Apartmány aj na trvalé bývanie, Liptovská Ondrašová, LM

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ondrašovská | 40.8 m²

Ponúkame Vám na predaj deväť apartmánov za veľmi priaznivé ceny, nachádzajúcich sa v TOP ubytov

Publikované: 17.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Na predaj štýlová chata pri Bohatskom jazere v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Chalupa, rekreačný domček | 44 m²

Na predaj: 3-izbová chata pri Bohatskom jazere – Hurbanovo, pozemok 583 m² Ponúkame na predaj

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Hurbanovo

119,900 € 2725 €/m²

Na predaj Novostavba domu s veľkou záhradou – Dunasziget, Maďarsko

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj novopostavený rodinný dom v obci Dunasziget, časť Cikolasziget, iba 40 km od

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj

220,000 € 2434 €/m²

Posledný 3 a 2 izbový byt v novostavbe Kozlisko v Stupave.

Reality Stupava

3 izbový byt | Jána Ondruša | 80.55 m²

Zenith Reality Vám ponúka posledný z bytov v Novostavbe bytového komplexu v Stupave na ulici J

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Stupava

237,622 € 2950 €/m²

PREDAJ!!! Rodinný dvojdom v štandarde v obci Nová Dedinka

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | Tomášovská | 122 m²

Zenith reality Vám ponúka na predaj štýlový ,skolaudovaný - 4 izbový rodinný dom (dvojdom) v ob

Publikované: 17.10.2023 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

270,000 € 2172 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ moderný 4 izbový rodinný dom v obci Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Jánovecká ulica | 101.4 m²

Zenith reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v Hrubej Borši. Štýlová 5

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Domy na predaj Hrubá Borša

325,000 € 3205 €/m²

Váš vysnívaný domov so záhradou – 4-izbová novostavba

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Horná Potôň | 102 m²

Hľadáte moderné, praktické rodinné bývanie s nízkymi prevádzkovými nákladmi a výbornou dostupno

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Horná Potôň

224,000 € 2196 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s terasou a záhradou – Holice, Čechová

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obľúbenej a pokojnej lokalite **Holic

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Holice

235,000 € 2304 €/m²

Veľký 2-izbový byt so súkromnou záhradou a balkónom – Most pri BA

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 61.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Most pri Bratislave (ul. M. R.

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

189,900 € 3103 €/m²

!PREDANÉ! Slnečnice-Krásny 3izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Žltá | 82.41 m²

Zenith reality Vám exkluzívne ponúka krásny moderne zariadený 3 izbový byt v Petržalke v novost

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,900 € 4307 €/m²

Predaj rekreačnej chaty v obci Liptovské Revúce ( cca 20 km od strediska Donovaly)

Reality Donovaly

Chata, drevenica, zrub | 375 m²

V zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o, Vám ponúkame na predaj 20 - miestnu rekreačnú cha

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

584,000 € 1557 €/m²

Rodinný dom v obci Tehla na predaj

Reality Vráble

Rodinný dom | Hlavná | 200 m²

V exkluzívnom zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o Vám ponúkame na predaj priestranný 7-

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Vráble

169,000 € 845 €/m²

Novostavba rodinného domu vo Vrábľoch na predaj

Reality Vráble

Rodinný dom | 101.05 m²

REZERVOVANÉ!!! Realitné centrum MI_REAL, s.r.o Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rod

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Vráble

248,000 € 2454 €/m²

Novostavba 4- izbového domu vo Vrábľoch na predaj

Reality Vráble

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Realitné centrum MI_REAL, s.r.o Vám ponúka na predaj novostavbu 4- izbového rodinného domu vo

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Vráble

244,000 € 2085 €/m²

Krásny 2-izbový byt v novostavbe vo Vrábľoch na predaj

Reality Vráble

2 izbový byt | 56.51 m²

REZERVOVANÉ!!! V exkluzívnom zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Vráble

139,000 € 2460 €/m²

Predaj novostavby- 4 izbového rodinného domu pri Nitre (obec Pohranice)

Reality Pohranice

Rodinný dom | 117 m²

V exkluzívnom zastúpení realitného centra MI_REAL, s.r.o Vám ponúkame na predaj krásnej novosta

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Pohranice

430,000 € 3675 €/m²

Novostavba 4-izbového rodinného domu vo Vrábľoch

Reality Vráble

Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Vráble

210,000 € 2561 €/m²

Predaj 1- izbového modulového domu

Reality Vráble

Rodinný dom | Hlavná | 36 m²

REZERVOVANÉ!!! Realitné centrum MI_REAL, s.r.o Vám ponúka na predaj nový modulový 1- izbový ro

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Vráble

47,000 € 1306 €/m²

Budova v centre mesta Vráble na predaj

Reality Vráble

Rodinný dom | 1. mája | 71 m²

Realitné centrum MI_REAL, s.r.o Vám ponúka na predaj novostavbu budovy v centre mesta Vráble (

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Vráble

130,000 € 1831 €/m²

Moderný pasívny dom v novo-vybudovanej lokalite Hlboké

Reality Hlboké

Rodinný dom | 119 m²

Ponúkame na predaj modernú 4-izbovú novostavbu pasívneho domu v novo-vybudovanej lokalite Lipov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hlboké

249,000 € 2092 €/m²

TT Reality - priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite s podzemným parkovacím miestom

Reality Trnava

2 izbový byt | Juraja Slottu | 56 m²

Ak hľadáte bývanie vo výbornej lokalite a preferujete komfort priestranného bytu s parkovacím m

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,000 € 4089 €/m²

Predaj - Dizajnová 7-izbová trojpodlažná vila – Marbella

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj 7-izbovú trojpodlažnú vilu v un

Publikované: 18.03.2021 Aktualizované: 18.03.2021
Domy na predaj

895,000 € 2993 €/m²

NOVINKA: NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE AGÁTY, 60 M2, PARKING, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

229,000 € 3804 €/m²

NADŠTANDARDNÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI MARIANKA, NA KRACINÁCH

Reality Marianka

Rodinný dom | 224 m²

Ponúkame Vám exluzívne na predaj krásny, trojpodlažný 5-izbový rodinný dom so záhradou v obci M

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Marianka

Info v RK

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Rodinné domy na predaj (23124)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Upresniť hľadanie