastniť luxusnú a modernú chatu s veľkorysým pozemkom

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

1 € 0 €/m²

TOP PONUKA: Zariadený 2-izbový byt v novostavbe s parkovaním a lodžiou – Trenčín, Halalovka

Reality Trenčín

2 izbový byt | Halalovka | 50.67 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe s 2 vý

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,990 € 3355 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SKOLAUDOVANÉ: Predaj 3 izbového bytu s veľkou terasou v centre Trenčíne na Námestí Sv.Anny v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 88.41 m²

Bývanie v srdci Trenčína – 3-izbový byt v novostavbe A–Platz Predstavujeme vám príležitosť vla

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Trenčín

396,371 € 4483 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 4i radový dom - pri Nitre, Klasov

Reality Klasov

Rodinný dom | 114 m²

B10 Vám ponúka na predaj SKOLAUDOVANÉ moderné rodinné domy v radovej zástavbe v obci Klasov, kt

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Klasov

204,990 € 1798 €/m²

BAKOŠOVA - 2x garážové státie, terasa, lodžia, krásny výhľad

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Bakošova | 90 m²

Ak hľadáte nový, slnečný byt v dobrej lokalite s výbornou dispozíciou, tento byt si vás získa h

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

299,000 € 3322 €/m²

LUXUSNÝ 3-IZBOVÝ BYT NA MIERU V NADČASOVEJ NOVOSTAVBE NA ZAČIATKU KOLIBY

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Strážami | 83 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento architektom navrhnutý 3izbový byt v technologicky vyspelej novos

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 6024 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 izbový byt s dvomi kúpeľňami v Košťanoch nad Turcom

Reality Košťany nad Turcom

3 izbový byt | 63 m²

B10 vám ponúka na predaj 3 izbový byt, ktorý disponuje dvomi kúpeľňami. K bytu patrí taktiež pi

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košťany nad Turcom

131,572 € 2088 €/m²

Tri Vody - 4-izbový rodinný dom s bazénom I Bazalková ulica

Reality Malinovo

Rodinný dom | 102 m²

Ak hľadáte dom, v ktorom sa budete cítiť naozaj ako doma, tento vás chytí za srdce hneď pri prv

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malinovo

439,000 € 4304 €/m²

NOVÝ Rodinný dom, štandard, s tep. čerpadlom - okres Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 109 m²

B10 Vám ponúka na predaj nízkoenergetický rodinný dom s TEPELNÝM ČERPADLOM a v štandarde za cen

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

205,900 € 1889 €/m²

5-izbový dom- Novostavba- Parking- Terasa- Klimatizácia

Reality Nitra

Rodinný dom | 125 m²

B10 Vám ponúka na predaj 5-izbový tehlový bungalov v Etape 2 projektu Alekšince – Vinice s vnút

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

289,900 € 2319 €/m²

PREDANÉ - TEPELNÉ čerpadlo, fotovoltaika, Dostupnosť R1

Reality Beladice

Rodinný dom | 122 m²

B10 Vám ponúka na predaj nadštandardný Bungalov s krásnym pozemkom v tichej a vyhľadávanej loka

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Beladice

1 € 0 €/m²

VÝNIMOČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! ADMINISTRATÍVNY PRIESTOR (127,87 m²) V NOVOSTAVBE REZIDENCIA KUBÍN V CENTRE MESTA.

Reality Dolný Kubín

Administratívny objekt | Matúškova | 128 m²

VÝNIMOČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! ADMINISTRATÍVNY PRIESTOR (127,87 m²) V NOVOSTAVBE REZIDENCIA

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Dolný Kubín

1 € 0 €/m²

431 m2 pozemok- 4i dom- 11 minút od centra Nitry

Reality Nitra

Rodinný dom | 100 m²

B10 Vám ponúka na predaj novostavbu tehlového 4-izbového rodinného domu s teplovodným podlahový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

180,900 € 1809 €/m²

2 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE - PROJEKT REZIDENCIA SLNEČNÁ

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | 53 m²

B10 Vám ponúka na predaj nadštandardný 2 izbový byt o výmere podlahovej plochy 57,9 m2 a balkón

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

114,900 € 2168 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23127)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie