Novostavba -3 izbový byt neďaleko Trenčína

Reality Trenčín

3 izbový byt | 79 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe, len kúsok od mesta Trenčín o výmere 79m2 +

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

150,900 € 1910 €/m²

2 IZBOVÝ BYT v NOVOSTAVBE V PROJEKTE REZIDENCIA SLNEČNÁ

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | 58 m²

B10 Vám ponúka na predaj nadštandardný 2 izbový byt o výmere podlahovej plochy 57,9 m2 a balkón

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

119,900 € 2067 €/m²

Investičný APARTMÁN v centre Terchovej

Reality Terchová

Apartmán | 53 m²

B10 Vám ponúka na predaj moderný byt s výmerou interiéru 41m2 + 12m2 terasa, nachádzajúci sa v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Terchová

164,990 € 3113 €/m²

Výnimočný byt s panoramatickým výhľadom na Zobor

Reality Nitra

3 izbový byt | 82 m²

B10 Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe Orbis, nachádzajúci sa v jednej z na

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena na vyžiadanie

Na predaj parkovacie státie v garáži s murovanou pivnicou – Rustaveliho ul.

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Rustaveliho | 12 m²

Ponúkame Vám na predaj parkovacie státie v garáži spolu s murovanou pivnicou v bytovom dome na

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

23,100 € 1925 €/m²

NOVOSTAVBA - 5i rodinný dom v nadštandardnom prevedení s garážou upraveným pozemkom a terasou

Reality Malinovo

Rodinný dom | Ivanská | 156 m²

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom Ponuka sa nachádza na Ivánskej ceste v Malinove. Ide o nov

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malinovo

450,000 € 2885 €/m²

Na predaj byty rôznych veľkostí v bytovom dome REZINDENCIA KUBÍN

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Matúškova | 90 m²

NOVÁ ETAPA ŽIVOTA V NOVOSTAVBE: JEDINEČNÁ PONUKA VOĽNÝCH BYTOV V REZIDENCIA KUBÍNPredstavujeme

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

1 € 0 €/m²

Tri Vody - 4-izbový rodinný dom s bazénom | Most pri Bratislave – Bazalková ulica

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | 102 m²

Ak hľadáte dom, v ktorom sa budete cítiť naozaj ako doma, tento vás chytí za srdce hneď pri prv

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

439,000 € 4304 €/m²

Kompletne zariadený 2i byt v novostavbe

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | 59 m²

B10 Vám ponúka na predaj moderne a štýlovo prevedený 2 izbový byt v čerstvo dokončenom projekte

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena na vyžiadanie

NOVOSTAVBA - VEĽKÝ 1 IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SLNEČNÁ

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | 43 m²

B10 Vám ponúka na predaj veľký 1 izbový byt o výmere 42,66 m2 v novovybudovanom projekte Rezide

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

83,900 € 1951 €/m²

1 IZBOVÉ INVESTIČNÉ BYTY V PROJEKTE REZIDENCIA SLNEČNÁ

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | 34 m²

B10 Vám ponúka na predaj nadčasový 1 izbový byt o výmere 34,15 m2 s balkónom o výmere 5,04 m2 v

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

83,900 € 2468 €/m²

Moderná Novostavba: 4-izbový nízkoenergetický dom v obci Diaková

Reality Diaková

Rodinný dom | 87 m²

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom - Novostavba vo vyhľadávanej obci Diaková pri Martine Pon

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Diaková

1 € 0 €/m²

6-IZBOVÝ DOM S DVOJGARÁŽOU A VEĽKORYSÝM PRIESTOROM PRE CELÚ RODINU V POKOJNEJ LOKALITE SENCA

Reality Senec

Rodinný dom | Hany Zelinovej | 250 m²

B10 Vám ponúka na predaj BEZCHYBNÝ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM s dvojgarážou v pokojnej lokalite na za

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senec

499,900 € 2000 €/m²

ŠPECIÁLNY 3IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE NA ZAČIATKU KOLIBY

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bratislava-Nové Mesto | 117 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento úžasný 3 izbový byt s terasou na začiatku Koliby, ul. Pod Stráža

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

438,800 € 3750 €/m²

NOVOSTAVBA I 4-izbový rodinný dom - Pri Green Resort I Tepelné čerpadlo I Stropné chladenie I Južná orientácia

Reality Senec

Rodinný dom | Senec | 121 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v stave holodom, ktorý je súčasťou dvojdomu a n

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senec

299,000 € 2471 €/m²

Najžiadanejší 4i dom- až 600m² záhrada- Alekšince-Vinice

Reality Nitra

Rodinný dom | 110 m²

B10 Vám ponúka na predaj nové 4-izbové tehlové rodinné domy v rámci projektu Alekšince-Vinice,

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

250,900 € 2281 €/m²

Moderná kancelária v obľúbenej časti trenčína - Vinohrady - cena s DPH!!

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | 55 m²

B10 Vám ponúka výnimočnú príležitosť získať kanceláriu v jednej z najžiadanejších lokalít Trenč

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

141,900 € 2580 €/m²

BRATISLAVA NA DLANI - BYT S TERASOU, NA NAJVYŠŠOM POSCHODÍ v komornom projekte POD VINICAMI

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Strážami | 154 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento jedinečný 3 izbový byt s terasou, na najvyššom poschodí s výhľad

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

650,000 € 4221 €/m²

zrekonštruovaný MEZONET aj so zariadením na výbornej adrese - Košťany nad Turcom

Reality Košťany nad Turcom

3 izbový byt | 77 m²

B10 vám ponúka na predaj 3 izbový byt / mezonet v novostavbe s rozlohou 77 m2. Byt sa predáva z

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košťany nad Turcom

131,572 € 1709 €/m²

TOP novostavba RD v štandarde, tep. čerpadlo! (15 min. od Nitry)

Reality Paňa

Rodinný dom | 109 m²

B10 Vám ponúka na predaj nízkoenergetický rodinný dom s TEPELNÝM ČERPADLOM. Možnosť výberu prev

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Paňa

205,900 € 1889 €/m²

Veľký 4,5 izb. RD s bazénom - Nitra, Lužianky

Reality Nitra

Rodinný dom | 170 m²

B10 Vám ponúka na predaj exkluzívnu ponuku - veľký rodinný dom (bungalov) s bazénom na kompletn

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

345,000 € 2029 €/m²

Moderný 4-izb. rodinný dom pri Nitre (tepelné čerpadlo)

Reality Nitra

Rodinný dom | 109 m²

B10 Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v pokojnej obci Žirany (13 km

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

210,000 € 1927 €/m²

Súkromie, slnko a pocit domova: Váš nový štart v Bernolákove

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dubová | 84 m²

Hľadáte bývanie, kde sa stačí len nasťahovať? Ponúkame na predaj nadštandardný, klimatizovan

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

265,000 € 3155 €/m²

VKUSNE ZARIADENÝ apartmán v TOP lokalite v lyž. stredisku SNOWLAND Valča

Reality Valča

Apartmán | 19 m²

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj Apartmán vhodný na investíciu najmä kvôli výbornej lokalite

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Valča

72,500 € 3816 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23127)
Upresniť hľadanie